Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

У роділлі яка знаходиться в ІІ періоді пологів після народження сідниць плоду розвинулась слабкість родов

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024

1. У роділлі, яка знаходиться в ІІ періоді пологів після народження сідниць плоду розвинулась слабкість родової діяльності, з'явились ознаки гострої гіпоксії плоду. Яка подальша тактика лікаря?

Выбран правильный ответ:

Провести екстракцію плоду за тазовий кінець

Вопрос № 4

У повторнонароджуючої з початком термінових пологів з’явились кров’янисті виділення з піхви. При внутрішньому акушерському дослідженні: шийка матка згладжена, відкриття вічка на 6 см, внутрішнє вічко на 1/3 перекрито губчастою тканиною. На решті ділянки пальпується плідний міхур. Пологова діяльність активна. Ваша тактика?

Выбран правильный ответ:

Амніотомія

Вопрос № 1

Впершенароджуюча, пологи тривають 16 годин. Води вилилися 2 години тому. Головне передлежання, серцебиття плоду 168 уд\хв., ритмічне. Розкриття шийки матки повне, голівка перебуває у виході з малого тазу. Стрілоподібний шов у прямому розмірі, мале тім’ячко у лона. Визначити тактику лікаря.

Выбран правильный ответ:

Накласти вихідні акушерські щіпці

Вопрос № 4

У роділлі 30 років, що народжує вперше, почалися інтенсивні потуги з інтервалом 1-2 хвилини, тривалістю 50 секунд. Наступає прорізування голівки плоду. Промежина висота якої 4 см, зблідла. Що треба здійснитив даній ситуації?

Выбран правильный ответ:

Епізіотомія

Вопрос № 5

Роділь С., 24 років, поступила в пологовий будинок через 4 години від початку родової діяльності зі скаргами на головний біль, нечіткий зір. АТ – 180/100 мм.рт.ст., значні набряки на ногах. Положення плода повздовжне, головне передлежання. Серцебиття плоду 130 уд/хв. Під час внутрішнього акушерського дослідження стався приступ судом з втратою свідомості. Яке ускладнення виникло в пологах?

Выбран правильный ответ:

Еклампсія.

Вопрос № 1

Першовагітна 28 років поступила з інтенсивною родовою діяльністю. Скарги на головний біль, порушення зору, заторможенність. АТ - 180/110 мм.рт.ст. Виражені набряки ніг, передньої черевної стінки. Серцебиття плоду ясне, риттмічне - 160/хв. При внутрішньому дослідженні: відкриття шийки матки повне, плодовий міхур відсутній. Голівка плоду в порожнині малого тазу. Яка тактика проведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Операція накладення акушерських щипців

4. Машиною швидкої допомоги в пологовий будинок у важкому стані доставлена вагітна 42 років. Термін вагітності 37 тижнів. Об’єктивно: свідомість відсутня. АТ на обох руках 180/110 мм.рт.ст., Рs 110 уд/хв, генералізовані набряки, білок в сечі 5 г/л. При вагінальному огляді структурних змін шийки матки не виявлено. Визначати тактику ведення пологів.

Выбран правильный ответ:

Кесарський розтин

Вопрос № 1

У гінекологічне відділення госпіталізавана вагітна 24 років у терміні 18-19 тижнів в зв'язку з діагностованою під час ультразвукового дослідження істміко-цервікальною недостатністю. При огляді встановлено: шийка матки вкорочена до 0,5см, епітелій її без патологічних змін. Цервікальний канал пропускає палець. Плодовий міхур цілий. Матка збільшена до 18-19 тижнів вагітності, у нормотонусі. Яка подальша тактика лікаря?

Выбран правильный ответ:

Накладення шва на шийку матки

Вопрос № 1

Роділля 18 років поступила в пологове відділення на початку ІІ періоду пологів зі скаргами на сильний головний біль, погіршення зору, болі у епігастрії. Через 3 хвилини стався напад судом з втратою свідомості. Дані загального та акушерського обстеження: Загальний стан тяжкий. Шкіра блідо-сірувата, набряки верхних та нижніх кінцівок, передньої черевної стінки, обличчя. А\т – 180\130 мм рт ст., 150\110 мм рт ст., серцеві тони при аускультації послаблені, ритмічні. Печінка не збільшена. Положення плода поздовжне, передлежить голівка, у порожнині малого тазу. Серцебиття плоду вислуховується 176 уд. за хв., глухе. Дані піхвового обстеження:повне відкриття шийки матки. Плідний міхур відсутній. Голівка у вузькій частині малого таза. Мис не досягається. Екзостозів не має. Тактика?

Выбран правильный ответ:

Негайне дати наркоз та закінчити пологи шляхом порожнинних акушерських щипців

Вопрос № 3

Повторновагітна 32 роки, хворіє на гіпертонічну хворобу 1 ступеня. Почався другий період родів. Голівка в порожнині малого тазу. Потуги через 2 хв., по 30 сек. Серцебиття плода 104 уд/хв., глухе. Запідозрене передчасне відшарування плаценти. Тактика лікаря:

Выбран правильный ответ:

Розродження накладанням порожнинних акушерських щипців

Вопрос № 5

Вагітна 22 років доставлена у важкому стані з запаморочненням свідомості. На протязі останніх 3-ох днів з’явились набряки, головний біль, нудота, одноразове блювання. Об’єктивно: АТ 160/130 мм рт. ст. , дрібні фібриллярні посмикування м’язів обличччя, затруднене носове дихання. Під час транспортування почалось посмикування верхніх кінцівок, тіло вагітної витягнулось, хребет вигнувся, щелепи щільно зжались, дихання припинилося. Слід за цим з’явились клонічні судоми, з’явився виражений цианоз. Потім судоми припинились, з’явився глибокий шумний вдих, на губах виступила піна, забарвлена кров’ю. Який найбільш вірогідний діагноз?

Выбран правильный ответ:

Еклампсія.

Вопрос № 4

Вагітна 25 років, у терміні 34 тижнів госпіталізована в пологовий будинок в тяжкому стані. Скаржиться на головний біль, порушення зору, нудоту. Об’єктивно: суцільні набряки, АТ – 170/130 мм рт.ст. Раптом у вагітної з'явились фібрилярні посмикування м'язів обличчя, тонічні та клонічні судоми, припинилося дихання. Через 1,5 хв. дихання відновилося, з рота з'явилась піна, забарвлена кров'ю. У клінічному аналізі сечі: білок 3,5 г/л. Який найбільш імовірний діагноз?

Выбран правильный ответ:

Еклампсія

Вопрос № 2

Вагiтна у термiнi 9-10 тижнiв скаржиться на блювання до 15 разiв на добу, значне слиновидiлення. За 2 тижнi вага тiла знизчилася на 2 кг. АТ 100/60, пульс 110 уд. за хв. Шкiра суха, блiда. Вагiтна психiчно лабiльна. Дiурез знижений. Дiагноз?

Выбран правильный ответ:

Надмірна блювота вагітної

Вопрос № 4

У жінки 30 років - повторні пологи, що тривають 14 годин. Серцебиття плоду приглушене, аритмічне, 100/хв. Вагінальне дослідження: відкриття шийки матки повне голівка плоду в площині виходу з малого тазу. Сагіттальний шов у прямому розмірі, мале тім’ячко біля лона. Яка подальша тактика проведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Використання вихідних акушерських щипців

Вопрос № 5

Роділля 28-ми років при надходженні до пологового будинку скаржиться на головний біль, порушення зору, загальмованість. Об-но: АТ- 200/110 мм рт.ст., виражені набряки ніг, передньої черевної стінки. Голова плоду у порожнині малого тазу. Серцебиття плоду ясне, ритмічне 190/хв. При внутрішньому дослідженні: відкриття шийки матки повне, головка плоду у порожнині малого тазу. Яка подальша тактика ведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Операція накладення акушерських щипців

Вопрос № 5

Першовагітна 28 років поступила з інтенсивною родовою діяльністю. Скарги на головний біль, порушення зору, заторможенність. АТ - 180/110 мм.рт.ст. Виражені набряки ніг, передньої черевної стінки. Серцебиття плоду ясне, риттмічне - 160/хв. При внутрішньому дослідженні: відкриття шийки матки повне, плодовий міхур відсутній. Голівка плоду в порожнині малого тазу. Яка тактика проведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Операція накладення акушерських щипців

Вопрос № 3

Вагітна в терміні 30 тижнів перенесла вдома приступ еклампсії. При поступленні в пологове відділення АТ 150/100 мм рт.ст. Передбачаєма маса плода 1500 г. Пастозність обличчя і гомілок. Білок в сечі – 0,66 ‰. Пологові шляхи до родів не готові. Розпочато інтенсивну комплексну терапію. Яка правильна тактика ведення даного випадку?

Выбран правильный ответ:

Розродження шляхом операції кесарського розтину.

Вопрос № 2

Вагітна К. 29 років, поступила в пологовий будинок із скаргами на головний біль, біль в епігастральній ділянці, порушення зору, набряки. Вагітність перша, термін 30 тижнів. В минулому лікувала гіпертонічну хворобу. Об’єктивно: загальний стан тяжкий, бліда, пуль 120 за 1 хв, АТ 200/140 мм рт. ст., виражені набряки. Пологова діяльність відсутня. Висота дна матки 26 см, обвід живота – 86 см. Положення плода поздовжнє. Серцебиття глухе. Сеча при кип’ятінні мутна. Який діагноз?

Выбран правильный ответ:

Прееклампсія на фоні гіпертонічної хвороби.

Вопрос № 3

Першовагітна відвідала жіночу консультацію в 37 тижнів вагітності. Скарг не має. За останні 2 тижні додала 2кг ваги. Набряки на нижніх кінцівках. АТ – 115/70 мм рт.ст. В сечі патології не виявлено. Вагітній встановили діагноз гестозу. Яка найкраща лікувальна тактика?

Выбран правильный ответ:

Госпіталізація в стаціонар для лікування

Вопрос № 2

У вагітної З., 29 років на прийомному покої з’явились нудота, блювання, миготіння “мушок” перед очима. АТ на обох руках 170/100 мм.рт.ст., визначаються генералізовані набряки. Встановити правильний діагноз.

Выбран правильный ответ:

Прееклампсія важкого ступеня

Вопрос № 2

В пологовий будинок доставлена роділля 31 року. Вагітність 4, доношена. Роди ІІ, другий період. Навколоплідні води відійшли через дві години після початку пологової діяльності. Під час огляду встановлено запущене поперечне положення і випадіння ручки плоду. Серцебиття плоду не вислуховується. Яка подальша тактика?

Выбран правильный ответ:

Декапітація.

Вопрос № 3

Вагітну 28 років доставлено в пологовий будинок в коматозному стані. Вагітність перша, 34 тижні. Зі слів чоловіка у вагітної сталися 2 напади судом з наступною втратою свідомості. При огляді: свідомість відсутня, обличчя набрякле, ціанотичне. Відмічаються значні набряки ніг і передньої черевної стінки. Матка в нормотонусі. Положення плода поздовжнє, голівка плода притиснена до входу в малий таз. Серцебиття плода глухе, до 140/хв. АТ - 180/100 мм рт.ст. Поставлений діагноз: перша вагітність, 34 тижні, еклампсія. Яка подальша тактика ведення вагітної?

Выбран правильный ответ:

Терміновий кесарський розтин

Вопрос № 1

Першовагітна поступила до пологового будинку зі скаргами на головний біль, біль в епігастральній ділянці, сонливість, набряки на ногах. АТ - 180/120 мм рт.ст. ОЖ-90 см, ВДМ - 38 см, положення плода повздовжнє, головне передлежання, серцебиття плоду - 130 уд/хв, ритмічне. В сечі білок 3,3 г/л. Який діагноз найбільш імовірний?

Выбран правильный ответ:

Прееклампсія тяжкого ступеня

Вопрос № 4

Роділля 28 років з вираженими набряками знаходиться в пологовому залі, в ІІ періоді пологів. Голівка плоду у вузькій частині малого тазу. Почались головні болі, мерехтіння “мушок” перед очима, посмикування м’язів обличчя. АТ - 170/110 мм.рт.ст. Яка тактика ведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Акушерські лещата

Вопрос № 5

Першовагітна 23 років, 37-38 тижнів,Стан важкий. Вдома відбувся причступ еклампсії. АТ 180/100 мм рт. ст., пульс 98 уд. за хвилину.Генералізовані набряки. Свідомість запаморочена. Визначити тактику ведення вагітної.

Выбран правильный ответ:

Термінове розродження шляхом кесарева розтину на тлі інтенсивної терапії.

Вопрос № 3

Вагітна М., скаржиться на головний біль, мерехтіння “мушок” перед очима. Вагітність 32 тижні. Набряки генералізовані. АТ – 190/110 мм.рт.ст. При кип’ятінні сечі - значний осад. Згідно заключення УЗД плід відповідає 29 тижням. Який діагноз у вагітної?

Выбран правильный ответ:

Прееклампсія важкого ступеня

Вопрос № 4

Вагітна Н., 25 років доставлена в пологове відділення зі скаргами на переймоподібні болі внизу живота та попереку, протягом 7 годин та кров’яні виділення з піхви, які з’явилися пів години тому. Навколоплідні води не відходили. Вагітність 4, пологи перші, попередні 3 вагітності закінчилися штучним абортом. ЧСС плода 136 за 1 хв. При піхвовому дослідженні виявлено згладжену шийку матки, розкриття маткового вічка 6-7 см, збоку від передлежачої голівки пальпується м’яка губчаста тканина, плідний міхур цілий. Був встановлений діагноз бокового передлежання плаценти. Подальша тактика лікаря?

Выбран правильный ответ:

Амніотомія

Вопрос № 5

Вагiтна в термiнi 35 тижнiв, стан тяжкий.Скаржиться на головний бiль, порушення зору, миготiння “мушок” перед очiма. При оглядi: загальний набряк, АТ -180\120. Раптово з’явилися фибрiлярнi посмикування м’язiв обличчя, тонiчнi судоми. Дихання припинилося. Через 1 хвилину дихання поновилося. З рота значна кiлькiсть пiни. Амнезiя. У клiничному аналiзi сечi: бiлок 7 г\л. Дiагноз ?

Выбран правильный ответ:

Еклампсiя

Вопрос № 2

Першовагітна поступила до пологового будинку зі скаргами на головний біль, біль в епігастральній ділянці, сонливість, набряки на ногах. АТ - 180/120 мм рт.ст. ОЖ-90 см, ВДМ - 38 см, положення плода повздовжнє, головне передлежання, серцебиття плоду - 130 уд/хв, ритмічне. В сечі білок 3,3 г/л. Який діагноз найбільш імовірний?

Выбран правильный ответ:

Прееклампсія тяжкого ступеня

Вопрос № 1

Роділля О. 27 років. Вагітність ІІ, 37-38 тижнів, пологи ІІ, ІІ період пологів. Почався приступ еклампсії. При вагінальному обстеженні: голівка плода заповнює всю крижову западину, стріло- видний шов у прямому розмірі, мале тім’ячко звернене до лобка. Які тактика ведення пологів?

Выбран правильный ответ:

Накладання акушерських щипців.

Вопрос № 4

Першовагітна М., з’явилась в жіночу консультацію в 37 тижнів вагітності. Скарг немає. За останні 2 тижня набрала 2 кг ваги. Визначаються набряки ніг. АТ – 120/70 мм.рт.ст. Білок в сечі – сліди.. Встановлено діагноз – преєкламсія легкого ступеня. Яка лікувальна тактика.

Выбран правильный ответ:

Стаціонарне лікування




1. Порівняльна характеристика функціональних форм грошей.
2. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук Сімферополь 2008
3. і Економетрична інтерпретація параметрів моделі
4. Лекция 3 ДТ~ны~ ~ызметі Жоспар- Ма~саты мен міндеттері ДТ~ны~ ~йымды~ ~~рылымы Ба~ылау с~р
5. Тема- С помощью выбранной системы управления базами данных Ж-Д вокзал разрабатывается автоматизированная
6. Ограничение виндикации
7. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук К
8. Информатика- наука технологии индустрия
9. Бинарный поиск Наиболее эффективным методом поиска в упорядоченном файле представленном в виде массив
10. Организация нормирование и оплата труда в салоне сотовой связи
11. КогитоЦентр 2005 УДК 159
12. Нормы права
13. Строго говоря блеск любой звезды меняется со временем в той или иной степени
14. ЗДОРОВЬЕСБЕРЕГАЮЩИЕ ТЕХНОЛОГИИ В ОБРАЗОВАТЕЛЬНОМ ПРОЦЕССЕ НА УРОКЕ ФИЗИКИ КАК ОСНОВА ФОРМИРОВАНИЯ ЗДОРОВОГО ОБРАЗА ЖИЗН
15. Название темы 20 страниц
16. ПРАВОВОЕ ПОЛОЖЕНИЕ АКЦИОНЕРНЫХ ОБЩЕСТВ МОСКВ
17. РЕФЕРАТ диссертации на соискание ученой степени доктора экономических наук Москва 1999 г
18. Начальник отдела PR; Специалист по созданию и распространению оперативной информации; Менеджер по работе с
19. МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ к самостоятельной работе над курсовым и дипломным проектом для студентов днев
20. Измайлово Аэробика 17 лет и старше Финальный тур Ранг Спортсмены Название команды субъект