Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Міністерство освіти і науки України
ВП «Стахановський педагогічний коледж»
ЛНУ ім. Т. Шевченка
Реферат
На тему: Макроси в WORD
Роботу виконала:
Студентка 11 групи
Спеціальність «Початкова освіта»
Миколенко Т. С.
2013
Створення макрос
Це ж діалогове вікно також можна відкрити за допомогою комбінації клавіш «Alt»+«F8».
Створення макросів
Microsoft Word 2003
Запускаємо програму, відкриваємо в ньому текстовий файл, заходимо в головне меню Сервіс/Макрос і вибираємо пункт «Почати запис...»
Вибираємо пункт меню «Почати запис» і у вікні "Запис макросу", вибираємо ім'я майбутнього макросу я залишу те ім'я, яке йому присвоєно за замовчуванням «Макрос1») і місце його зберігання. Місцем зберігання може бути сам файл документа, а може бути глобальний шаблон Normal.dot, аналог персональної книги макросів Personal.xls, яка є в Excel. При необхідності присвоюємо майбутнього макросу поєднання гарячих клавіш, при натисненні яких буде відбуватися виконання (запуск) макросу. У цьому прикладі не будемо присвоювати макросу ніяких сполучень клавіш, поле з описом залишимо без змін та місцем для збереження виберемо файл Normal.dot. Йдемо далі, натискаємо кнопку ОК.
Макро рекордер включений, почалася запис усіх наших дій і одночасний їх переклад на мову програмування Visual Basic for Application, скорочено VBA. На початку цієї статті ми задалися метою записати макрос, який виділяє всю текстову область, тому нашим дією буде виділення тексту у відкритому файлі. Для цього можна зайти в головне меню "Правка" вибрати команду "Виділити все", а можна теж саме зробити натисканням комбінації гарячих клавіш Ctrl+A. Припиняємо запис натисненням кнопки "Зупинити запис", для цього переходимо туди ж, звідки цей запис починали, тобто в меню Сервіс/Макрос.
Ну ось і все! Наш макрос записаний. Залишилося тільки переконатися, що він працює і подивитися як він виглядає (якщо кому цікаво). Перед виконанням макросу знімемо виділення з тексту, або відкриємо новий текстовий файл, зайдемо в меню Сервіс/Макрос/Макроси або натиснемо комбінацію клавіш Alt+F8 (це поєднання актуально для всіх додатків будь-яких версій), виберемо зі списку макрос з нашою назвою «Макрос1» і натиснемо кнопку «Виконати». Хочу звернути Вашу увагу на те, що з допомогою цього вікна можна запустити макрос, можна також видалити, змінити програмний код і внести зміни в опис.
В результаті виконання макросу отримуємо виділений текст документа, саме те, чого ми хотіли. У цьому прикладі ми записали одне єдине дію, але зрозуміло, можна записувати будь-які послідовності дій, якими б великими вони не були. Може виникнути ситуація, що записаний Вами макрос не запустився, особливо висока ймовірність цього під час самого першого виконання макросу. В цьому випадку Вам буде необхідно змінити настройки системи безпеки.
Щоб переглянути записаний нами макрос у вигляді програмного коду, потрібно запустити редактор Visual Basic через меню Сервіс/Макрос/Редактор Visual Basic, або натисканням клавіш Alt+F11 (це поєднання теж актуально у всіх версіях всіх додатків). У вікні редактора бачимо проект Normal і в цьому проекті новий модуль Module1, в якому збережено програмний код нашої макросу.
Microsoft Word 2007
У вікні програми MS Word 2007 кнопку «Почати запис...» можна відшукати відразу в декількох місцях. По-перше, це лівий нижній кут екрану, як показано на рисунку нижче
По-друге, на стрічці головного меню на вкладці "Вид"
і нарешті, по-третє, на спеціальній вкладці "Розробник", де зібрані всі інструменти для роботи з макросами. Вкладка "Розробник" вимкнуто за про мовчанням, тому для використання цієї вкладки її необхідно попередньо відобразити на стрічці.
Під час запису кнопка "Запис макросу" змінює своє призначення на "Зупинити запис" а також стає активною кнопка "Пауза", призупиняє запис макросу.
Виконання макросу і перегляд його програмного коду здійснюється абсолютно аналогічно опису з попереднього розділу.
Література:
Посилання: