У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Вбудова об~єкту Завантажити стандартні додатки- текстовий редактор WordPd і графічний редактор Pint

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-12-26

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 20.2.2025

Методичні вказівки для виконання Лабораторної роботи № 3.

Вбудова об’єкту

  1.  Завантажити стандартні додатки: текстовий редактор WordPad і графічний редактор Paint.
  2.  У вікно текстового редактора WordPad скопіювати текст довідки WordPad про вбудову та сполучення об’єктів. Для цього виконати наступне:
    •  меню Справка/Вызов справки, вибрати вкладнику Содержание,  рядок WordPad, розділ Создание связей с другими документами, вибрати тему Внедрение или связывание объекта в WordPad. У правій частині вікна уважно прочитати та вивчити інформацію;
    •  скопіювати цю інформацію у вікно документа WordPad (за допомогою команд контекстно-залежного меню копировать-вставить);
  3.  У вікні графічного редактора Paint намалювати рисунок (за власним вибором чи із колекції, що видає викладач).
  4.  Вставити малюнок у WordPad (за допомогою команд контекстно-залежного меню копировать-вставить). Таким чином, малюнок вбудовано в документ, який можна редагувати у вікні WordPad (двічі клацнути на вбудованому малюнку, відкриється вікно Paint, де був створений об’єкт, внести зміни в малюнок та клацнути за межами малюнка). У WordPad будуть відображені зміни.

Примітка: Вбудова використовується для того, щоб редагувати текст, відомості, графічні об’єкти окремо від файла-джерела або якщо файл-джерело недоступний.

Зв’язування (сполучення) об’єкту

  1.  Виділити фрагмент тексту у вікні текстового редактора WordPad  та перемістити його у вікно графічного редактора Paint.
    •  WordPad: команда Правка/Вырезать;
    •  Paint: включити інструмент А (Надпись), задати колір фона, мишкою вказати розмір рамки, вибрати шрифт, розмір та накреслення. Клацнути всередині рамки напису та виконати команду Правка/Вставить;
    •  Якщо на екрані з’явиться повідомлення «Недостаточно места для вставки текста», необхідно збільшити розмір рамки тексту та знову вставити текст із буфера обміну.
    •  Клацнути за межами рамки. У Paint вбудовано текст. Зберегти створений малюнок.
  2.  Відкрити меню Правка графічного редактора Paint. Звернути увагу, команда Специальная вставка відсутня, тобто в вікно Paint неможливо включити сполучений об’єкт із іншої програми.
  3.  Для вставки зв’язаного об’єкта (графічний файл) у документ WordPad необхідно вибрати Вставка/Объект. У вікні Вставка объекта включити параметр Создать из файла, вибрати кнопку Обзор та зв’язуваний файл, встановити прапорець Связь та натиснути ОК. Графічний файл буде відображено в документі WordPad.

Примітка:Зв’язаний або сполучений об’єкт - об’єкт, який створюють у файлі джерелі й вставляють у результатний файл на час існування зв’язку між цими двома файлами. Сполучений об’єкт у результатному файлі може бути оновлений, коли оновляється файл-джерело. Сполучення використовується для динамічного обміну даних при зміні даних у файлі-джерелі.

  1.  Для перевірки динамічного обміну сполучених даних завантажити Paint, відкрити файл малюнка, який був зв’язаний з документом WordPad та внести в нього зміни. Зберегти файл та закрити вікно Paint.

У вікні WordPad виділити зв’язаний малюнок, викликати контекстно-залежне меню та виконати команду Связанный объект: изменить. Відкриється вікно Paint. Змінюючи малюнок у вікні графічного редактора Paint, переконатися, що він синхронно змінюється у вікні редактора WordPad. Закрити вікно графічного редактора, зберегти зміни.

9.  Закрити вікно редактора WordPad.




1. Тамбовский государственный технический университет Кафедра Материалы и технология Особую трудн
2. Отраслевая структура мирового хозяйств
3. столовыми ресторанами кафе закусочными
4. Тульский государственный педагогический университет им
5. тема. Важной формой контроля знаний студентов является проведение контрольных работ по окончанию изучения к
6. тематический ОБЗОР7 1
7. розыскной деятельности Актуальность темы исследования
8. Благодаря речи становится возможным отвлечь от познаваемого объекта то или иное его свойство и закрепить з
9. тема РФ 2013-2014 учебный год группы ФК510 ФК511 Специализация Государственные и муниципальные финансы и ФК512
10. на тему Организация развивающего обучения