Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Лабораторна робота №2
Тема: Створення таблиць за допомогою конструктора.
Мета: Навчитись створювати структуру таблиці.
Контрольні питання:
Відповіді:
2. Поле МЕМО.
3. Числовий.
4. Лічильник.
5. Дата\час.
6. Грошовий.
7. Логічний.
8. Поле обєкту OLE.
9. Гіперпосилання
10. Майстер підстановок.
7. Первинний ключ це поле або набір полів зі значеннями, як мають бути унікальними в межах таблиці. Значення ключа можна використовувати для посилання на записи в цілому, оскільки значення ключів усіх записів відрізняються. У кожної таблиці може бути лише один первинний ключ.
Щоб задати первинний ключ таблиці, відкрийте таблицю в режимі конструктора. Виберіть поле (або поля), які ви бажаєте використовувати, а потім на стрічці виберіть Первинний ключ.
Додавання первинного ключа «Автонумерація»
Якщо є таблиця, у якій кожний запис має унікальний номер ідентифікатора (наприклад, ідентифікатор, серійний номер або код), таке поле можна використати як первинний ключ. Найкращий первинний ключ це поле, яке унікально ідентифікує кожен рядок, не містить пустих значень і рідко (або ніколи) змінюється.
Для вибору одного поля натисніть маркер виділення рядка для потрібного поля.
Для вибору кількох полів утримуйте клавішу Control і клацніть маркери виділення рядка для кожного поля.
Запис містить інформацію про один елемент таблиці бази даних: одну людину, книжку, продукцію, рейс тощо. Він складається зі значень полів, що формують структуру запису. Структура запису фактично визначає структуру таблиці і всієї бази даних, якщо в ній є лише одна таблиця.
Кожне поле має ім'я, значення, характеризується типом і властивостями.
Від властивостей залежить, які типи даних можна вносити до поля, а які - ні, а також те, що можна виконувати з даними, які містяться у полях.
Імена полів бажано задавати літерами англійського алфавіту. В одній базі даних імена полів не повинні повторюватись (бути унікальними).
Тип поля залежить від типу даних, що в ньому зберігаються.
Висновок: Я навчився створювати структуру таблиці.
Міністерство освіти і науки молоді та спорту України
Дрогобицький механіко-технологічний коледж
Звіт
З лабораторної роботи №2
З предмету бази даних
Виконав: Студент групи ПК-22
Бандура Олег
Перевірив: Викладач
Андрушко З. В.
2013р.