У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Поняття «зліва»-«справа», «ближче»-«дальше», «попереду»-«позаду», «між»

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-10

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 4.3.2025

Урок 1

Тема: Поняття «зліва»-«справа», «ближче»-«дальше», «попереду»-«позаду», «між»

Мета: ознайомити учнів зі змістом та метою уроків математики; на основі розгляду малюнків і предметів розкрити поняття «зліва»-«справа», «ближче»-«дальше», «попереду»-«позаду», «між»; розвивати лічильні навички, пам'ять, спостережливість, уміння порівнювати і аналізувати, прищеплювати бажання вчити математику.

Обладнання: дівчинка-Математика(лялька), зображення героїв казки «Колобок», предметні малюнки, лічильний матеріал(2 дерева, 4 гриба, 3 білочки, 2 горішка), лічильні палички, конверти з геометричними фігурами, підручник.

Хід уроку

 

І. Організація учнів до уроку.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.

Науку прецікаву починаємо вивчати,

Вона навчить нас правильно і швидко рахувати.

Берімось за роботу, вже пустувати годі!

В житті нам математика ще стане у пригоді.

На уроках будемо сумлінно працювати,

Науку математику старанно вивчати.

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку

 

Ігровий момент.

Вчитель показую ляльку дівчинку-математику.

 

Математика: Привіт, малята! Я – Математика – королева і слуга наук. Сьогодні у нас з вами перший урок математики.

Я наука дуже точна,

Вчу дітей завжди охоче.

І не тільки рахувати,

Додавати, віднімати,

Розвиватиму уміння,

Мисленню навчу, терпінню,

Подарую всім відвагу,

До майбутніх знань наснагу.

А ще нас з вами чекають цікаві завдання і зустрічі з казковими героями.

  •  Ознайомлення з підручником та зошитом,  за якими учні будуть працювати під час навчального року.

Учитель. Розгляньте обкладинку підручника. Що на ній зображено?

  •  А тепер розгляньте зошити, у них ми будемо писати, а й малювати та креслити.

На сьогоднішньому уроці ми з вами здійснимо подорож, під час якої на нас чекають різні випробування та цікаві завдання, познайомимося з поняттями «зліва»-«справа», «ближче»-«дальше», «попереду»-«позаду», «між». А допоможуть нам у цьому герої казки «Колобок». А ось і перший гість – Колобок. (Зображення колобка).

 Колобок.

По сусіку метений,

Із борошна спечений.

І від баби втік,

І від діда втік.

 Учитель.  А від нас не втече, бо сам прикотився до нас із проханням – змінити кінець його  казки на щасливий. Щоб Колобкові було легше котитися, давайте прокладемо йому широку стежку, рахуючи разом із ним предмети, що зустрілися на дорозі.

  •  Усна лічба предметів.

 На дошці вчитель виставляє відповідний лічильний матеріал.

  1.  Порахуйте дерева, які зустрілися Колобкові по дорозі.(2)
  2.  Полічить грибочки, які виросли під деревами. (4)
  3.  Полічить білочок, що стрибають по деревах. (3)
  4.  Порахуйте горішки, що в лапках у білочок. (3)
    •  Фізкультхвилинка.

У країні казочок жив веселий Колобок.

Разом з ним усі звірята

Шикувались на зарядку.

Похитали головою, ще й притупнули ногою.

Руки в гору підняли,

Трішки ними потрясли.

Нахилились вліво-вправо,

Та цього іще замало,

Руки в гору, руки вниз,

На сусіда подивись.

Головою похитали

Й працювати знов почали.

ІV. Сприймання й осмислення нового матеріалу.

  •  Введення понять «зліва»-«справа», «ближче»-«дальше», «попереду»-«позаду», «між».

Учитель. Котиться Колобок далі й зустрічає Зайчика (на дошці зображення зайчика).




1. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Київ 2002 Д
2. Основное производство субсчет 2 Животноводство в ООО Соколовское
3. 1118 ~ 82 Форма 1
4. Краткий конспект лекций по Теории тестирования аппаратных и программных средств
5. Согласовано1
6. Кавказ Интурист
7. Фізіологія сенсорних систем шкірний та слуховий аналізатор1
8. тема мероприятий по удалению из зоны катастрофы пораженных нуждающихся в медицинской помощи и лечении за е
9. Все мы знаем как неблагоприятна экологическая обстановка в наше время
10. Сказание о Сиавуше