Система Galileo - одна з найбільших систем бронювання в світі, заснована у 1987 р. у даний час в компанії 3 тис. службовців, а її центр знаходиться в Денвері (штат Колорадо, США). Компанія Covia об'єднала системи Галілео і Аполо в 1993году і стала називатися Галілео Інтернешинл.
|
Перша автоматизована система резервування авіаційних квитків «СИРЕНА» в колишньому СРСР, розроблена вченими АН СРСР і фахівцями Минприбора СРСР, була введена в дію в 1972 році. Завданням даної системи було розвантажити потоки черг в авіаційних касах. Крім того, впровадження такої системи певною мірою вирішувало питання максимальної заповнюваності місць на внутрішніх лініях.
Завданням даної системи було розвантажити потоки черг в авіаційних касах. Крім того, впровадження такої системи певною мірою вирішувало питання максимальної заповнюваності місць на внутрішніх лініях. «Сирена» використовувалася протягом тривалого часу як єдина автоматизована система резервування. Вичерпавши свій технологічний ресурс, вона була замінена в 1981 році системою «Сирена 2». Але незабаром для задоволення потреб збільшеного пасажиропотоку на внутрішніх лініях «Сирена 2» вже не годилася, і було прийнято рішення її заміни і модернізації. Було розроблено кілька альтернативних проектів: «Сирена 2М», «Сирена 2. 3», «Сирена 3», «Сирена 2000». «Сирена 2М» була запущена в 1994 році. «Сирена 2. 3» орієнтована на регіональні центри (Санкт-Петербург, Хабаровськ, Якутськ, Ростов, Мінеральні Води та ін ). «Сирена 2000» - система бронювання місць і продажу авіаквитків розрахована на обслуговування до 30 млн. пасажирів в рік. Поряд з нею діють продукти.
|
Більше 80 найбільших готельних компаній, таких, як Raddison, Hilton, Holidays, пов'язані з мережею і дозволяють турагентам бронювати готельні місця.
|
Авіакомпанії Росії : Аєрофлот, Татарстан,Руслайн, Сибір, Трансаеро
та інші
|
Galileo являє собою комплекс вбудованих підсистем, кожна з яких призначена для розв'язання певних завдань, в тому числі: * отримання повної інформації та забезпечення прямого доступу до ресурсів 527 авіакомпаній, 202 готельних ланцюгів, 47 компаній з прокату автомобілів в 15ти тис. міст світу;
|
Постачальницька система Сирена-Тревел поєднує в собі наступні функціональні пакети: СИРЕНА -2000 - система бронювання місць і продажу авіаквитків; АСТРА - система управління відправками в аеропорту; СОПКА - система обробки польотних купонів авіакомпанії; PRIMAX - система управління доходами авіакомпанії; СПДА - система планування і диспетчеризації рейсів авіакомпанії; ГОТЕЛЬ-2000 - система бронювання місць в готелях..
|
* бронювання круїзів, турів, квитків у театри
|
-
|
Перегляду відомостей про тарифи, погоду, візах, щеплення, кредитні картки та ін. Системою користуються в 38 тис. агентствах Європи, Америки, Азії і Африки.
|
«Сирена 2000» - система бронювання місць і продажу авіаквитків розрахована на обслуговування до 30 млн. пасажирів в рік.
|
Існує два види підключення до системи Галілео: 1) пряме підключення - підключення по виділеному каналу зв'язку (прямий провід або некоммутируемый канал зв'язку; 2) телефонне підключення - підключення з набором телефонного номера (комутований канал зв'язку.
|
Для реалізації свого інтернет-пункту продажу агентство повинно мати свій договір з ЗАТ «Сирена Тревел», або бути субагентом агентства, вже має такий договір. Такий договір дозволяє укласти додаткову угоду з ЗАТ «Сирена Тревел» на використання програмного засобу «Операційний шлюз системи бронювання "WS-Gate"» з необхідним агентству кількістю сеансів (під сеансом мається на увазі або нейтральний сеанс (ТКП), або сеанс авіакомпанії) для роботи з одним сайтом (питання роботи з декількома сайтами, а саме з сайтами субагентств, вирішується окремо). Текст додаткової угоди, що включає в себе основну частину, технічне завдання, опис регламентів, процедур, посилання на документацію з XML, можна знайти в агентському розділі на сайті або отримати в ЗАТ «Сирена Тревел». По завершенні розробки агентство має направити в ЗАТ "Сирена Тревел" запит на тестування роботи інтернет-пункту продажу і лист про переведення в бойовий режим сеансів, зазначених у договорі. Важливим моментом є те, що для початку роботи потрібно не тільки тестування з боку ЗАТ "Сирена Тревел", але і акредитація інтернет-пункту продажу в ТКП (необхідні документи можна знайти в агентській частини на сайті). При цьому: сертифікується сеанс ТКП; якщо розрахунок за кредитними картками йде не через ТКП, то сайт акредитується з правом бронювання та продажу; якщо розрахунок за кредитними картками йде через ТКП, то сайт акредитується з правом бронювання, продажу та оплати. .
|
Оплата послуг системи Galileo здійснюється в два етапи: Одноразовий інсталяційний платіж - 900 дол. США Щомісячні платежі за використання системи Galileo. Щомісячні платежі за використання системи Galileo залежать від типу підключення і від числа заброньованих і не анульованих пасажирів, відправлених з одного міста в інше або кількості заброньованих номерів у готелі (сегментів) в місяць по кожній точці продажу, підключеною до системи Galileo. Вартість підключення до Galileo через Інтернет - $200 в рік (без урахування ПДВ) за перший термінал і $100 - за наступні.
|
Для таких авіакомпаній такси РУ і SA не вважаються: Авіакомпанія Татарстан, такса SA 500 р. Авіакомпанія Руслайн, такса РУ 300 р. Авіакомпанія Сибір, такса SU 1000 р. Авіакомпанія Трансаеро, такса SA 210 р. Ці авіакомпанії не потребують урахування цих такс ціною. . Для Авіакомпанії "Аерофлот"(SU) не враховується такса PS. Можлива ситуація, коли від " Сирени " приходить відповідь з низки авіакомпаній на відсутність рейду (маршрут та інформація про багажі). У цьому випадок в системі Nemo є перевірочний запит. Перед бронюванням система відсилає довідковий запит в " Сирену " і отримує інформацію, доступні рейди у даної авіакомпанії. Якщо доступні, то запитує рейди і виводить інформацію про маршрут та багажі. У разі якщо не доступні, то в створеному бронюванні такої інформації не!При читанні рейду Сирена повертає не завжди коректну інформацію про норми провезення багажу. Найбільш коректна інформація про норми провезення багажу міститься в маршрутної квитанції Сирени . Для отримання інформації про допустиму міру безкоштовного багажу використовується запит raidinfo. Інформація в raidinfo потрапляє з картотеки ресурсів РЕС, яку заводить авіакомпанія, коли створює рейс в базі даних Сирени . Тарифи і норму багажу а/к реєструє в ТАР-Лайн. Часто авіакомпанія змінює інформацію по нормі багажу в ТАР-Лайні, але забуває міняти в картотеці РЕС.
|