I Визначити чи зустрічається символ b в стрічці хоча б один раз
Работа добавлена на сайт samzan.net:
Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
от 25%
Подписываем
договор
Розвязати задачі (f):
5.3. Тип string та операції над ним.
- Вивести на екран всі елементи, які належать стрічці a, з їх кодами в таблиці ASCII.
- Визначити, чи зустрічається символ b в стрічці a хоча б один раз.
- Дано речення. Між словами є знак Space, а в кінці - крапка. Визначити кількість слів в даному реченні.
- Записати стрічку а навпаки.
- Перевірити чи є дана стрічка паліндромом.
- Визначити, чи є стрічка a підстрічкою стрічки b.
- Видалити з стрічки а всі включення підстрічки b.
- Дано речення, в якому слова розділені пробілами, а в кінці - крапка. Вибрати з нього всі слова, які починаються на “a”, а закінчуються на “z”. Символи “a” i “b” складають алфавіт. Стрічку будемо називати правильною, коли вона утворена так: “ab”, за допомогою вкладення правильної стрічки в правильну “aabb”, за допомогою з`єднання правильних стрічок “abab”. Визначити, чи є дана стрічка S, складена з літер цього алфавіта правильною. (abababababababbababbabababababbababaabbb)
- Знайти скільки разів в даній стрічці зустрічається кожен символ. (Cтрічка складається з малих латинських символів. Спробувати знайти розвязок в один прохід.)
Домашнє завдання (d).
Формалізувати задачі та створити програми їх розвязування на мові Паскаль.
- Маленька Марійка йде по лісі та співає пісеньку. Порахуйте скільки разів у своїй пісні вона згадує сонце, ліс та поле.
- Володя сказав Дмитрику, що зможе скласти звязне речення, всі слова, якого будуть починатись на літеру К. Визначити чи зміг він це зробити.
- Петрик Пяточкін шикує N слоненят двох кольорів рудого та білого. Правильно вишикуваними будуть: пара рудий та білий, який стоять поруч, або пара рудий та білий, які встали всередину правильної пари рудий та білий, або пара рудий та білий, які стоять поруч з парою рудий та білий. Вияснити, чи зміг Петрик вишикувати слоненят правильно.
Виконати вміщені нижче вправи та записати вірні відповіді:
Створити програми-розвязки вміщених нижче задач (z).
- Дано стрічку А, яка являє собою математичний вираз. Замінити у ній всі знаки + на , а * на /, та вивести її на екран.
- Дано стрічку А, яка являє собою математичний вираз. Перевірити, чи відповідає кількість відкритих дужок у ній кількості закритих.
- Дано стрічку А, яка являє собою математичний вираз. Перевірити, чи відповідає кількість відкритих дужок у ній кількості закритих і чи правильно вони стоять на своїх місцях. (чи можна цей математичний вираз обчислити)
- Дано стрічку А, яка складається із літер а і b. Визначити яких літер входить до цієї стрічки більше.
- Дано стрічку А, яка складається із літер а і b. Визначити яких літер входить до цієї стрічки більше і знищити ті, яких максимальна кількість.
- Дано стрічку А, яка складається із малих літер латинського алфавіту. Визначити яких літер входить до цієї стрічки найбільше.
- Дано стрічку А, яка складається із малих літер латинського алфавіту. Визначити яких літер входить до цієї стрічки найбільше і найменше. Замінити всі літери, кількість входжень яких максимальна на літери, кількість входжень яких мінімальна.
- Дано стрічку А, яка складається із слів, розділених пробілами. Обробити стрічку таким чином, щоб між кожними двома словами знаходився тільки 1 символ пробіл, а в кінці стояв 1 знак “крапка”.
- Дано стрічку А, яка складається із слів, розділених пробілами та слово В. Видалити із А всі слова В.
- Дано стрічку А, яка являє собою математичний вираз. Цей вираз складається із цілих чисел, між якими стоять знаки + і -. Обчислити значення цього виразу.
- Скласти програму шифрування/дешифрування тексту, складеного з маленьких літер за такими правилами.
- Заміна літер на їх порядкові номери в алфавіті
- Заміна літер на їх номери в таблиці ASCII
- Заміна кожної літери наступною. Остання літера заміняється першою.