Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Звуки [р] [р~] буква Рр

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

1 клас

Урок навчання грамоти (читання)

Тема: Звуки [ р  ], [ р’ ], буква Рр.

Мета: познайомити зі звуками [ р  ], [ р’ ] та буквою Рр;

          вчити читати склади і слова, розвивати увагу, мислення, мову;

          виховувати бажання вчитися та пізнавати нове.

Обладнання: каса букв, фішки на позначення звуків; картки з літерами Рр; предметні малюнки; друкований зошит; запис слів на дошці, компютер.

Хід уроку

І. Актуалізація опорних знань

пилка                   Павлик                   півник

сапка                    Поліна                   коник

сумка                   Пилип                    слоник

(імена)

(назви істот)

(назви неживих предметів)

сумка

 

1 учень викладає фішками. [-     -   -     ]

  1.  Діти ділять слова на склади        сум – кА
  2.  Пилип – 2-й учень пише схему
  3.  Разом показують, учитель пише або усно.

Загадка. Не кінь, а біжить, не ліс, а шумить.

РІЧКА            РІКА

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

  1.  Чи змогли б ви написати це слово? – Ні!

ІІІ. Повідомлення теми та завдань уроку.

  1.  Сьогодні ми познайомимось з цією літерою.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

  1.  Подорож у країну «Мовознавію»

Програмовий засіб «Українська мова» 1 клас.

  1.  З якою літерою ми познайомилися?
  2.  Робота з записом на дошці.

Рр – Чим схожі вони?

Чим різні?

Визначення місця букви в касі

  1.  На що схожа ця літера?

Малюнок рисі. Робота над віршем.

І

А

И

О

Р

рі

ри

і

и

ру

у

ро

о

ра

а

Р

А

О

У

І

И

У

сир            Роман

мир           Руслан

ріпка         Лариса

морква      Марина

  1.  Робота з Букваре с.86
  2.  Читання тексту вчителем.
  3.  Які тварини розмовляли?
  4.  Який звук виділяв ворон?
  5.  Читання слів за стрілками.
  6.  Читання складів і слів с.86
  7.  Робота з малюнками с.87
  8.  Читання слів з променями та за стрілками.

7. Робота в зошиті з читання (С. 20 Завдання 1.)

V.Підсумок уроку

З якою буквою ми познайомились?

Які звуки вона позначає?

Які слова з «р» запамятали?

Робота над скоромовками.

Рак у траві ромашки рвав

Рибі їх подарував.

Рік у рік біля воріт

Риє нірку чорний кріт.




1. Эмоциональные проблемы в речевой коммуникации
2. Опросник придумала на основе работ по другим предметам так что не удивляйтесь тому что вопросы такие разро
3. Олигархия
4.  Начало изгнания оккупантов с Украины
5. Понятие сторон
6. Актуальность страхования1
7. Изучение амплитудно-частотных характеристик роторов на подшипниках качения
8. Апшеронский лесхозтехникум КК специальность 111601 Охотоведение и звероводство студент 37 группы Рома
9. Технологія виконання журнального столика
10. Дисциплинарная ответственность государственных служащих
11. Subject to the Crown such s the Isle of Mn in the Irish Se Guernsey in the English Chnnel nd others
12. Не в фактах настоящего дела не в сложности их лежит его трудность; дело это просто по своим обстоятельствам
13. Сквозь магический кристалл Многогранность художественного образа в картине1 Ван Гога Пара ботинок
14. Історія відкриття та дослідження пітекантропів
15. Преобразование Фурье
16. Роль тренера у підготовці спортсмена-гравця
17. Лабораторная работа 326 Зависимость силы фототока от интенсивности излучения
18. 2.2013 суббота ПРОСМОТРЫ И ЗАЩИТЫ ПРОЕКТА 22
19. Роль печени и почек в обеспечении нормы обмена веществ
20. кредитный институт Российской Федерации разрабатывающий и реализующий совместно с Правительством России е