Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Задача1
Задача2
Прищі обробляються слабким розчином марганцівки, якщо це не діатез, і вони швидко проходять.
Попрілості обробляємо або дитячим кремом, або маслом обліпихи, або ж дитячою присипкою. Носик чистимо скрученим ватяним джгутиком. Якщо в носику є сухі кірочки, джгутик можна змочити вазеліновим маслом. Вушка обробляємо спеціальними ватяними паличками, які можна купити, або зробити самим за допомогою сірника і вати.
Купати новонародженого рекомендується тільки в кип'яченій воді до тих пір, поки не заживе пупкова рана. Крім того, добре додати у ванну розчин марганцівки і настою ромашки. Якщо у малюка є попрілості, у ванночку краще додати настій кори дуби, а при появі діатезу купати краще з додаванням відвару череди.
Температура води при купанні повинна бути 37 градусів. Після купання малюка слід облити водою з глечика. Бажано, щоб температура води для обливання була на градус нижче, ніж у ванночці. Таким чином ви почнете поступово починати загартовування малюка. Умивати новонародженого з милом слід не частіше 2 разів на тиждень.
Після купання малюка укладають у махровий рушник і висушують промоканням.
Після водних процедур дитини слід погодувати і вкласти спати.
Зазвичай скоринка з пупкової ранки відпадає на 12-14 день життя дитини. Якщо ця скоринка зберігається й до кінця 3-го тижня, або якщо після її відпадання знову зявилися виділення з ранки - необхідно відразу звернутися до лікаря.