Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
УРОК 69
Тема: Покупки
Підтема: Магазини.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.
Продовжувати формувати навички аудіювання. Навчати спілкування за темою.
Виховувати в учнів культуру спілкування у закладах торгівлі.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we'll continue our talk about shopping, the things you can buy in shops and different kinds of stores. You'll revise the vocabulary on the topic in dialogues, games and exercises.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 2 (с. 65). Дві пари учів читають діалоги, які вони склали. Потім учитель пропонує скласти
і відтворити власні діалоги.
2) Впр. 1 (с. 118), вивчити діалоги напам'ять. Четверо учнів відтворюють діалоги за ролями.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Sentence Star».
Учитель малює на дошці зірку, на кінці кожного променя якої записує слово або словосполучення за темою «Покупки»: department store, customer, shop assistant, to buy, to sell. Учні в командах по троє-четверо складають речення із цими словами. На це завдання вчитель дає учням 7 хвилин. За кожне правильно складене речення надається 1 бал. Перемагає команда, яка набирає найбільше балів.
department store
to sell to buy customer shop assistant
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Аудіювання.
Учні слухають діалоги, читають запитання до них на картках та обирають правильний
варіант відповіді.
Т: Listen to the dialogues and choose the correct answer to the questions.
річ або продукт харчування, що їх можна придбати у крамниці, а той учень, у якого в цей момент знаходиться олівець, називає магазин, де цю річ можна купити. Якщо учень, який тримає олівець, не може назвати крамницю або дає неправильну назву, він займає місце учня в колі.
3. Розвиток умінь монологічного та діалогічного мовлення. Впр. З (с. 119).
Діти в групах по четверо-п'ятеро обговорюють, які чинники є важливими під час купівлі товарів. При висловленні своєї точки зору учні використовують такі фрази: І think/To ту mind/In ту opinion.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 4 (с. 119), письмово.
2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T> Р1> Р2> Р3.
Т: What topic did we discuss at the lesson today? What have you learned to speak about?
PAGE \* MERGEFORMAT 1