У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Успішний або неуспіх хід діяльності завжди так чи інакше змінює психологічні умови її протікання

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

Різні дії в діяльності зв'язані між собою не лише як засіб і мета, як причина і наслідок залежностями самих дій і їх об'єктивних результатів, але і тим суб'єктивним, емоційним впливом, який в процесі діяльності результат однієї дії надає на подальшу дію. Успішний або неуспіх хід діяльності завжди так чи інакше змінює психологічні умови її протікання. Вплив як успіху, так і неуспіху може бути при цьому різним, залежно від ряду конкретних умов, зокрема від співвідношення між силою і здібностями даного суб'єкта і трудністю завдань, що стоять перед ним.

Успіх взагалі окриляє, що особливо дався з відомою працею і сприйманий як заслужений на результат докладених зусиль; але дуже успіх, що легко дався, може роззброїти, розмагнітити, викликати самозаспокоєння і схильність покластися надалі на випадковий успіх. Неуспіх взагалі утрудняє подальшу роботу, робить її психологічно суб'єктивно важчою, ніж вона об'єктивно є. Але якщо невпевнену, слабу людину, яка не розраховує упоратися з труднощами, неуспіх може бентежити, деморалізувати, легко представляючись як фатальний результат його власної нездатності, то у сильнішої людини, яка відчуває в собі резерв ще не використаних сил і можливостей, неуспіх може стимулювати бажання в що б те не стало добитися успіху; особливо якщо людина усвідомлює, що невдача, що осягнула його, з'явилася результатом недостатньо напруженої роботи з його боку.

З цим впливом успіху і неуспіху на діяльність зв'язаний вплив посильно і непосильно (понад) важких завдань. Важкі, але посильні завдання і відповідні вимоги стимулюють, виявляючи, у міру того як людина з ними справляється, рівень доступних йому досягнень, що підвищується, і підвищують тим самим і рівень його домагань, готовність і полювання братися за подальших, все більш важкі завдання. Постановка надважких завдань, що викликає невдалі спроби їх вирішити, і свідомість їх явної непосильності паралізують віру в свої сили і можуть породити стан, при якому всі завдання стають психологічно важчими; в результаті завдання, які посильні для даного суб'єкта, можуть стати непосильними для нього.




1. Ритуалы проводятся в местах Силы на кладбище в лесу в заброшенных церквях
2. На тему- Одаренные дети Выполнила стка гр
3. Социодиалекты в системе русского языка
4. тематичного сподівання та дисперсії а непараметричні з рангами.html
5. Тема 1 Понятие предмет метод система и принципы гражданского права
6. тематика рефератов по Психологии журналистики- 1
7. Задание к Политика и власть Прочитайте отрывок из книги итальянского философа и политолога эпохи Возро
8. а эстетические последние три
9. У новій базі даних потрібно створити таблицю Група
10. Правосубъектность несовершеннолетних граждан