Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола
Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
з проходження практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи
студентами напряму підготовки
.030601 “Менеджмент” і комплексної бакалаврської практики (переддипломної) студентами напряму 6.030507 «Маркетинг»
Львів 4
Методичні вказівки з проходження практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи студентами напряму підготовки 6.030601 “Менеджмент” і комплексної бакалаврської практики (переддипломної) студентами напряму 6.030507 «Маркетинг»Львів, 2014. ___с.
Укладачі Князь С.В., д-р екон. наук, доцент.,
Римар М.В., д-р екон. наук, професор,
Бець М.Т., к.е.н., доцент
Фарат О.В., к.е.н., доцент
Данько Т.І., к.е.н., доцент
Ільницька-Гикавчук Г.Я., к.е.н., доцент
Макар О.П., к.е.н., доцент
Залуцький В.П., к.е.н., асистент
Калиновський А.О., асистент
Боровик О.Н., асистент
Яворська Н.П, старший викладач
Відповідальний за випуск Князь С.В. д-р екон. наук, доцент
Рецензенти Георгіаді Н.Г., д-р екон. наук, професор
Теребух А.А. к.е.н, доцен
ЗМІСТ
1. Загальні положення ............................................................................... |
2. Методичні рекомендації щодо обсягу, структури та змісту практики |
|
2.1. Організування і керівництво практики……………………………… |
|
2.2. Підсумки практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи |
|
2.3. Структура звіту з проходження практики……………………………. |
|
24. Оформлення звіту з проходження практики……………………..… |
|
Додатки…………………………………………………………………… |
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Метою проходження виробничої практики і комплексної (переддипломної) бакалаврської практики є підготовка студентів до самостійної роботи у виробничій і невиробничій сферах народного господарства України. Практика студентів на базових підприємствах є невід'ємною складовою частиною процесу підготовки менеджерів природоохоронної діяльності. Основним завданням практики є закріплення теоретичних знань в сфері природокористування і охорони навколишнього природного середовища, формування у них, на базі отриманих знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематичного підвищення своїх знань і творчого застосування їх в практичній діяльності, а також збирання та систематизація необхідних матеріалів для дипломного проектування.
Під час проходження практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи студент повинен опанувати систему умінь і набути навички щодо вирішення типових завдань відповідно до посад, які може обіймати випускник вищого навчального закладу - бакалавр з менеджменту, основним видом діяльності якого с управлінська діяльність, зокрема управління природоохоронною діяльністю конкретних господарюючих субєктів.
Практика за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи проводиться на базах практики, які відповідають таким вимогам. Обєктами практики можуть бути підприємства різних форм власності, видів господарської діяльності, організаційно-правового статусу, які є юридичними особами і функціонують на ринку не менше двох років та здійснюють виробничу, торговельну, виробничо-торговельну, посередницьку, оптово-збутову, природоохоронну та інші види діяльності. Підприємства повинні відповідати сучасним вимогам, тобто мають застосовуватись передові форми та методи управління й організації виробничої, планово-економічної роботи, логістичної і маркетингової діяльності, бухгалтерського обліку, впроваджуватись прогресивні технології виробництва, організації праці та управління. Крім того, штат підприємства мас бути укомплектований висококваліфікованими фахівцями, здатними створити відповідні умови студентам у здобутті професійних навичок.
Результатами практики є набуття студентами здатності адекватно оцінювати виробничо-господарські ситуації, аналізувати явища і тенденції, які виникають у внутрішньому і зовнішньому середовищах підприємств, розробляти управлінські рішення, спрямовані на розвязання виробничо-господарських проблем і реалізацію управлінських ініціатив, зокрема щодо природоохоронної діяльності підприємств.
2. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОБСЯГІВ, СТРУКТУРИ ТА ЗМІСТУ ПРАКТИКИ
Методичні рекомендації щодо проходження практики студентами розроблені на основі “Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 2 червня 1993 р. №161, “Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України”, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 8 квітня 1993 р. №93, та відповідних документів і методичних рекомендацій Національного університету “Львівська політехніка”.
Практика студентів є невідємною складовою частиною процесу підготовки бакалаврів у вищих навчальних закладах і проводиться в організаціях різних галузей господарства, форм власності, розмірів, де є відповідна база. Студенти можуть з дозволу кафедри вибирати самостійно місце проходження практики.
За наявності вакантних місць студенти-практиканти можуть бути зараховані на штатні посади, якщо робота на них відповідає вимогам програми практики.
Відповідно до навчального плану бакалаври напряму 6.030601 “Менеджмент” проходять практику за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи __ тижні. Тривалість і терміни практики визначаються навчальним планом. З базами практики завчасно укладаються договори на проходження практик за формою, яка діє у Національному університеті “Львівська політехніка”. На підставі укладених угод формуються накази на практику.
У процесі проходження практики студенти ведуть щоденники, а у кінці практики оформляються письмові звіти.
2.1. Організування і керівництво практикою
До керівництва практикою студентів залучаються викладачі кафедри, які перед початком практики проводять відповідні організаційні заходи зі студентами, забезпечують студентів необхідною інформацією (методичні рекомендації чи інші, перелік яких встановлює кафедра).
Студенти самостійно завчасно здійснюють пошук підприємства/організації для проходження практики з можливістю отримання відповідної інформації щодо виконання звіту і в майбутньому випускної роботи.
Студенти при проходженні практики зобовязані:
З метою надбання під час практики умінь та навичок самостійного розвязання виробничих, організаційних і наукових питань, активізації діяльності і підвищення ініціативи кожному студенту видається індивідуальне завдання, повязане з розробкою конкретної виробничої проблеми або дослідження певних економічних явищ. Зміст індивідуального завдання формується для умов кожного окремого підприємства і видається керівниками від навчального закладу і бази практики відповідно до теми бакалаврської кваліфікаційної роботи
2.2. Підсумки практики
Після закінчення терміну практики студенти звітують про виконання програми.
Загальна і характерна форма звітності студента за практику це подання письмового звіту (підписаного і оціненого безпосередньо керівником від бази практики) та щоденника практики, оформленого згідно вимог.
Письмовий звіт разом зі щоденником та іншими документами, встановленими кафедрою, подаються на рецензування керівнику практики від кафедри.
Звіт з практики захищається студентом (з диференційованою оцінкою) перед комісією, призначеною завідувачем кафедри.
Комісія приймає залік у студентів на базах практики в останні дні її проходження або на кафедрі впродовж перших 3-х днів після практики. Оцінка за практику вноситься у заліково-екзаменаційну відомість і в залікову книжку студента за підписами членів комісії.
Студенту, який не виконав програми практики з поважних причин, може бути надано право проходження практики повторно за виконання умов, визначених кафедрою. Студент, який востаннє при комісії отримав негативну оцінку з практики, відраховується з університету.
Підсумки практики обговорюються на засіданні кафедри.
2.3.Структура звіту практики
5.1. Обсяги реалізації, фінансові результати.
5.2. Кадровий потенціал підприємства.
5.3. Основні фонди підприємства, в тому числі природоохоронного призначення.
5.4. Оцінка фінансово стану підприємства.
6.1. Аналіз і опис технологічних схем, установок і устаткування із захисту атмосфери, літосфери і гідросфери від порушень і забруднень.
6.2. Оцінка впливу підприємства на навколишнє природне середовище як джерела порушень і забруднень (забруднення атмосферного повітря, водних ресурсів, утворення, складування, утилізація відходів); ступінь використання природних ресурсів (водних, земельних) підприємством у виробничої діяльності.
6.3. Стан екологічного обліку на підприємстві.
6.4. Аналіз екологічної звітності підприємства, проведення екологічного аудиту.
6.5. Екостандарти, яких дотримується підприємство, або які є актуальними дня нього
Обсяг звіту 25-30 друкованих сторінок (без списку використаної літератури і додатків).
2.4. Оформлення звіту з практики
Правильність оформлення звіту з практики є одним з елементів вищої освіти, тому правила оформлення необхідно вивчати і ретельно їх дотримуватись.
Звіт з практики за темою бакалаврської кваліфікаційної роботи виконується, як правило, машинописним способом або за допомогою компютера на одній стороні аркуша білого паперу формату А-4 (210297 мм) через два міжрядкових машинописних (1,5 компютерних) інтервали до тридцяти рядків на сторінці. Мінімальна висота шрифту 1,8 мм, що відповідає 14-му розміру компютерного шрифту. На кожному аркуші повинні бути поля таких розмірів: ліворуч, зверху та знизу не менше 20 мм, праворуч не менше 10 мм. Шрифт друку повинен бути чітким, чорного кольору. Щільність тексту має бути однаковою. Якщо у текст вписуються від руки іншомовні слова, формули, умовні знаки, то їх треба вписувати чорнилом, тушшю, пастою тільки чорного кольору, при цьому щільність вписаного тексту повинна наближатись до щільності основного тексту.
Друкарські помилки, описки чи графічні нечіткості, виявлені у процесі оформлення звіту, можна виправляти охайним підчищенням чи за допомогою коректора і нанесенням на тому ж місці або між рядками виправленого тексту (фрагменту малюнка) тим самим кольором, яким написаний текст.
Заголовки структурних частин звіту “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “РОЗДІЛ”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, “ДОДАТКИ” тощо друкують великими літерами симетрично до тексту. Кожну структурну частину треба починати з нової сторінки.
Текст розділів може складатись з підрозділів. Заголовки підрозділів друкуються маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу. Крапка у кінці заголовка не ставиться.
Якщо підрозділи містять пункти, то заголовки цих пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу в розрядці у підбір до тексту. У кінці заголовка, надрукованого у підбір до тексту, ставиться крапка.
Якщо заголовок складається з двох чи більше речень, то їх розділяють крапкою. Заголовки чи слова у них не підкреслюються і слова при переносах не розбиваються.
Відстань між заголовками (за винятком заголовка пункту) і подальшим текстом має дорівнювати трьом міжрядковим інтервалам, а відстань між заголовком і останнім рядком попереднього тексту (для тих випадків, коли кінець одного і початок другого підрозділу розташовується на одній сторінці) - чотирьом міжрядковим інтервалам.
Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів, малюнків, таблиць, формул подається арабськими цифрами без знака №.
Нумерація має бути наскрізною, причому першою сторінкою є титульний аркуш, але на ньому номер сторінки не ставиться. Рисунки і таблиці включаються у загальну нумерацію. Сторінки з додатками і списком літератури включаються у наскрізну нумерацію. Номер сторінки проставляється у правому верхньому кутку сторінки без будь яких знаків (крапки у кінці, виділення рисками, дужками тощо).
Номер розділу ставиться після слова “Розділ”, наприклад “Розділ 4.”, а “ЗМІСТ”. “ПЕРЕЛІК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ”, “ВСТУП”, “ВИСНОВКИ” не нумеруються. Нумерація починається з першого розділу.
Підрозділи нумеруються у межах розділу. Номер підрозділу складається із номера розділу та свого порядкового номера, розділених крапкою. У кінці також ставиться крапка, наприклад ”2.1.”(перший підрозділ (параграф) другого розділу). Пункти нумеруються арабськими цифрами у межах кожного підрозділу. Номер пункту має складатися із номера розділу, підрозділу і пункту (свого порядкового номера), розділених крапками. У кінці номера пункту також ставиться крапка, наприклад, “2.1.3.” (третій пункт першого підрозділу другого розділу). Потім у тому ж рядку йде заголовок пункту. Пункт може не мати заголовка. Номери підрозділів і пунктів ставляться на їх початку, номер пункту на початку першого рядка абзацу, яким розпочинається відповідний пункт. Цифра номера пункту не повинна виступати за межі абзацу.
Якщо пункти міститимуть підпункти, то їх нумерують у межах кожного пункту за такими ж правилами, як пункти.
Ілюстрації (фотографії, схеми, креслення, графіки тощо) називаються рисунками, які нумеруються послідовно у межах розділу або наскрізно (якщо рисунків не багато) арабськими цифрами. Якщо рисунків багато, то номер рисунка має складатися із номера розділу і порядкового номера рисунка, розділених крапкою, наприклад ”Рис.1.2.” (другий рисунок першого розділу), а далі йде назва рисунка. При посиланні на рисунок перший раз необхідно вписувати його повний номер, наприклад, ”(рис.1.2)”. Подальші посилання на рисунки виконуються разом із скороченим словом “дивись”, наприклад “(див.рис.1.2)”. Рисунки мають розташовуватись одразу після посилання на них у тексті. Якщо на даній сторінці немає місця, то їх необхідно розташувати на наступній сторінці у зручній для ознайомлення формі тобто, щоб для вивчення цього рисунка сторінку можна було б повернути за годинниковою стрілкою. Номер рисунка, його назва і пояснювальні підписи розміщуються послідовно під рисунком.
Таблиці у звіті нумеруються послідовно (за винятком таблиць, поданих у додатках) в межах розділу. У правому верхньому куті пишеться слово “Таблиця” із зазначенням її номера. Номер таблиці складається із номера розділу і порядкового номера таблиці, розділених крапкою, наприклад “Таблиця 1.2” (друга таблиця першого розділу). При посиланні на таблицю вказують її повний номер, а слово “Таблиця” пишуть у скороченому вигляді, наприклад “(табл.1.2)”. Якщо у звіті тільки одна таблиця, то її не нумерують і слово “Таблиця” не пишуть.
Під словом “Таблиця” розміщується заголовок таблиці симетрично до форми таблиці. Слово “Таблиця” і заголовок починаються з великої букви. Назва не підкреслюється.
Таблиці потрібно розташовувати після першої згадки її у тексті так, щоб її зручно було розглядати без повороту або з поворотом за годинниковою стрілкою. Якщо на даній сторінці немає місця, то їх необхідно розташувати на наступній сторінці у зручній для ознайомлення формі, тобто, щоб для вивчення таблиці сторінку можна було б повернути за годинниковою стрілкою.
При переносі таблиці на наступну сторінку нумерацію колонок необхідно повторити, а над нею розмістити слова “Продовження табл.” із зазначенням її номера, наприклад “Продовження табл.1.2”.
Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на інший аркуш, при цьому назву вміщують тільки над її першою частиною. Таблицю з великою кількістю граф можна ділити на частини і розміщувати одну частину під іншою у межах одної сторінки. Якщо рядки або графи таблиці виходять за формат сторінки, то у першому випадку в кожній частині таблиці повторюють її головку, в другому випадку боковик.
Заголовки граф таблиці пишуться з великої букви, підзаголовки граф з малої, якщо вони складають одне речення із заголовком, і з великої, якщо вони мають самостійне значення. Висота рядків повинна бути не меншою 8 мм. Графу “№ з.п.” у таблицю включати не потрібно (крім випадків, коли на рядок таблиці є посилання у тексті). Якщо текст, який повторюється у графі таблиці і складається з одного слова, то його можна замінити лапками; якщо текст повторюється і складається з двох чи більше слів, то при першому повторенні його замінюють на слова “Те ж”, а далі - лапками. Замість цифр, марок, знаків, букв, математичних чи хімічних символів лапки не допускаються. Якщо цифрові дані у якомусь рядку таблиці не наводяться, то у ньому ставиться прочерк.
Формули у звіті (якщо їх більше одної) нумерують у межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули у розділі, між якими ставиться крапка. Номер формули пишеться біля правого берега аркуша на рівні відповідної формули (якщо формула велика, то на рівні нижнього рядка формули до якої він відноситься) в круглих дужках, наприклад (2.2) (друга формула другого розділу). Пояснення позначень символів чи числових коефіцієнтів наводиться безпосередньо під формулою у тій послідовності, у якій вони подані у формулі. Це пояснення подається з нового рядка, починаючи зі слова ”де”, двокрапка після якого не ставиться. Значення кожного символу чи числового коефіцієнта подається з нового рядка. Розмірність одного і того ж параметра у межах звіту має бути однаковою. При посиланні у тексті на формулу, необхідно подати її повний номер у дужках, наприклад, ”У формулі (1.2)”.
Рівняння і формули виділяються з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишити не менше одного вільного рядка.
Якщо у тексті є необхідність у примітках, в яких вказують довідкові чи пояснювальні дані, то пишеться слово “Примітка” чи “Примітки”. Якщо приміток на одному аркуші в одному пункті чи підпункті декілька, то після слова “Примітки” ставиться двокрапку і примітки нумеруються.
Якщо є одна примітка, то її не нумерують і після слова “Примітка” ставиться крапка.
10.6. Оформлення посилань
У звіті часто робляться посилання на джерела, матеріали чи окремі результати, які використовуються при розробці проблеми, задачі, розгляді питання та ін. Такі посилання дають змогу відшукати документи і перевірити достовірність відомостей про цитування документа, дають необхідну інформацію щодо цього документа, допомагають зясувати його зміст, мову тексту, обсяг.
Посилатись слід на останні видання публікацій. На більш ранні видання можна посилатись у тих випадках, коли в них наявний матеріал, який не включено до останнього видання.
Якщо використовуються відомості із джерел документальної інформації чи з великою кількістю сторінок, то у посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке дається посилання.
Посилання у тексті звіту на джерела слід зазначати порядковим номером за переліком їх у списку літератури, виділивши двома квадратними дужками, наприклад “ …у працях [2-5, 8]…” чи 17, с.20-25.
Часто посилання на джерела робиться у виносках. При такому варіанті посилання має відповідати його бібліографічному опису, часто з вказівкою на номери сторінок.
При посиланнях на ілюстрації, таблиці, формули, які розміщені у самому звіті, відповідно вказується: порядковий номер ілюстрації (наприклад, “рис. 2.4”; номер таблиці (наприклад, “…в табл. 1.4”); порядковий номер формули (наприклад, “…у формулі (2.2)”. При повторних посилання на ілюстрації та таблиці треба вказувати скорочено слово “дивись”, наприклад, “див. рис. 2.4”.
Щодо списку використаних джерел, то до нього включаються усі використані джерела, які розташовуються за алфавітом або у порядку посилань на них у тексті. Інформація про видання (монографії, підручники, довідники тощо) має включати: прізвище та ініціали автора, назву книги, місце видання, видавництво і рік видання, обсяг у сторінках. Ці дані друкуються у виданнях.
Прізвище автора подається у називному відмінку. Якщо є два, три чи чотири автори, то їх прізвища з ініціалами подають у тій послідовності, у якій вони надруковані у книзі; перед прізвищем наступного автора ставлять кому. При наявності більше чотирьох авторів, вказують прізвища з ініціалами тільки перших трьох, а далі пишуть слова ”та інші”. Назву місця видання необхідно подати повністю у називному відмінку; можна скорочувати назви тільки двох міст: Київ (К.), Москва (М.).
Дані про статтю із періодичного видання мають вказувати: прізвище та ініціали автора, заголовок статті, назву видання (журналу), назву серії (якщо така є), рік випуску, номер видання (журналу), сторінки, на яких розміщена стаття. Заголовок статті подається у тому вигляді, як вказано у періодичному виданні. Назву серії пишуть після скороченого слова “сер”. Номери сторінок, на яких розміщена стаття, розділяють рискою, наприклад, C.32-39.
Додатки оформляються як продовження звіту на наступних його сторінках або у вигляді окремої частини (книги), розміщуючи їх у порядку посилань у тексті звіту. Кожний додаток починається з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок, надрукований угорі малими буквами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими буквами з першої великої друкується слово “Додаток …” і велика літера української абетки, наприклад “Додаток А”, “Додаток Б”. Додатки слід позначати послідовно відповідно до букв алфавіту, за винятком букв Г, Ґ, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь. Один додаток позначається як додаток А.
Текст кожного додатка може поділятись на розділи та підрозділи, які нумеруються у межах кожного додатка. У цьому разі перед кожним номером ставлять позначення додатку (літеру) і крапку, наприклад А.2 другий розділ додатка А; В.3.1. підрозділ перший третього розділу додатка В.
Ілюстрації, таблиці і формули у додатках нумеруються у межах кожного додатка, наприклад: рис. А.1.2. другий рисунок першого розділу додатка А; формула (В.1) перша формула додатка В.
При оформленні додатків окремою частиною (книгою) на титульному аркуші звіту під його назвою друкують великими буквами слово “ДОДАТКИ”.
ДОДАТКИ
Додаток А
АЛГОРИТМ ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТОМ ПРАКТИКИ
ДО ПОЧАТКУ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
За необхідності (на вимогу організації обєкта досліджень) студенту для укладання відповідної угоди на практику може видаватись скерування визначеної форми.
Таблиця
Інформація про бази практик студентів групи_______
№ з/п |
П.І.Б. студентів |
Обєкти дослідження |
Місцезнаходження |
Види в/г діяльності |
1 |
… |
… |
… |
… |
У випадку проходження студентом заочної форми навчання практики за місцем основної роботи укладання угоди з Національний університетом "Львівська політехніка" не є обовязковим, проте на кафедру екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності слід подати відповідну довідку з організації, яка підтверджує, що студент дійсно є працівником згаданої структури і організація згідна прийняти його для проходження практики.
Продовження додатку А
Студенти самостійно заповнюють основну інформацію про:
Староста відповідної групи студентів стаціонарної форми навчання централізовано:
Студенти заочної форми навчання САМОСТІЙНО отримують, заповнюють, підписують щоденники для проходження практики у деканаті Інституту дистанційного навчання (у відповідно призначеного заступника декана) та завіряють у 106 ауд. г.к. гербовою печаткою Національного університету "Львівська політехніка".
У ПРОЦЕСІ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
студент:
ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ
Додаток Б
Бланк титульної сторінки звіту
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола
Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності
З В І Т
з практики ________________________________
студента (-ки) ______________________________групи _____
(прізвище та ініціали)
на (у)___________________________________________________
(повна назва організації)
з "___" ____________ 20__ р. до "___" ____________ 20__ р.
Студент-практикант _______________________
(підпис)
Керівник(и) практики
від організації(й) __________________________________
(посада, прізвище, ініціали і підпис)
"___" ____________ 20____ р.
__________________________________
(посада, прізвище, ініціали і підпис)
"___" ____________ 20____ р.
Керівник практики
від кафедри __________________________________
(посада, прізвище, ініціали і підпис)
"___" ____________ 20____ р.
Львів __
В
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола
Кафедра екологічної політики та менеджменту природоохоронної діяльності
ЗАТВЕРДЖУЮ
Завідувач кафедри ЕПМПД
д.е.н., Князь С.В.
"____" ______________ 20__ р.
на практику __________________________________
студентові (ці) ______________________________________________________________
(прізвище, імя по батькові)
1.Тема бакалаврської кваліфікаційної роботи ____________________________________
_______________________________________________________________________________
. База проходження практики _______________________________________________________________
(повна назва організації,
_________________________________________________________________________________________
куди спрямовується студент для проходження практики)
3. Перелік питань для опрацювання у процесі практики:
3.1. Характеристика організації______________________________________________________________
(назва організації)
3.2. Зміст набутого практичного досвіду на базі_________________________________
(назва організації)
______________________________________________________________________________
3.3. Характеристика стану та результатів окремих напрямів діяльності
підприємства _____________________________________________________________________________
(назва організації)
_____________________________________________________________________________
4. Зібрати вихідні дані для виконання бакалаврської кваліфікаційної роботи
у ______________________________________________________________________________
(назва організації)
________________________________________________________________________________
5. Проходження практики та підготовка звіту здійснюється у відповідності до вимог, викладених у методичних рекомендаціях щодо проходження бакалаврської практики студентами 4-го курсу фахового спрямування «менеджмент природоохоронної діяльності».
Завдання видав керівник практики від кафедри ____________ _______________
(підпис) (прізвище та ініціали)
"____" _________ 20__ р.
Завдання отримав __________________
(підпис студента)
2 Якщо обєктом практики є не промислове підприємство, а фінансові, торговельні організації, заклади громадського харчування, інжинірингові, консалтингові компанії тощо, то пункт 6 необхідно виконувати з позиції дотримання підприємством санітарних, санітарно-гігієнічних норм, а також правил і норм охорони праці і безпеки життєдіяльності. Побудова логіки викладу матеріалу у пункті 6 може відбуватись з позиції фактичної або ймовірної участі організації (обєкта практики) у реалізації екопроектів, виконання певних природоохоронних заходів, програм тощо.