Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

На такому перехресті знаки пріоритету не діють

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

Лабараторна 7,8

Перехрестя, де черговість проїзду визначається сигналами світлофора чи регулювальника, вважається регульованим. На такому перехресті знаки пріоритету не діють.

   У разі вимкнення світлофора або його роботи в режимі миготіння сигналу жовтого кольору та відсутності регулювальника перехрестя вважається нерегульованим і водії повинні керуватись правилами проїзду нерегульованих перехресть та установленими на перехресті знаками пріоритету.

  На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

  У разі необхідності надання переваги в русі транспортним засобам, які рухаються по перехрещуваній дорозі, водій повинен зупинити транспортний засіб перед дорожньою розміткою 1.12 (стоп-лінією) або 1.13, світлофором так, щоб бачити його сигнали, а якщо вони відсутні – перед краєм перехрещуваної проїзної частини, не створюючи перешкод для руху пішоходів.

  Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо утворився затор, який змусить водія зупинитися на перехресті, що створить перешкоду для руху інших транспортних засобів і пішоходів.

   Регульовані перехрестя

   У разі подання сигналу регулювальником або ввімкнення сигналу світлофора, що дозволяє рух, водій зобов’язаний дати дорогу транспортним засобам, що завершують рух через перехрестя, а також пішоходам, які закінчують перехід.

   Повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку прямо або повертають праворуч.

   Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв.

   Якщо сигнал регулювальника або зелений сигнал світлофора дозволяють одночасно рух трамвая і нерейкових транспортних засобів, трамваю надається перевага незалежно від напрямку його руху.

   Водій, який виїхав на перехрещення проїзних частин згідно із сигналом світлофора, що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому напрямку незалежно від сигналів світлофора на виїзді. Проте, якщо на перехрестях перед світлофорами на шляху руху водія є дорожня розмітка 1.12 (стоп-лінія) або дорожній знак 5.62, він повинен керуватися сигналами кожного світлофора.

   Під час руху в напрямку стрілки, ввімкнутої в додатковій секції одночасно з жовтим або червоним сигналом світлофора, водій має дати дорогу транспортним засобам, що рухаються з інших напрямків.

   На перехресті, де рух регулюється світлофором з додатковою секцією, водій, який перебуває на смузі, з якої робиться поворот, повинен продовжувати рух у напрямку, що вказує стрілка, ввімкнута  в додатковій секції, якщо його зупинка на заборонний сигнал світлофора створить перешкоди транспортним засобам, що рухаються  за ним по тій само смузі.

   Нерегульовані перехрестя

   На перехресті нерівнозначних доріг водій транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, повинен дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрещення проїзних частин по головній дорозі, незалежно від напрямку їх подальшого руху.

   На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч.

   Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв.

       

   На будь-якому нерегульованому перехресті трамвай, незалежно від напрямку його подальшого руху, має перевагу перед нерейковими транспортними засобами, що наближаються до нього по рівнозначній дорозі.

   Перед поворотом ліворуч і розворотом водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються по рівнозначній дорозі в зустрічному напрямку прямо чи праворуч.

   Цим правилом повинні керуватися між собою і водії трамваїв.

   Якщо головна дорога на перехресті змінює напрямок, водії транспортних засобів, які рухаються по ній, повинні керуватися між собою правилами проїзду перехресть рівнозначних доріг.

   Цим правилом повинні керуватися між собою і водії, які рухаються по другорядних дорогах.

   Якщо неможливо визначити наявність покриття на дорозі (темна пора доби, грязь, сніг тощо), а знаки пріоритету відсутні, водій повинен вважати, що перебуває на другорядній дорозі.




1. 080260412 ПЗ 1 Введение В процессе эксплуатации автомобиля его рабочие свойства постепенно ухудшаются
2. экономического развития регионов в решении задач региональной политики в России Разработка и осуществлен
3. Контент-анализ как метод исследования
4. СанктПетербургский государственный университет аэрокосмического приборостроения.html
5. Учет кассовых операций в бухгалтерии предприятия
6. Дальневосточный государственный гуманитарный университет Диалог и интертекст в поэзии Т
7. сфера обмена отожествляли с деньгами
8. Консалтинг деятельность по консультированию производителей продавцов покупателей по широкому кр
9. носить с собой все материалы требуемые для работы в любом объеме
10. храбрый мужественный; героический; 2 чистосердечный; 3 незапятнанный чистый
11. Использование метода проектов в процессе ознакомления детей 7 лет с немецкой культурой
12. Блицкрига молниеносной войны
13. Теоретичне вивчення пам~яті як психологічного процесу у сучасній психологі
14. Redesigning the Drgon Finncil Reform in the Peoples Republic of Chin
15. Каковы особенности развития Великобритании после Второй мировой войны Великобритания вышла из Второй
16. Реферат- Причины популярности ОС Microsoft
17. экономических показателей
18. тема долговременных условных знаков обычно визуальной природы предназначенных для фиксации речевых произв
19. Характеристика прав и обязанностей сторон трудового договора
20. ЯРОСЛАВСКИЙ ГОРОДСКОЙ ПОДРОСТКОВЫЙ ЦЕНТР МОЛОДОСТЬ ПРИКАЗ 04