Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

якій партії рівна нулю тобто у грі з нульовою сумою загальний капітал гравців не змінюється а перерозприділ

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024

73. За характером виграшів ігри ділять на: ігри з нульовою сумою та ігри з ненульовою сумою. Грою з нульовою сумою є така, коли сума виграшів всіх гравців в будь-якій партії рівна нулю, тобто у грі з нульовою сумою загальний капітал гравців не змінюється, а перерозприділяється між гравцями. Так, багато з економічних ситуацій можна розглядати як ігри з нульовою сумою. Зокрема гра двох гравців з нульовою сумою називається антагоністичною, так як цілі у гравців  протилежні: виграш одного відбувається за рахунок програшу іншого. В іграх з ненульовою сумою сума виграшів відмінна від нуля. Наприклад, при проведенні лотереї частина внеску учасників йде організатору лотереї. Якщо гравці виграють і програють одночасно та їм вигідно діяти разом, то такі ігри мають назву ігор з постійною різницею.

74. За видами функцій виграшів ігри поділяються на : матричні, біматричні, безперервні, опуклі та інші. Матрична гра - це скінчена гра двох гравців з нульовою сумою, в якій виграші першого гравця задаються у вигляді матриці (рядок матриці відповідає номеру стратегії, яка застосовується першим гравцем, стовбець - номеру стратегії, яка застосовується другим гравцем; на перетині рядка і стовпця знаходитсья виграш першого гравця, який відповідає стратегіям які застосовуються. Для матричних ігор доведено, що будь-яка з них має рішення, і воно може бути легко знайдено шляхом зведення гри до задачі лінійного програмування). Біматрична гра - це кінцева гра двох гравців з ненульовою сумою, в якій виграші кожного гравця задаються матрицями окремо для відповідного гравця. Безперервною вважається гра, в якій функція виграшів кожного гравця є безперервною в залежності від стратегій. Доведено, що ігри цього класу мають рішення, однак не розроблено практично прийнятних методів їх знаходження. Якщо функція виграшів є опуклою, то така гра називається опуклою. Для них розроблені прийнятні методи рішення, що полягають у відшукуванні чистої оптимальної стратегії для одного гравця і вірогідності застосування чистих оптимальних стратегій іншого гравця.

75. Прийняття гравцем рішення в процесі гри і його реалізація називається ходом. Ходи бувають особисті і випадкові. При особистому ході гравець самостійно й усвідомлено вибирає і реалізує ту або іншу чисту стратегію. Наприклад, у шахах кожен хід є особистим. Якщо хід зроблено за допомогою механізму випадкового вибору - це випадковий хід. Прикладом можуть служити кидання монети або гральної кістки. Число послідовних ходів у будь-якого з гравців визначає класифікацію ігор на одноходові і багатоходові (або позиційні). У одноходовій грі кожен гравець робить тільки один вибір з можливих варіантів і після цього встановлює результат гри. Багатоходова, або позиційна, гра розвивається в часі, представляючи собою ряд послідовних етапів, кожен з яких настає після ходу одного з гравців і відповідної зміни обстановки. Багатоходові (позиційні) ігри залежно від характеру і обсягу інформації кожного гравця про зроблені ходи противником підрозділяються на два класи: ігри з повною інформацією і ігри з неповною інформацією.

76. Гра – модель ситуації, деяка спрощена схема, де зафіксовані самі гравці, правила гри, певні виграші після кожного ходу, правила закінчення гри. Класифікацію ігор можна проводити: за кількістю гравців, кількістю стратегій, характером взаємодії гравців, характером виграшу, кількістю ходів, станом інформації і т.д.У залежності від обсягу наявної інформації розрізняють ігри з повною та неповною інформацією. У реальних конфліктних ситуаціях кожен з гравців свідомо прагне знайти найкращу для себе поведінку, маючи загальне уявлення про безліч допустимих для партнера дій у відповідь, але не відаючи про те, яке ж конкретне рішення буде вибрано їм на даний момент. У цьому виявляється в рівній мірі невизначеність ситуації для кожного з партнерів.




1. минимум илишеств Охрана памятников археологии Вы находи
2. S~rD~ry S~rD~rydn ~ S~m~rqnd S~m~rqndt ut~r~n ~mir B~rls ~h Timer Tuqtm~~q xt birde
3. Союз спасения В Союз входило всего около 30 человек в основном офицеров
4. Тема 42 МЫШЕЧНАЯ СИСТЕМА И ЕЕ ФУНКЦИИ строение физиология и биохимия мышечных сокращений общий обз
5. Введение PGE 187 Часть 2 Эфиродина
6. Соединение двух компьютеров в локальную сеть.html
7. Законов был найден в 1901 1902 гг
8. Організація бухгалтерського обліку в Австралії і Данії
9. по теме ldquo;Организация ветвления и циклов на языке Паскальrdquo; Задача 1- Ввести число
10. оружие В этой книге автор считает необходимым изложить свои взгляды на психологическую подготовку бойца к
11. Понятие финансов как стоимостной экономической категории и их необходимость
12. tis [t] ti2s nr tis [t] tis [t] ti2s nr
13. Поняття та особливості бюджетного контролю
14. Анализ производства и реализации продукции
15. Еволюція і типи грошей
16. Неклассические логики стр
17. Статья- Святоотеческие основания православного учения о Таинствах.html
18. тематике за I полугодие 3 класс ВариантI Реши задачи Оля разложила фотографии на 6 страниц
19. Консультант Плюс- Перечислите принципы информатизации
20. Курсовая работа- Анализ финансово-хозяйственной деятельности промышленного предприятия