Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
ВСТУП
Залізнична станція це державне підприємство, самостійна господарська одиниця з правами юридичної особи, створена для виробництва необхідних суспільних благ і надання послуг.
Ринкові принципи діяльності станції раціональність, економічність, ефективність знаходять на рівні підприємства первісну сферу свого здійснення. Фінансове здоров'я підприємства, що діє за ринкових умов має бути гарантовано лише при умові постійного вдосконалення і розвитку виробництва, з метою випуску продукції, що відповідає потребам споживачів. Вирішити ці питання можна лише на основі планування. Головна і основна задача транспорту повністю високоякісно задовольнити потреби в перевезеннях всіх підприємств і населення. Важливо всюди підселити режим економії, покращити використання основних фондів і рухомого складу. Вирішити ці важливі питання, які стоять перед залізницями, можливо при забезпеченні продуманої безаварійної роботи і на основі якісного планування.
Виробничо-фінансовий план (план економічного і соціального розвитку) станції, розробляється в залежності від джерел фінансування по експлуатаційній, підсобно-допоміжній діяльності, іншим видам робіт.
План станції з експлуатаційної діяльності включає наступні розділи:
- обсяги і показники якості роботи;
- план з праці зі штатним розписом;
- план експлуатаційних витрат;
- фінансовий план;
- план підвищення ефективності виробничого і соціального розвитку колективу.
Дирекція залізничних перевезень або відповідна служба затверджує станційні загальні показники:
- загальний план заробітної плати по основній діяльності;
- ліміт (граничний рівень) чисельності працівників;
- продуктивність праці;
- завдання по скороченню ручної праці;
- нормативи обігових коштів;
- прибуток від підсобно-допоміжної діяльності;
- собівартість матеріальних витрат;
- планові розміри і нормативи створення фондів економічного стимулювання.
План економічного і соціального розвитку станції є основним документом, відповідно якому здійснюється виробнича і фінансова діяльність.
Мета курсової роботи розробити виробничо-фінансовий план роботи пасажирської станції.