Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Подорож до Сполучених Штатів Америки Підтема- Американські індіанці

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.11.2024

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів

УРОК 96

Тема: Подорож до Сполучених Штатів Америки

Підтема: Американські індіанці.

Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми.

Навчати складати монологічні повідомлення за темою. Розвивати комунікативні вміння учнів. Продовжувати формувати навички читання. Практикувати учнів у письмі. Розвивати ерудицію учнів.

Виховувати інтерес до культури та історії американського народу.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello, children! I'm very glad to see you! Ps: We are glad to see you, too!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about the lifestyles of Native Americans. We'll remember what you already know about American Indians and learn some new information about them.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учитель роздає картки з текстом, у якому пропущено слова. Учні заповнюю: пропуски в тексті словами, що в рамці. Після виконання завдання учні ланцюжком читають доповнений текст.

НО:

Complete the text with the words from the box.

United       religious       groups       citizens       Americans       native Indians

NATIVE AMERICANS TODAY

In the United States about 2.5 million people now call themselves Native . Canada has more than 1 million

The

native people of Canada are called First Nations people.

Today, most Native Americans live in cities. Their life is similar to that of other

. Other Native Americans in the

American

States live on some 275 reservations.

Across North America, Native Americans____ have

tried to preserve some of their traditions. They practise traditional art forms, attend

traditional ceremonies, such as powwows, and speak their

languages. In this way, Native American groups

keep their distinct cultures alive.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 90). Учні по черзі читають виправлені твердження про американських індіанців.

2. Активізація мовленнєвих зразків.

1) Впр. 1 (с. 164). Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнка, поданого у вправі, та дають усні відповіді на них.

2) Впр. 2а (с. 164). Двоє учнів читають діалог за ролями, а інші учні класу слідкують за текстом діалогу у підручниках.

3) Впр. 2Ь (с. 164). Учні працюють у парах: обговорюють подані у вправі запитання до тексту діалогу.

4) Гра «Associations».

Учитель розподіляє клас на дві команди і запрошує вийти до дошки по одному представнику кожної команди. Потім показує представникам команд (Leaders) картку зі словом за темою «Американські індіанці». Представники команд по черзі називають інше слово, що асоціюється у них із заданим. Гравці команд повинні здогадатися, яке слово написане на картці. Наприклад, учитель показує учням картку зі словом «tribe».

Leader 1: Indians.

Team 1: Is it the word «plains»?

Leader 1: No.

Leader 2: Many.

Team 2: Is it the word «tribe»?

Leader 2: Yes!

Виграє команда, яка першою відгадає загадане слово.

3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. З (с. 165). Учні роздивляються малюнки в підручнику та складають усні монологічні повідомлення, як у поданому у вправі зразку.

2) Впр. 4 (с. 165). Учні в парах складають діалоги за однією з поданих у вправі ситуацій. Потім учитель просить чотирьох-шістьох з них інсценувати свої діалоги перед класом.

4. Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с. 165).

Учні самостійно перетворюють речення на заперечні та записують їх у зошити, потім по черзі читають речення. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework   1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 90), письмово. 2)РЗ, впр. 2 (с. 91), письмово.

Summarizing     2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: What have you learned to tell about at the lesson today? Tell what you have learned about the Native Americans.

Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

PAGE   \* MERGEFORMAT 1




1. Тема заняття-Година спілкування Дивисьне забудьлюдиною будь Мета ЗаНЯТТЯІ поглибити знання учнів пр
2. Микроклимат производственного помещения Вентиляция производственных помещений составить конспект [ДОП
3. Промышленность и окружающая среда
4. тематизированных знаний умений и навыков взглядов и убеждений а также определенный уровень развития п
5. Общее понятие «местное хозяйство» Теоретическая модель местной экономики
6. Бродяжничества среди подростков зарубежных и отечественных социологов 2
7. Свободные экономические зоны в РФ проблемы создания и функционировани
8. вариант полный текст ~ www
9. ВЫБОР ЦЕЛЕВОГО РЫНКА 4
10. Логистическое администрирование
11. вариантами спортивных и военнотактических соревнований
12. ЛЕКЦИЯ 5. Общая вирусология 1
13. СИ Щукин
14. лекция Селекция наука о создании новых пород животных сортов растений штаммов микроорганизмов
15. Правовые меры предупреждения преступлений и иных правонарушений в системе ОВД Украины
16. на тему Русские православные монастыри по дисциплине
17. Проблемы исследования общения как взаимодействия
18. Тематическая структура СОДЕРЖАНИЕ ТЕСТОВЫХ МАТЕРИАЛОВ Первобытнообщинный с
19. Областная реформа Петра I
20. 17Жанры- Экшн ction Стёб Детектив Драма Эксперимент Юмор Пародия POV Психология Фантастика Слэш яойПредуп