Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Організаційний етап пройшов складно- вчитель і учні вітали один одного кабінет готовий до уроку учні стояч

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.11.2024

Аналіз: 
1. Організаційний етап пройшов складно: вчитель і учні вітали один одного, кабінет готовий до уроку, учні стоячи вітають вчителя, навчальні приладдя - підручник, зошит, ручка на столі, і зовнішній вигляд все у формі учнів ліцею. 
Увага учнів звернуто на вчителя і урок. 
2. Учитель вимогливий, стриманий, зібраний до уроку. 
3. Організаційний момент короткий, кадети готові до роботи, включаються швидко в діловий ритм, увага прикута на вчителя. 
4. При фронтальному опитуванні учнів повторюється пройдений матеріал, удосконалюються і впорядковуються знання, розвиває вміння переказу тексту, пам'ять і мову, сприяє формуванню досвіду готуватися самостійно до уроку. 
5. Ступінь готовності учнів можна охарактеризувати як гарну, матеріал засвоєний. 
6. Плавно з промовлянням виведення з пройденої теми вчитель готує учнів до вивчення нового матеріалу. 
7. Тема заявлена, письмово відображена на навчальній дошці, цілі і завдання були проговорені усно, значущість проблеми актуалізована з ув'язкою прикладом з життя суспільства, проблема позначена навідними питаннями і відповідей на нього учнями, користуючись текстом підручника і опорними знаннями. 
8. Тема дається згідно формулюванні вчителем мети, оцінки значущості для учнів нового навчального матеріалу; важливості проблеми в житті сучасного суспільства. Відображено і зафіксована в поурочному плануванні. Учитель чітко і однозначно визначає мету уроку, показує учням чому вони повинні навчитися в ході уроку. 
9. Учні беруть участь в обговоренні нової теми так як отримали індивідуальні завдання і підготували тему згідно з підпунктами. 
10. Учні отримали конкретні уявлення по темі, що вивчається, спілкування чергувалося з записом нового і головного в зошит, що закріплювало почуте і знаходило систематичне відображення в робочому зошиті. 
11. Вчителем застосовуються прийоми на 
розвиток мислення пов'язані з аналізом частин теми, і складання загальної картини в подальшому, синтез виведення з проблеми. А також прийомів абстрагування, наведення прикладів з життя, конкретизації. Ставляться евристичні навідні запитання сприятимуть розвитку мислення учнів. Бесіда ведеться цікаво, матеріал захопливий. 
12. У цілому можна говорити про те, що учні засвоїли зв'язок між минулої і досліджуваної темою, дізналися для себе нові факти, терміни, встановили взаємозв'язок і закономірності. 
13. Учні глибоко засвоїли і розуміють навчальний матеріал, закономірності та поняття. Це видно з постановки питань вчителем, зверненням до класу з вимогою доповнити, уточнити тему, або відповідь кадета. Ведеться облік відповідей за кількістю і характером доповнення, оцінки виставляються в журнал. 
14. Основним критерієм вчителя є охопити опитуванням і включенням у діяльність і активність на уроці слабких і середніх учнів. Встигаючі завжди можуть заробити оцінки, але і потрібно щоб була можливість самореалізуватися і середнякові класу. 
15. Учні в ході уроку співвідносять відомі їм факти, поняття, що відтворюють основні ідеї нового матеріалу. Можуть виділити провідні поняття і конкретизувати їх, активність на уроці висока і зацікавлена. Самостійно роблять висновок. 
16. Перед дзвінком вчитель підводить підсумки уроку, як працював клас, хто з учнів особливо старався, що нового дізналися школярі. 
17. Повідомляє про домашнє завдання, роз'яснює методику його виконання, перевіряє, як учні зрозуміли зміст роботи та способи її виконання. 
18. Вчитель спокійно, терпляче пояснював зміст роботи, прийомів і послідовності їх виконання; вміло в коротких вказівках роз'яснював учням як вони повинні готувати домашнє завдання. 
19. Правильність виконання домашнього завдання важливий фактор засвоєння нового навчального матеріал і ступінь готовності до наступного уроку. 




1. О пользе циклов
2. Ярославский государственный технический университет Кафедра Экономической теории
3. Принципы размещения предприятий розничной торговли
4. Пьер Буагильбер
5. На тему- Роль экономического анализа в управлении предприятием
6. On exercises nd provide our own guided tour so tht you cn experience firsthnd wht the excitement is ll bout
7. Тематическое планирование по физической культуре для учащихся 9 классов
8. Возвышение Москвы
9. на тему Создание адресного локатора типа отдельные дома для зоны 4 г
10. ворота океана А
11. ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА1
12. изображение обращенной к наблюдателю видимой части поверхности предмета
13. Обозначения образцов изделий и продукции предназначенных для испытаний должно осуществляться путем
14. тема разработки Т 1 Система разработки ее классификация и основные параметры Т 1 Типы классификаций
15. Именно- ему удалось показать что высшие обезьяны способны к изобретению и употреблению орудий
16. База данных видеокарт
17. Пояснительная записка Сколько развлечений дарит зима Санки коньки лыжи и снежки ~ ну разве не здоров
18. Организация производства хлебобулочных изделий
19. Монетка Аналитический этап Заказ- Проведение PRкампании нового магазина Монетка; Целевая аудитория-
20. Тема работы Профессиональное выгорание как проблема управления персоналом в системе стрес