У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Сольові ванни 10 г морської або кухонної солі на відро води призначають пастозним дітям після 6міс

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-10

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 19.5.2025

Задача1

  1.  (шо я там тільки не шукав)
  2.  Додатковим, неспецифічним методом лікування рахіту є сольові та хвойні ванни. Сольові ванни (10 г морської або кухонної солі на відро води), призначають пастозним дітям після 6міс. Хвойні ванни (0,5 столової ложки хвойного екстракту на відро води) призначають ослабленим дітям. На курс лікування — 10–15 процедур. Тривалість сольових ванн — 3–5 хв і 5–10 хв — хвойних. Температура ванн має бути 36 °С з поступовим її зниженням для дітей першого року життя до 32°С, після1 року — до 30 °С.

Задача2

  1.  Перед тим, як здійснювати догляд за новонародженим, необхідно обов'язково вимити руки. Ранковий туалет починаємо з того, що ватяним тампоном, змоченим кип'яченою водою протираємо обличчя малюка, очі витирати напівсухим тампоном від вуха до перенісся. При цьому кожне око протирається окремим тампоном, щоб не занести інфекцію з хворого ока в здоровий. До речі, якщо очі у дитини гниють, нічого самим робити не треба, необхідно сказати про це лікареві.

Прищі обробляються слабким розчином марганцівки, якщо це не діатез, і вони швидко проходять.

Попрілості обробляємо або дитячим кремом, або маслом обліпихи, або ж дитячою присипкою. Носик чистимо скрученим ватяним джгутиком. Якщо в носику є сухі кірочки, джгутик можна змочити вазеліновим маслом. Вушка обробляємо спеціальними ватяними паличками, які можна купити, або зробити самим за допомогою сірника і вати.

Купати новонародженого рекомендується тільки в кип'яченій воді до тих пір, поки не заживе пупкова рана. Крім того, добре додати у ванну розчин марганцівки і настою ромашки. Якщо у малюка є попрілості, у ванночку краще додати настій кори дуби, а при появі діатезу купати краще з додаванням відвару череди.

Температура води при купанні повинна бути 37 градусів. Після купання малюка слід облити водою з глечика. Бажано, щоб температура води для обливання була на градус нижче, ніж у ванночці. Таким чином ви почнете поступово починати загартовування малюка. Умивати новонародженого з милом слід не частіше 2 разів на тиждень.

Після купання малюка укладають у махровий рушник і висушують промоканням.

Після водних процедур дитини слід погодувати і вкласти спати.

  1.  Звичайно до моменту виписки дитини додому ( якщо все гаразд і з мамою, і з малюком, то це відбувається на 4-6 добу) пупкова ранка вкрита кров'янистою скоринкою. Догляд за цією ранкою - один з найважливіших моментів гігієни немовляти. Обробляти скоринку треба два рази на день (ранком і ввечері, після купання) спиртовмісниим антисептиком (наприклад, 2% розчином брильянтової зелені або 1% розчином хлорофілліпту). Якщо з'являються виділення з пупкової ранки, то якими б вони не були, необхідно звернутися до лікаря.

Зазвичай скоринка з пупкової ранки відпадає на 12-14 день життя дитини. Якщо ця скоринка зберігається й до кінця 3-го тижня,  або якщо після її відпадання знову з’явилися виділення з ранки - необхідно відразу звернутися до лікаря.




1. мощность передатчика ~nкоэффициент передачи волноводного тракта передатчика ЗС Вт Gnкоэффициент усилени1
2. Налоги и налогообложение Сущность и назначение налогов и сборов
3. Основні підходи до розуміння середовища господарської організації Кожний підхід до стратегічного управл
4. заповідного фонду.
5. айай Это так плохо
6. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Харків ~ Дис.html
7. совий директор Менеджер відділу продажів Менеджер відділу бронювання Менеджер відділу готельн
8. Реферат- Методика подготовки и чтения лекций по психологии
9. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Київ ~г
10. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук Київ ~ Ди