Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Поводження з відходами

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.11.2024

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 12.12.2012 р. N 18/1-12/37

ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Голови Держстату України
Н. С. Власенко


Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-відходи "Поводження з відходами"

1. Загальні положення

1.1. Форма державного статистичного спостереження N 1-відходи (річна) "Поводження з відходами" (далі - звіт) містить інформацію щодо обсягів утворення, поводження, розміщення відходів та інформацію стосовно об'єктів поводження з відходами.

1.2. Звіт уміщує дані за підсумками календарного року в одиницях вимірювання, які вказані у формі.

1.3. Звіт уключає інформацію про всі види відходів виробництва та споживання, за виключенням радіоактивних відходів.

1.4. Звіт не включає інформацію про речовини, що надійшли в атмосферне повітря і водні об'єкти зі стічними водами, а також про обсяги забруднених стічних вод, які передаються іншим підприємствам для очищення, дані про які відображають відповідно державне статистичне спостереження за формою N 2-тп (повітря) "Звіт про охорону атмосферного повітря" та статистична звітність за формою N 2-тп (водгосп) "Звіт про використання води".

Разом із тим звіт відображає відходи, одержані у процесі очистки газів та стічних вод, які відходять від джерел забруднення на відповідних спорудах і установках.

1.5. Звіт уключає інформацію за фактичними показниками, які визначаються на підставі типової форми первинної облікової документації N 1-ВТ "Облік відходів та пакувальних матеріалів і тари", затвердженої наказом Мінприроди від 07.07.2008 N 342, зареєстрованим у Мін'юсті 09.09.2008 за N 824/15515, технологічної, нормативно-технічної, планово-економічної та бухгалтерської звітності, паспортів відходів, прибутково-видаткових документів (прибуткових і видаткових ордерів, актів про прийняття матеріалів, накладних на відпуск матеріалів та речовин, карток і відомостей складського обліку, документів на вивіз відходів з підприємства тощо).

2. Розділ I "Об'єкти поводження з відходами"

2.1. Підрозділ I розділу I звіту містить інформацію про фактичну кількість та виробничу потужність установок для перероблення (утилізації та видалення) відходів, для яких підприємства отримали дозволи або реєстраційні документи, зокрема реєстрові карти об'єктів оброблення й утилізації відходів, затверджені наказом Мінприроди від 17.02.99 N 41, зареєстрованим у Мін'юсті 18.03.99 за N 169/3462.

2.2. Рядок 1.1 відображає дані щодо установок для спалювання відходів, які використовуються з метою отримання енергії (у тому числі сумісного спалювання), відходів на електростанціях і установках промислового спалювання, в результаті чого отримана енергія може бути використана для виробництва тепла або електроенергії.

2.3. Рядок 1.2 відображає дані щодо установок для спалювання відходів, основна мета яких полягає в тепловому переробленні відходів для зменшення їх об'єму, небезпечності й отримання інертного продукту, який може бути захоронено.

2.4. Рядок 1.3 відображає дані щодо установок для утилізації відходів, які здійснюють роботи з утилізації відходів, визначені у додатку 3 до цих Роз'яснень, за виключенням утилізації відходів з метою отримання енергії.

2.5. Рядок 1.4 відображає дані щодо установок для видалення (крім спалювання) відходів.

2.6. Підрозділ 2 розділу I звіту містить інформацію про показники, що характеризують місця видалення відходів, тобто спеціально відведені місця та об'єкти (полігони, комплекси, котловани, споруди, ділянки надр тощо), на використання яких для видалення відходів отримано дозвіл від спеціально уповноваженого органу у сфері поводження з відходами.

2.7. Графа 1 відображає загальну кількість місць та об'єктів видалення відходів (рядок 2.1), з яких окремо виділяється кількість місць і об'єктів видалення побутових відходів (рядок 2.2).

2.8. Графа 2 відображає проектний об'єм місць і об'єктів видалення відходів, передбачений для видалення відходів у звітному році (шламонакопичувачів, відстійників, хвостосховищ, могильників тощо) (рядок 2.1), з якого окремо виділяється проектний об'єм для об'єктів видалення побутових відходів (рядок 2.2).

2.9. Графа 3 відображає залишковий об'єм місць і об'єктів видалення відходів, який залишається до кінця звітного року, тобто максимальний об'єм, що залишився незаповненим для подальшого видалення відходів у майбутньому (рядок 2.1), з якого окремо виділяється залишковий об'єм для об'єктів видалення побутових відходів (рядок 2.2).

2.10. Графа 4 відображає проектну площу місць і об'єктів видалення відходів, передбачену для видалення відходів у звітному році (полігонів, складів і сховищ, які розміщуються на поверхні землі), з якої окремо виділяється проектна площа для об'єктів видалення побутових відходів (рядок 2.2).

2.11. Графа 5 відображає залишкову площу місць і об'єктів видалення відходів, яка залишається для видалення відходів до кінця звітного року, тобто максимальну площу, що залишилася незаповненою для подальшого видалення відходів у майбутньому (рядок 2.1), з якої окремо виділяється залишкова площа для об'єктів видалення побутових відходів (рядок 2.2).

3. Розділ II "Поводження з відходами"

3.1. Рядок А містить дані про код відходу на рівні восьми знаків та його найменування згідно із Державним класифікатором відходів.

3.2. Рядок Б містить дані про код і найменування категорії відходів за матеріалом у відповідності з переліком кодів та найменувань категорій відходів за матеріалом згідно із додатком 1 до цих Роз'яснень.

3.3. Рядок В містить дані про код і найменування групи відходів за основним небезпечним складником у відповідності з переліком груп відходів за небезпечними складниками згідно із додатком 2 до цих Роз'яснень.

3.4. Рядок Г містить дані про код і найменування класу небезпеки відходів, який визначається у відповідності із чинними нормативними документами: I клас - надзвичайно небезпечні, II клас - високонебезпечні, III клас - помірно небезпечні; IV клас - малонебезпечні.

3.5. Рядок Д містить дані про код і найменування відходів використаних пакувальних матеріалів і тари у відповідності з переліком використаних пакувальних матеріалів і тари згідно із додатком 4 до цих Роз'яснень.

3.6. Рядок 10 відображає обсяги відходів, які розміщені на об'єктах поводження з відходами, станом на 1 січня звітного року.

3.7. Рядок 11 відображає обсяги відходів, які протягом звітного року утворились безпосередньо на підприємстві, уключаючи вторинні відходи, які утворилися внаслідок операцій поводження з відходами (перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації, видалення відходів), яке здійснювало підприємство (без урахування відходів, які надійшли від інших підприємств (зі сторони)).

3.8. Рядок 12 відображає збільшення обсягів відходів, які зберігаються у спеціально відведених місцях чи об'єктах та на території підприємства протягом звітного року, за рахунок виявлення не облікованих раніше відходів під час проведення інвентаризації відходів на підприємстві, уточнення класу небезпеки тощо.

3.9. Рядок 13 відображає загальні обсяги відходів, що надійшли на підприємство протягом звітного року зі сторони, з різних джерел надходження, з метою їхнього подальшого оброблення для видалення, утилізації або тимчасового зберігання в очікуванні утилізації чи будь-якої операції видалення (за виключенням тимчасового зберігання в очікуванні збору, за місцем утворення відходів), подальшої утилізації та захоронення.

Дані рядка 13 дорівнюють сумі даних рядків 14, 15, 16, 17.

3.10. Рядок 14 відображає обсяги відходів, що надійшли протягом звітного року від виробничої сфери, а саме: відходи сільського господарства, мисливства та лісового господарства, рибного господарства, добувної промисловості, переробної промисловості, виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, будівництва, оптової торгівлі відходами та ломом, оброблення відходів.

3.11. Рядок 15 відображає обсяги відходів, які утворилися протягом звітного року в домогосподарствах, а саме: відходи зібрані та визначені підприємствами і організаціями, які отримали дозволи на здійснення господарської діяльності щодо збору відходів, побутові відходи, утворені власним персоналом підприємств і організацій або їх клієнтами на виробничому майданчику, відходи домогосподарств.

3.12. Рядок 16 відображає обсяги відходів, що надійшли протягом звітного року від підприємств і організацій торгівлі, малого бізнесу, офісних будівель і установ (шкіл, лікарень, урядових будівель), відходів від обслуговування парків і садів, послуг із прибирання вулиць (вуличне сміття, листя, скошена трава, вміст контейнерів із сміттям) тощо.

3.13. Рядок 17 відображає обсяги відходів, які надійшли на підприємство з інших країн, тобто були ввезені у звітному році з метою їх подальшого оброблення, утилізації або видалення.

3.14. Рядок 18 відображає загальні обсяги спалених протягом звітного року відходів. Загальний обсяг спалених відходів уключає обсяги спалення відходів за кодами операцій спалювання у відповідності з переліком операцій спалювання згідно із додатком 3 до цих Роз'яснень.

Дані рядка 18 дорівнюють сумі рядків 101, 210, 211.

3.15. Рядок 25 відображає загальні обсяги відходів, які були протягом звітного року утилізовані (перероблені). Загальна кількість утилізованих (перероблених) відходів уключає обсяги утилізованих (перероблених) відходів за кодами операцій утилізації у відповідності з переліком операцій, які можуть призвести до утилізації, рекуперації, рециркуляції, прямого, повторного чи альтернативного використання, згідно із додатком 3 до цих Роз'яснень.

Дані рядка 25 дорівнюють сумі рядків 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111.

Звіт не відображає дані про подальший рух продукції, отриманої після утилізації (перероблення) (регенерована вхідна сировина, побічні продукти, що підлягають реалізації як сировина або використовуються в основному (побічному та іншому) виробництві, нові товарні продукти тощо).

3.16. Рядок 50 відображає загальні обсяги відходів, які були передані протягом звітного року іншим підприємствам для оброблення, утилізації (перероблення) відходів, а також зберігання або захоронення відходів як на об'єкти зберігання, захоронення відходів, що є в організації, так і на об'єкти зберігання, захоронення відходів, що належать іншим організаціям, які надають за угодою послуги зі зберігання, захоронення відходів.

3.17. Рядки 51, 53 відображають відповідно обсяги відходів, які були передані протягом звітного року на оброблення, утилізацію (перероблення), видалення підприємствам, що знаходяться в інших країнах та реалізовані фізичним особам.

3.18. Рядок 52 відображає загальні обсяги відходів, видалені протягом звітного року в спеціально відведені місця чи об'єкти, що належать цьому підприємству (сховища, накопичувачі, могильники, полігони та інші) для постійного зберігання або захоронення.

Загальний обсяг видалення відходів у спеціально відведені місця чи об'єкти включає видалення відходів за кодами операцій видалення у відповідності з переліком операцій видалення у спеціально відведені місця чи об'єкти згідно із додатком 3 до цих Роз'яснень.

Дані рядка 52 дорівнюють сумі рядків 201, 202, 203, 204.

3.19. Рядок 60 відображає загальні обсяги відходів, видалені протягом звітного року в місця неорганізованого зберігання (несанкціоновані звалища - кар'єри, яри, а також в інші місця складування, де зберігання відходів пов'язане з можливим змішуванням різних видів відходів).

Загальний обсяг видалення відходів у місця неорганізованого зберігання включає видалення відходів за кодами операцій видалення у відповідності з переліком операцій видалення у місця неорганізованого зберігання згідно із додатком 3 до цих Роз'яснень.

Дані рядка 60 дорівнюють сумі рядків 212, 213, 214, 215.

3.20. Рядок 70 відображає загальні обсяги відходів, вилучені протягом звітного року з інших причин (знешкодження, уточнення за результатами проведення інвентаризації відходів на підприємстві, внаслідок витікання, випаровування, пожеж, крадіжок тощо).

3.21. Рядок 71 відображає обсяги відходів, вилучені протягом звітного року внаслідок витікання, випаровування, пожеж, крадіжок тощо.

3.22. Рядок 72 відображає загальні обсяги відходів, які розміщені на об'єктах поводження з відходами, станом на 31 грудня звітного року.

Рядок 72 = рядки (10 + 11 + 12 + 13 - 18 - 25 - 50 - 60 - 70) або

Рядок 72 = рядки (10 + 52).

3.23. Рядок 73 відображає обсяги відходів, які тимчасово розміщені у спеціально відведених місцях чи об'єктах (до їх утилізації чи видалення) на території підприємств, станом на 31 грудня звітного року.

4. Довідка "Осад промислових стоків у сухій речовині"

4.1. Довідка містить інформацію про обсяги фактичного утворення (рядок 80), видалення (рядок 81), спалення з отриманням енергії (рядок 82), спалення на суші (рядок 83) протягом звітного року осадів промислових стоків у сухій речовині, визначені за результатами лабораторних досліджень.

4.2. Рядок 90 відображає кількість найменувань відходів, щодо яких надана інформація в розділі II.

Примітка. Термінологія, що застосовується у цих Роз'ясненнях, використовується виключно для заповнення форми звітності.

 

Директор департаменту статистики
сільського господарства та
навколишнього середовища

О. М. Прокопенко


 

Додаток 1
до Роз'яснень щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-відходи "Поводження з відходами"


Перелік категорій відходів за матеріалом

Код категорії

Найменування категорії

01.1

Використані розчинники

01.2

Відходи кислот, лугів чи солей

01.3

Відпрацьовані оливи

01.4

Відпрацьовані хімічні каталізатори

02

Відходи хімічних препаратів

03.1

Хімічні осади та залишки

03.2

Осад промислових стоків

05

Відходи від медичної допомоги та біологічні

06

Металічні відходи

07.1

Скляні відходи

07.2

Паперові та картонні відходи

07.3

Гумові відходи

07.4

Пластикові відходи

07.5

Деревні відходи

07.6

Текстильні відходи

07.7

Відходи, що містять поліхлордифеніли

08

Непридатне обладнання

08.1

Непридатні транспортні засоби

08.41

Відходи акумуляторів та батарей

09

Тваринні та рослинні відходи

09.11

Тваринні відходи, отримані при виготовленні харчових препаратів і продуктів

09.3

Тваринні екскременти, сеча та гній

10.1

Побутові та подібні відходи

10.2

Змішані та недиференційовані матеріали

10.3

Залишки сортування

11

Звичайний осад

11.3

Пуста порода від днопоглиблювальних робіт

12

Мінеральні відходи

12.4

Відходи згоряння

12.6

Забруднений ґрунт та забруднена пуста порода від днопоглиблювання

13

Затверділі, стабілізовані або засклянілі відходи


 

Додаток 2
до Роз'яснень щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-відходи "Поводження з відходами"


Перелік груп відходів за небезпечними складниками

Код

Найменування групи

Відходи, що містять метали та їх сполуки

0101

Відходи, що містять алюміній та його сполуки

0102

Відходи, що містять барій та його сполуки, за виключенням сульфату барію

0103

Відходи, що містять берилій та його сполуки

0104

Відходи, що містять ванадій та його сполуки

0105

Відходи, що містять вісмут та його сполуки

0106

Відходи, що містять вольфрам та його сполуки

0107

Відходи, що містять германій та його сполуки

0108

Відходи, що містять залізо та його сполуки

0109

Відходи, що містять кадмій та його сполуки

0110

Відходи, що містять калій металевий у незв'язаній формі

0111

Відходи, що містять кальцій металевий у незв'язаній формі

0112

Відходи, що містять кобальт та його сполуки

0113

Відходи, що містять літій металевий у незв'язаній формі

0114

Відходи, що містять магній металевий у незв'язаній формі

0115

Відходи, що містять марганець та його сполуки

0116

Відходи, що містять мідь та її сполуки

0117

Відходи, що містять молібден та його сполуки

0118

Відходи, що містять натрій металевий у незв'язаній формі

0119

Відходи, що містять нікель та його сполуки

0120

Відходи, що містять ніобій та його сполуки

0121

Відходи, що містять олово та його сполуки

0122

Відходи, що містять ртуть та її сполуки
(у тому числі люмінесцентні лампи)

0123

Відходи, що містять свинець та його сполуки
(у тому числі батареї акумуляторні цілі чи розламані)

0124

Відходи, що містять срібло та його сполуки

0125

Відходи, що містять стронцій та його сполуки

0126

Відходи, що містять стибій та його сполуки

0127

Відходи, що містять тантал та його сполуки

0128

Відходи, що містять талій та його сполуки

0129

Відходи, що містять титан та його сполуки

0130

Відходи, що містять торій та його сполуки

0131

Відходи, що містять хром та його сполуки

0132

Відходи, що містять цинк та його сполуки

0133

Відходи, що містять цирконій та його сполуки

0134

Інші відходи, що містять метали та їх сполуки

Відходи, що містять неметали та їх сполуки

0201

Відходи, що містять арсен та його сполуки

0202

Відходи, що містять бор та його сполуки

0203

Відходи, що містять бром та його сполуки

0204

Відходи, що містять кремній та його сполуки (за виключенням хлорсиланів і кремнійорганічних мономерів)

0205

Відходи, що містять селен та його сполуки

0206

Відходи, що містять телур та його сполуки

0207

Відходи, що містять неорганічні сульфіди

0208

Відходи, що містять фосфор та його неорганічні сполуки

0209

Відходи, що містять неорганічні сполуки фтору (за виключенням фториду кальцію)

0210

Відходи, що містять хлор та його неорганічні сполуки

0211

Відходи, що містять солі азотистої кислоти, оксиди азоту

0212

Відходи, що містять азиди (солі азотноводневої кислоти) чи речовини вибухового характеру

0213

Відходи, що містять солі хлорнуватої кислоти

0214

Відходи, що містять солі хлорної кислоти

0215

Відходи, що містять неорганічні перекиси

0216

Відходи, що містять неорганічні ціаніди

0217

Інші відходи, що містять неметали та їх сполуки

Відходи, що містять карбоніли металів

0301

Відходи, що містять карбоніли заліза

0302

Відходи, що містять карбоніли кобальту

0303

Відходи, що містять карбоніли нікелю

0304

Відходи, що містять карбоніли хрому

Відходи, що містять корозійні речовини

0401

Відходи, що містять кислотні розчини чи кислоти у твердому стані, відпрацьовані кислоти

0402

Відходи, що містять основні розчини чи основи у твердому стані, відпрацьовані основи, луги

0403

Відходи виробництва, приготування та використання мийних та очищувальних засобів на основі неорганічних кислот чи лугів (за виключенням поверхнево-активних речовин (ПАР), мила, детергентів)

0404

Відходи, що містять азбест (пил, порошок та волокна), шифер некондиційний чи розламаний

0405

Відходи, що містять відпрацьовані каталізатори

Відходи, що містять органічні аміни, інші органічні азотовмісні сполуки

0501

Відходи, що містять аліфатичні аміни

0502

Відходи, що містять ароматичні аміни

0503

Відходи, що містять ізоціанати

0504

Відходи, що містять тіоціани

0505

Відходи, що містять органічні ціаніди

Відходи виробництва та застосування органічної хімії чи такі, що містять органічні сполуки інші

0601

Відходи, що містять органічні сполуки сірки

0602

Відходи, що містять органічні сполуки фосфору

0603

Відходи, що містять органічні сполуки фтору

0604

Відходи, що містять органічні сполуки хлору (за виключенням хлорорганічних розчинників та хлорфенолів)

0605

Відходи, що містять ефіри

0606

Відходи, що містять формальдегід

0607

Відходи, що містять креозоти

0608

Відходи, що містять феноли та фенолові сполуки (у т. ч. хлорфеноли)

0609

Відходи, що містять галогеновані органічні розчинники

0610

Відходи, що містять органічні розчинники (за виключенням галогенованих розчинників)

0611

Відходи, що містять хлорсилани та кремнійорганічні мономери

0612

Відходи, що містять органогалогенні сполуки (за виключенням інертних полімеризованих матеріалів)

0613

Відходи, що містять поліциклічні чи гетероциклічні ароматичні органічні сполуки

0614

Відходи, що містять поліхлоровані дифеніли, поліхлоровані терфеніли, поліхлоровані нафталіни, полібромовані дифеніли, у тому числі мастила трансформаторні

0615

Відходи виробництва, виготовлення та використання хімічних речовин (консервантів) для просочування деревини

0616

Відходи виробництва, приготування та використання чорнил, фарб, барвників, пігментів, лаків, оліфи, мастики, друкарської фарби та аналогічної продукції для покриття

0617

Відходи виробництва, виготовлення та використання синтетичних смол, каучуку, латексу, пластифікаторів, клеїв та інших зв'язувальних матеріалів

0618

Відходи виробництва, приготування та використання хімікатів та фотоматеріалів

0619

Відходи оброблення металевих та пластмасових поверхонь включно з відходами гальванічного виробництва

0620

Відходи у вигляді смолистих залишків перегонки, дистиляції чи будь-якої піролітичної обробки, процесу

0621

Відходи, що містять будь-які сполуки, споріднені з поліхлорованим дибензодіоксином

0622

Відходи, що містять будь-які сполуки, споріднені з поліхлорованим дибензофураном

0623

Відходи, що містять бенз(а)пірен та інші поліароматичні вуглеводні

Відходи, що містять стійкі органічні забруднювачі (СОЗ)

0701

Альдрин

0702

Дильдрин

0703

Ендрин

0704

Гептахлор

0705

Гексахлорбензол (ГХБ)

0706

ДДТ

0707

Діоксан

0708

Мірекс

0709

Токсафен

0710

Хлордан

0711

Фурани

0712

Поліхлордифеніли

Відходи пестицидів і агрохімікатів, непридатні чи заборонені пестициди

0801

Відходи виробництва, приготування та використання пестицидів, не придатні та заборонені до використання, неідентифіковані пестициди

0802

Відходи виробництва, приготування та використання агрохімічної продукції іншої, у тому числі не придатної або забороненої до використання

0803

Відходи, що містять тару та пакування з-під пестицидів

Відходи, що містять озоноруйнівні речовини

0901

Відходи виробництва, приготування та застосування озоноруйнівних речовин (хлорфторпохідні насичених вуглеводнів - CFC, HCFC; галогени; метилхлороформ - MCF, тетрахлорметан /вуглецю тетрахлорид/)

0902

Відходи побутової хімії в аерозольній упаковці, у тому числі препаратів для боротьби з побутовими комахами

Відходи медичного, ветеринарного чи сільськогосподарського походження, фармацевтичної продукції та від лікування людей чи тварин

1001

Прилади медичного призначення, що не відповідають установленим вимогам, відповідним чином не марковані, зіпсовані чи використані (у тому числі шприци, термометри, набори для діагностичних аналізів, медичні інструменти тощо)

1002

Відходи виробництва та приготування фармацевтичної продукції

1003

Відходи, що містять фармацевтичні чи ветеринарні сполуки та проміжні продукти їх виробництва

1004

Відходи, що містять біоциди та фітофармацевтичні речовини

1005

Відходи виробництва, приготування та використання біоцидів та фітофармацевтичних препаратів

1006

Відходи, що утворюються при дезінфекції, дезінсекції, деритарізації

1007

Відходи, що містять речовини знезаражувальні та антисептичні, зіпсовані, відпрацьовані чи не ідентифіковані

1008

Відходи, що містять інфекційні речовини

1009

Відходи сільськогосподарського виробництва (за винятком пестицидів та отрутохімікатів, які прийшли у непридатність або заборонені для використання)

Відпрацьовані нафтопродукти, продукти нафтопереробки

1101

Нафтовідходи та нафтошлами

1102

Відходи, що містять відпрацьовані та не придатні до використання за їх первинним призначенням мінеральні масла, у тому числі масляні фільтри

1103

Відходи, що містять відпрацьовані мастильно-охолоджувальні рідини, масляно-водяні, вуглеводнево-водяні суміші та емульсії

1104

Відходи, забруднені нафтопродуктами, - ґрунт, деревина, дрантя

Відходи гірничої промисловості і розроблення кар'єрів при добуванні та збагаченні руд і мінеральної сировини

1201

Відходи гірничої промисловості і розроблення кар'єрів при добуванні та збагаченні руд і мінеральної сировини

Відходи, що містять забруднений ґрунт, пісок, глину включно з відходами драгування

1301

Відходи, що містять забруднений ґрунт, пісок, глину включно з відходами драгування

Відходи пилогазоочищувальних споруд та установок

1401

Відходи пилогазоочищувальних споруд та установок

Відходи від очищення промислових та комунальних стічних вод

1501

Відходи від очищення промислових та комунальних стічних вод

Відходи, що містять тару з-під хімічних речовин

1601

Відходи, що містять тару з-під хімічних речовин, яка не має маркування або незворотну тару, що забруднена потенційно небезпечними речовинами (крім тари з-під пакування пестицидів)

Залишки від операцій з видалення промислових відходів

1701

Залишки від операцій з видалення промислових відходів

Інші відходи, що мають небезпечні властивості

1801

Інші відходи, що мають небезпечні властивості


 

Додаток 3
до Роз'яснень щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-відходи "Поводження з відходами"


Перелік операцій утилізації та видалення відходів

Код

Найменування операції

Спалювання

101

Використання у вигляді палива (крім безпосереднього спалювання) чи іншим чином для отримання енергії

210

Спалювання на суші

211

Спалювання на морі

Операції, які можуть призвести до утилізації, рекуперації, рециркуляції, прямого, повторного чи альтернативного використання

102

Утилізація/регенерація розчинників

103

Рециркуляція/утилізація органічних речовин, що не застосовуються як розчинники

 

у тому числі

1031

виробництво регенерованих масел

1032

компостування органічних відходів

1033

ферментація органічних відходів

1034

інші види попередньої обробки органічних відходів

1035

утилізація матеріалів в органічних відходах

104

Рециркуляція/утилізація металів та їх сполук

 

у тому числі

1041

збір та попередня обробка металобрухту та відходів, що містять метали

1042

утилізація матеріалів в металобрухті та відходах, що місять метали

105

Рециркуляція/утилізація інших неорганічних матеріалів

 

у тому числі

1051

збір та попередня обробка неорганічних відходів

1052

утилізація матеріалів в неорганічних відходах

106

Регенерація кислот і основ

107

Рекуперація компонентів, що використовуються для зменшення забруднення

108

Рекуперація компонентів каталізаторів

109

Повторна перегонка використаних нафтопродуктів чи інше їх повторне використання

110

Обробка ґрунту, що справляє позитивний вплив на землеробство чи поліпшує екологічну обстановку

111

Використання відходів, отриманих від операцій з кодами 101 - 110

Видалення у спеціально відведені місця чи об'єкти

201

Поховання в землі чи скидання на землю

202

Закачування на глибину

203

Скидання у поверхневі водойми

204

Скидання на спеціально обладнані звалища

Видалення у місця неорганізованого зберігання

212

Обробка ґрунту

213

Скидання у водойми, крім морів

214

Скидання у моря, включаючи поховання на морському дні

215

Розміщення на стихійних звалищах


 

Додаток 4
до Роз'яснень щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-відходи "Поводження з відходами"


Перелік кодів використаних пакувальних матеріалів і тари

Код

Найменування коду

 

Пакувальні відходи

101

Скляна упаковка

102

Пластмасова упаковка

103

Паперова і картонна упаковка

104

Композиційна картонна упаковка

105

Металічна упаковка

106

Дерев'яна упаковка

107

Текстильна упаковка

108

Інші пакувальні матеріали

 

Непакувальні відходи

201

Відходи, що не мають відношення до пакувальних матеріалів і тари




1. 4 2013 г
2. Метрологическая служба связи предприятия электросвязи
3. Элементы и компоненты гибридных интегральных микросхем 1
4. В основе этой деятельности лежат 60 соглашений ВТО основные правовые нормы политики международной коммерц
5. Государственное управление в области обороны и в сфере безопасности
6. 200г Перечень билетов к экзамену по учебной дисциплине История отечеств
7. Статья 8 Независимость прокурора подчиненность нижестоящих прокуроров вышестоящим прокурорам 1
8. Вступление Деятельность любой организации сопровождается расходами различного вида и относительной знач1
9. тема законодавства з питань регулювання зовнішньоекономічної діяльності
10. Пояснительная записка.1
11. Алкогольное опьянение вызывает изменения в психологических физиологических и поведенческих функциях чело
12. Проектирование узорообразующего диска
13. Лабораторная работа 1 Градуировка термопар
14. аналоговые схемы большой степени сложности.html
15. культурной сферы в 19921996гг
16. на тему- Экономический рост
17. Тема 4 Детальный обзор Базового модуля Базовый модуль системы БИСквит составная часть автоматизи
18. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Запоріжжя ~ Ди
19. 19536
20. Основы обратноосмотической обработки воды