Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

А ти вмієш Мета-навчальна-навчати новим ЛО і закріпити їх вживання в усному мовленні

Работа добавлена на сайт samzan.net:


Фрагмент уроку з лексики: « А ти вмієш?»

Мета:-навчальна:навчати новим ЛО і закріпити їх вживання в усному мовленні.

-розвивальна:розвивати вміння діалогічного мовлення

-виховна: виховувати спостережливість.

-практична: практикувати вміння.

Обладнання:підручник, робочий зошит, картки для вивчення нових ЛО,для самостійної роботи.

Етап

Хід уроку

1.Уведення в іншомовну атмосферу 

1. Т. Stand up, please! Good morning!

P. Good morning!

T. How are you?

P. Fine, thank you.

T. Sit down, please.

2. Гра “Snowball Game”.

Перший учень каже, яка іграшка у нього є. Другий повторює речення першого і додає назву своєї іграшки. Третій повторює що сказали двоє перших, і додає назву своєї іграшки, і т.д. Якщо хтось не може повторити всі попередні слова, він має розповісти свій улюблений вірш. Наприклад:

P1: I have got a soldier.

P2: I have got a soldier and a bike.

P3: I have got a soldier and a bike and a car.

2.Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1.Робота з картками.

Учитель показує картки і називає, що на них зображено, учні повторюють слова по два-три рази. Учитель кріпить картки до дошки.

2. Гра «Увага».

Учитель пропонує учням заплющити очі і знімає з дошки одну з карток. Діти розплющують очі, дивляться на дошку і визначають якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, підходить до дошки і в той час, як інші учні заплющують очі знімає іншу картку. Гра триває.

3. Учні отримують малюнки. Учитель називає слова, що відповідають малюнкам, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки. Потім учитель пропонує одному-двом учням називати слова, решта повторює та вказує на малюнки.

4. Т. подивіться на малюнки. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось про що говорять діти. Listen and repeat.

Учитель вимовляє фрази, подані до малюнка вправи. Учні повторюють по два-три рази і перекладають рідною мовою. Учитель звертає увагу на конструкцію has got, нагадує її значення та правила вживання. Потім учням пропонується продовжити речення, подані у вправі. Учитель читає іх (не до кінця), діти ланцюжком доповнюють. Після цього учні в парах інсценують розмову дітей.

Учитель контролює

3. вправи для формування орфографічних навичок

Рецептивні

Робота  друкованими зошитами.

4.рецептивно- репродуктивні вправи

Знайдіть у словах нововивчену літеру та обведіть ії, розфоруйте малюнки , спробуйте  записати слова нижче. 




1. Северный Арктический федеральный университет имени М1
2. на тему ЮРИДИЧЕСКИЙ ПРОЦЕСС Митрофанов Сергей Геннадьевич 1 курс группа ’2 Крупеня Елена М
3. либо потребителя
4. В отчетном по сравн
5. Л Андреев В тумане
6. Тема 5. Параметрические методы ценообразования ЦО.html
7. Управленческий учет предприятия
8. О внесении дополнений в Тарифноквалификационные характеристики по общеотраслевым про
9. не просто мудрец и философ
10. рідкісності обмеженості ресурсів та ефективності використання їх альтернативності вибору
11. Лабораторна роботаДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПСЕВДОЗРІДЖЕННЯ ДИСПЕРСНОГО МАТЕРІАЛУ
12. тема и экономическая программа Дж
13. правовых сделок с ценными бумагами от имени и за счет клиента в том числе эмитента эмиссионных ценных бумаг
14. тема государственного управления 1 Государственное управление как социальное и системное явление Воздей
15. лабораторная работа 5 Использование невизуальных компонентов в среде Borlnd Delphi по дисциплине ИНФОРМА
16. Судебная экспертиза процессуальное действие состоящее из проведения исследований и дачи заключения экс
17. Лекция 4 Описание разделов бизнесплана Календарный план примерный вариант
18. Тема 8. Основи підприємницької діяльності 1
19. ДОКЛАД на тему- Европейский парламент МОСКВА 1999 г
20. Издержки обращений торговых предприятий