У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

вуздечка не була підрізала її можна розтягувати самостійно в домашніх умовах

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.4.2025

Дані вправи можна використовувати як дітям, так і дорослим. Рекомендації з проведення артикуляційної гімнастики у дітей читайте тут.

Для дорослих рекомендації, в общем-то, ті ж: 3-5 разів на день по 10-15 хвилин, обов'язково контролюйте правильність виконання вправ перед дзеркалом.

Увага! Після операції з підрізання під'язичної зв'язки вправи можна виконувати тільки під наглядом логопеда! У випадку, коли «вуздечка» не була підрізала, її можна розтягувати самостійно в домашніх умовах. Якщо напротязі місяця Вам не вдалося досягти результату, зверніться за консультацією до фахівця.

«Смачне варення» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1-1,5 пальця. Мова спокійно лежить у порожнині рота.

Не змінюючи положення губ і нижньої щелепи, висовуємо ШИРОКИЙ мову вперед, загинаємо ШИРОКИЙ його кінчик вгору, накриваючи їм верхню губу. Потім прибираємо мова в порожнину рота, як би облизуючи верхню губу зверху вниз. Дитині можна справді намазати верхню губу варенням або медом.

Увага! Мова рухається строго в напрямку вгору-вниз, а не з боку в бік. Губи і нижня щелепа під час виконання вправи повинні бути нерухомі.

«Маляр» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1-1,5 пальця. Широкий кінчик язика упирається в основу верхніх різців, бічні краї язика притиснуті до основи корінних зубів.

Широкий кінчик язика відсувається якнайдалі в глиб рота, не відриваючись від верхнього неба, ніби гладячи його, і тим же способом повертається назад.

Увага! Слідкуйте за тим, щоб нижня щелепа була нерухомою, не висувалася вперед.

«Барабан» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1,5 пальця. Широкий кінчик язика упирається в основу верхніх різців.

Вимовляємо звуки: «д-д-д» у швидкому і повільному темпі.

Увага! Працює тільки кінчик язика, нижня щелепа і губи нерухомі.

«Конячка» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1,5 пальця. Широкий кінчик язика упирається в основу верхніх різців. Передня частина спинки язика щільно притиснута до верхніх альвеол. Бічні краї мови притиснуті до основи корінних зубів.

З силою відриваємо мову від зубів і піднебіння, опускаємо вниз. Вправу можна виконувати в швидкому і повільному темпі.

Увага! Нижня щелепа продовжує залишатися нерухомою.

«Грибок» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1-1,5 пальця. Широкий кінчик язика упирається в основу верхніх різців. Передня частина спинки язика щільно притиснута до верхніх альвеол. Бічні краї мови притиснуті до основи корінних зубів. У просвіті між верхніми і нижніми зубами видно тіло мови, нагадує капелюшок гриба, і натягнута под'язичния зв'язка, що нагадує його ніжку.

Такий стан утримуємо якомога довше, в ідеалі до 10 секунд.

Увага! Нижня щелепа, як ви вже здогадалися, суворо нерухома.

«Гармошка» Губи розтягнуті в широкій посмішці, так що видно всі зуби. Нижня щелепа опущена, відстань між зубами 1-1,5 пальця. Широкий кінчик язика упирається в основу верхніх різців. Передня частина спинки язика щільно притиснута до верхніх альвеол. Бічні краї мови притиснуті до основи корінних зубів.

Ось тепер повільно опускаємо нижню щелепу до тих пір, поки є можливість утримувати язик на місці, притиснутим до неба. Відчуваєте, як натягується «вуздечка»? Тепер так само повільно повертаємо нижню щелепу у вихідне положення. Вправа виконується спочатку в повільному, потім у все більш швидкому темпі. Під'язикова зв'язка розтягується і скорочується, як міхи у гармонії.

Увага! Під час виконання вправи нижня щелепа опускається суворо вниз, не висуваючи вперед і не йдучи убік.




1. Вариационные ряды.html
2. Введение.1
3. Stock synchronic nd dichronic pproches semsiology nd onomsiology
4. на тему- Отечественная и зарубежная практика финансового регулирования территориальных пропорций
5. Главное в жизни путь должен идти правильно настрой все не в сторону лжи и предательста Повернись к людям
6. Мікродіагностика підприємства
7. Установите соответствие между функциями экономической науки и их определениями Практическая функцияпоз
8. Панцирные сомики
9. по теме Базовые технологии преобразования информации
10. .11 Назарова Мадина приказ 206 от 27