У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

403 7 о~у саба~ жоспары Курс ІІ ІІІ ІV

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 29.12.2024

Ү-ҮК-ӘК-06-1.4-03                                                        № 7 оқу сабақ жоспары

Курс      ІІ, ІІІ, ІV

Топ  ЗЧС, ТОРА, ЭСП, ОЖТ, ЭЛП, ВТП, ЭЛП

Пән Мемлекеттік тілде іс жүргізу_________________________

Оқытушының Т.Ә.А._Нұрмағанбетова Э.С._______________

1. Сабақтың тақырыбы:Тәжірибелік сабақ (Құжат формуляры. Деректемелер. Тақырыптық деректемелер тақырыптарына)

2. Сабақтың түрі және тұрпаты:___Білімді бақылау және ескеру сабағы, тәжірибелік сабақ_____

   

3. Сабақтың мақсаты: оқушылардың іс жүргізу пәні бойынша алған теориялық білімдерін жетілдіре отырып, практика жүзінде бақылау, іскери сөйлеу тілдерін дамытуға жағдай жасау;

4. Міндеттері:

4.1. Білімдік оқушылардың өтілген материалдар (Деректемелер. Тақырыптық деректемелер)бойынша алған  білімдерін жетілдіру, бекіту;

4.2. Тәрбиелік Құжаттама саласында әр қызметкердің еңбегіне сай құрметпен қарауға негіз болу, құжаттармен жұмыстың ыждахаттылықты  талап ететіндігін түсіну;

4.3. Дамытушылық Құжат оның қызметі, ерекшеліктері жөнінде түсініктерін дамыту, кеңейту; оқушылардың құжаттаманы басқаруға байланысты ұғымдарын, түсініктерін кеңейтуге бағдар беру;

5. Күтілетін нәтижелері:

5.1. Оқушылар түсінуі тиіс: құжаттың формуляр-үлгісі, оның қызметі, деректемелердің  ерекшеліктері жөнінде  түсінік;

5.2.Оқушылардың құндылық бағдары: құжаттама саласының және оның қызметкерлерінің құқықтары мен атқаратын қызметтерін;  

5.3.Оқушылар жасай біледі: құжаттама саласының міндеттерін, құқықтарын, қызметкерлерін тәжірибеде ажырата біледі, екі тілде аудара біледі

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

(түрі мен тұрпатына байланысты)

Сабақтың жүргізу уақыты

Оқытушының басқарушылық іс-әрекеті

Әрбір кезеңдегі оқушылардың іс-әрекеті

Сабақтың әр кезеңінің құралдары 

І. Ұйымдастыру кезеңі

3-4 мин

1.1. Оқушылармен амандасу,

1.2. Түгендеу,

1.3.  Дәрісхана тазалығын оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру;

1.4. Сабақтың мақсатын , тақырыбын хабарлау

Оқытушымен амандасу, сабаққа дайындықтарын қалыптастыру

Рапортичка, топ журналы, тақта, бор

ІІ. Білім, машық, шеберлікті бақылауды өткізу тәртібі бойынша нұсқау

7-6мин

2.1. Оқушыларға тапсырмалардың орындалуы туралы , бағалану  тәсілі туралы түсіндіру:

Өтілген материалды бекіту мақсатында алынып отырған тәжіриебелік жаттығу жұмыстарының аса маңызды екенін түсіне білу, қиындық тудыратын мүмкін сұрақтаға жауап алу

Оқушылардың дәптерлері, сөздік

ІІІ. Жалпы сұхбат. Жеке сұрау түрі

14-15мин

Өтілген материал бойынша сұрақтар қою:

-Деректеме деген не?

- Бланк деген не?

- Формуляр-үлгі деген не?

- Азат жол қанша болу керек?

- Тақырыптық деректемелерді ата

- Негізгі деректемелерді ата

- Ресімдеуші деректемелерді ата

- Заңдық күшке ие қандай деректемелер бар?

-Тақырыптық деректемелерді ата

-ҚР елтаңбасы;

-Наградаларды бейнелеу;

-ұйымның эмблемасы және тауар белгісі;

-ұйым атауы;

- ұйым туралы анықтамалық деректер;

-құжат атауы;

-құжат күні;

-құжаттың нөмірі;

-құжаттың тіркеу нөміріне және күніне сілтеме;

-құжатты алуды шектеу грифі;

-адресат;

-бекіту грифі;

-қарар;

-мәтінге тақырып;

-бақылау туралы белгі

Оқытушының қойған сұрақтарына тиянақты, дәл жауап беру

Сөздік, оқулық,

ІV. Тәжірибелік жұмыс тапсырмалары

53-51мин

4.1. Берілген тапсырмаларға жауап беруге  нұсқау жасау

4.2. Тәжірибелік жаттығу материалдарын тарату

(қосымша 1)

Деңгейлік жаттығуларды аудару

Тірек конспекттер, сөздіктер

V. Сабақ қорытындысын келтіру

3-4 мин

5.1. Білімді жүйелендіріп қорытындылау

5.2. Оқушыларға үй жұмысы жөнінде хабарлау: өткен материалды қайталау

Сөздік, дәптер

Қосымша 1 

1-нұсқа

  1.  Іс жүргізу пәні нені оқытады?
  2.  Қазақстан Республикасының мемлекеттік стандартына сәйкес деректеме саны қанша?
  3.  «Қазақстан Республикасы наградалары»;
  4.  «Құжаттың орындалуы және оны іске жіберу туралы белгі»
  5.  Құжаттың түпнұсқасы мен негізі арасында қандай айырмашылық бар?

№2-нұсқа

  1.  Құжаттау, құжаттармен жұмысты ұйымдастыру деген не?
  2.  Құжат бланкілерінің  жиектерінің көлемі?
  3.  «ҚР елтаңбасы»
  4.  «Құжатты бекіту белгісі» деректемесі, түрлері
  5.  «Бұрыштама» (резолюция) қандай элементтерден тұрады?

№3-нұсқа

  1.  Құжат, қызметі
  2.  Жасалу кезінде аты көрсетілмейтін құжат атауы?
  3.  «Ұйым атауы»;
  4.  «Қарар»
  5.  «Орындаушы туралы белгі» деректемесінің салынатын орны

№4-нұсқа

  1.  Іс жүргізуді дұрыс ұйымдастыру үшін қандай қасиеттерге ие болу керек?
  2.  Құжат айналымы
  3.  «Ұйым эмблемасы және тауар эмблемасы»
  4.  «Мәтін тақырыбы»
  5.  «Құжаттың тіркеу нөмірі» қандай элементтерден тұрады?

№5-нұсқа

  1.  Іс жүргізу пәнінің міндеттері мен маңызы
  2.  Кіріс құжаттарының нөмірі мен уақыты қойылмаса не істер едіңіз?
  3.  «Ұйым туралы анықтамалық деректер» деректемесі
  4.  «Бақылау туралы белгі»
  5.  Құжаттарды белгілеу тәсіліне қарай қалай бөлеміз?

№6-нұсқа

  1.  Құжаттаманы басқару салалары, қызметкерлері
  2.  Барлық кіріс құжаттарын тіркеу қажет пе?
  3.  «Құжат атауы»
  4.  «Мәтін»
  5.  Құжаттарды мазмұнына қарай қалай бөлеміз?

№7-нұсқа

  1.  Әдеби тілдің 5 стилі. Ресми іс-қағаздар стилі
  2.  Құжаттың заңдылық күшін анықтайтын деректемелер
  3.  «Министрлік атауы»
  4.  «Қосымшалардың болуы туралы белгі»
  5.  Құжаттарды атауына қарай қалай бөлінеді?

№8-нұсқа

  1.  Құжат толтыруда қандай ережеге сүйенеміз?
  2.  Егер, тіркелмеген немесе басқа бөлімнің қызметіне қатысты құжатты байқасаңыз не істер едіңіз?
  3.  «Құрылымдық бөлімшенің атауы»
  4.  «Қолы»
  5.  Құжаттарды түріне қарай қалай бөлеміз?

№9-нұсқа

  1.  Құжаттарды топтастыру деген не?
  2.  Негізгі деректемелерді ата
  3.  «Құжат күні»
  4.  «Құжатты келісу белгісі» деректемесі, түрлері
  5.  Құжаттар толтыру орнына қарай қалай бөлінеді?

№10-нұсқа

  1.  Деректеме дегеніміз не? Түрлері
  2.  Тақырыптық деректемелерді ата
  3.  «Құжаттың тіркеу нөміріне және күніне сілтеме»
  4.  «Мөр»
  5.  Құжаттарды шығу тегіне және сақталу мерзіміне қарай қалай бөлеміз?

№11-нұсқа

1. Құжат толтырудың жүйелері

2. Ресімдеуші деректемелер

3. «Құжаттың тіркеу нөмірі»

4. «Құжатты келісу бұрыштамасы»

5. Құжаттар орындалу мерзіміне қарай қалай бөлінеді?

№12-нұсқа

  1.  Формуляр-үлгі, бланк
  2.  Деректемелер, түрлері
  3.  «Құжатты алуды шектеу белгісі»
  4.  «Ұйымға құжаттың келіп түсуі туралы белгі»
  5.  Құжаттар жариялылық дәрежесіне қарай қалай бөлінеді?

№13-нұсқа

  1.  Құжат және оның қызметі
  2.  Құжаттың тақырыптық деректемелері
  3.  Құжаттың тұрақты деректемелеріне мысал келтір
  4.  «Құжаттың орындалуы туралы белгі»
  5.  Құжаттар заңдылық күшіне қарай қалай бөлінеді?

№14-нұсқа

  1.  Ресімдеуші деректемелер
  2.  Құжаттың тұрақсыз деректемелері
  3.  «Адресат»
  4.  Құжаттар жасалу сатысына қарай қалай бөлінеді? Көшірменің түрлері
  5.  Құжаттар құрастыру орнына қарай қалай бөлеміз?

№15-нұсқа

  1.  Деректеме дегеніміз не? Түрлері
  2.  Құжаттың заңдылық күшін анықтайтын деректемелер
  3.  «Құжаттың тіркеу нөміріне және күніне сілтеме»
  4.  «Қосымшалардың болуы туралы белгі»
  5.  Құжаттарды атауына қарай қалай бөлінеді?




1. 37о С Жизненные процессы в организме протекают в узких температурных границах- от 22о С до 43о С
2.  Древнеегипетское государство и право гос
3. Воспитание игрой
4. ны В.И.Лениным. Политическая экономия социализма постоянно развивается на опыте хозяйственной жизни
5. Правовое положение некоммерческого партнерства
6. Подорож Афанасія Нікітіна
7. Лабораторная работа 4 По дисциплине- Безопасность жизнедеятельности наимено
8. Вступ. Комплекс програм з обліку розрахунку за газ здійснюється з допомогою рахункуквитанції.html
9. Тема конкурса 2014 года ~ Любовь любовь тебя поют в веках
10. Теория государства и права в системе юридических знаний
11. НА ТЕМУ- АУДИТ ТРУДА И ЕГО ОПЛАТЫ Выполнила студентка группы 4б 4го курс
12.  Господарська основа харчування 2
13. психологическим особенностям личности относятся темперамент характер способности
14. план Пиццерии Содержание Характеристика предприятия и инвестиционного проекта
15. Лекція 1. Сенс визначення філософія Сходуrdquo; у контексті протиставлення європейській історії філософії 2.
16. во кабеля м Оборудование Примечание Ул
17. 2013 г.html
18. Средняя общеобразовательная школа 4 Локтевского района Алтайского края Рабочая программа по вн
19. Задание по Отечественной истории Жирным шрифтом выделены наиболее важные события.html
20. Тема урока- Единицы времени