У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Радіоелектронне подавлення.html

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-01-17

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 7.4.2025

БІЛЕТ № 10

1. Радіоелектронне подавлення. Визначення, зміст, мета та завдання радіоелектронного подавлення в Повітряних Силах Збройних Сил України.

Радіоелектронне подавлення є найважливішою активною складовою частиною РЕБ і являє собою сукупність узгоджених за метою, завданням, місцем і часом радіоелектронних впливів на РЕСЗ управління військами і зброєю противника, які здійснюються силами та засобами РЕБ за єдиним задумом і планом відповідно до радіоелектронної обстановки, що складається.

РЕП організовується і проводиться з метою дезорганізації управління військами і зброєю противника, зниження ефективності ведення ним розвідки з використанням технічних засобів та застосування зброї і бойової техніки. РЕП базується на використанні такої властивості РЕСЗ, як відкритість для прийому корисних і сторонніх сигналів – переносників інформації.

Під час радіоелектронного подавлення способи зниження ефективності застосування РЕСЗ достатньо різноманітні. Однак, всі способи РЕП ґрунтуються на зміні зовнішніх умов функціонування РЕСЗ. Ці зміни досягаються таким чином:

  1.  впливом радіоелектронними перешкодами на РЕСЗ управління військами і зброєю противника;
  2.  відведенням самонавідних й керованих засобів ураження від об’єктів, що прикриваються, шляхом застосування хибних цілей і пасток;
  3.  передачею повідомлень, що дезінформують, у радіомережах противника або своїх військ;
  4.  зміною умов розповсюдження електромагнітних хвиль;
  5.  зміною радіолокаційної контрастності місцевості та об’єктів, що прикриваються.

При цьому не повинна погіршуватися робота своїх РЕСЗ.

Слід визначити, що основним способом РЕП є створення активних і пасивних перешкод комплексами та засобами РЕП різного призначення і базування, а також за допомогою передавачів перешкод, що закидаються. Вплив перешкод на РЕСЗ приводить до погіршення якості їх функціонування.

Відведення самонавідних й керованих засобів ураження від об’єктів, які прикриваються, забезпечується застосуванням спеціальних технічних засобів, хибних цілей і пасток різного призначення і принципів дії, а також зміни режимів роботи РЕСЗ.

Передача повідомлень, що дезінформують, у радіомережах противника, як правило, здійснюється в ході бойових дій.  Хибні сигнали та команди, які передаються з дотриманням правил радіообміну і режимів роботи засобів зв’язку противника, містять інформацію про зміну бойових завдань його частин та підрозділів, зміну режимів роботи, робочих частот РЕСЗ, позивних та інші повідомлення, які дезінформують.

Зміна умов розповсюдження електромагнітних хвиль і радіолокаційної контрастності місцевості (об’єктів) досягається впливом на фізичні середовища розповсюдження спеціальною зброєю, а також застосуванням радіопоглинаючих матеріалів, кутникових і дипольних відбивачів та ін.

Основними завданнями радіоелектронного подавлення є:

  1.  радіоелектронне прикриття об’єктів від повітряної радіолокаційної розвідки з метою зниження ефективності прицільних бомбових ударів та стрільби керованими ракетами;
  2.  порушення управління авіацією по радіо у повітрі з рубежів, що встановлені;
  3.  зниження точності виводу засобів повітряного нападу противника до об’єктів удару із застосуванням автономних та неавтономних радіонавігаційних систем;
  4.  утруднення польотів авіації противника на малих висотах з застосуванням бортових РЛС;
  5.  утруднення розвідки районів, об’єктів та РЕСЗ Повітряних Сил, а також зрив передачі розвідувальної інформації з борту засобу повітряної розвідки противника.

2. Загальна характеристика відновлюваного ремонту РЕТ.

Ремонт – це комплекс робіт по відновлюванню і підтримці справності або працездатності зразка ОВТ.

Відновлюваний ремонт проводиться на техніці:

  1.  в період ведення бойових дій
  2.  при аваріях та стихійних лихах

Цей вид ремонту проводиться з метою усунення ушкоджень і приведення техніки в готовність до бойового застосування.

Об’єм робіт визначається ступенем пошкодження техніки.

Проводиться на місцях експлуатації техніки силами ремонтних бригад і обслуги комплектів техніки агрегатним методом.




1. Плану Маршала 1947 рік- c
2. по теме ldquo; Капитальный ремонт пути на щебеночном балласте с укладкой железобетонных шпал с примене
3. Пассивное курени
4. Афганистан в Новое время
5. вычислительных машин В соответствии с Положением о Комитете по надзору за охраной труда Украин
6. ОТЧЕТ ПО ПЕДПРАКТИКЕ Студент Ф
7. ТД ЭЛИТ2000 2002 2ФЗ О РАЗГРАНИЧЕНИИ ГОСУДАРСТВЕННОЙ СОБСТВЕННОСТИ НА ЗЕМЛЮ ОТ 17
8. Название органа- Печень
9. Христианство
10. Лекция 13 Семейное консультирование