У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Наскільки поганим є рівень боргу США Вирвані з контексту цифри просто вражають

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 4.4.2025

«Наскільки поганим є рівень боргу США?»

Вирвані з контексту, цифри просто вражають. США має в загальній купі боргів майже $ 17 трлн, яка, згідно очікувань, зросте майже до $ 23трлн в найближчі п'ять років.

Але як це відноситься до інших найбільших економік?

Японія не далеко позаду, з поточної заборгованості на загальну суму    $ 11.5 трлн. За будь-якими мірками,  це великі, великі цифри.

І ці країни не є самотні - майже  кожна основна світова економіка має борги більш ніж на трильйон доларів, згідно з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Але контекст є необхідним - зрештою, борг не обов'язково є проблемою, якщо у вас є дохід, щоб приховати це.

Саме тому двома найбільш поширеними заходами, які використовуються для оцінки заборгованості країни є:

  1.  Загальний борг, вираженої у відсотках від загального обсягу виробництва (ВВП)
  2.  Дефіцит бюджету - сума, на яку витрати уряду перевищують його доходи, виражені у відсотках від ВВП

Деякі уряди фактично працюють в профіцит - іншими словами, їх дохід перевищує їх витрати. Досягнення профіциту є одним з кращих способів зменшити загальний рівень боргу.

Дивлячись на відношення боргу до ВВП можна сказати, що загальний борг США приблизно еквівалентний її річному обсягу виробництва. Це, безумовно, найбільша економіка в світі, і має найбільшу суму боргу.

Японія є третьою за величиною економікою в світі, але її величезна купа боргів більш ніж удвічі перевищує її ВВП. Єдиною іншою країни, чиї борги випереджають економічний випуск  є Італія, хоча ряд інших наближаються до цього, а саме -  Великобританія, Франція та Канада.

Навіть Німеччина, що традиційно розглядається як фінансово відповідальна, має понад  80% боргу  у відношенні до ВВП.

Більша частина цього боргу була накопичена протягом тривалого часу, але цифри злетіли в останні роки, коли уряди щосили намагалися впоратися з фінансовою кризою 2008 року і подальшою рецесією, які розорили майже у всі великі економіки. Банківські дотації, заходи щодо стимулювання економіки і скорочення податкових надходжень, змушували всі уряди брати більше.

Наприклад, в 2007 році, борг у Великобританії був всього 44% від ВВП порівняно з 88% минулого року. Це частково відображає великий фінансовий сектор країни по відношенню до її економіки в цілому. Відношення боргу до ВВП США в 2007 році склало 64%, так само, як і у Франції і Німеччині.

З іншого боку, відношення боргу до ВВП в Китаї та Індії, які зазнали уповільнення економічного зростання, але не спад, що не суттєво змістилося  за останні п'ять років, і воно не збирається погіршуватися в найближчі п'ять. Дійсно, у випадку з Китаєм, воно істотно впаде.

Картина в деінде є менш обнадійливою. За оцінками МВФ, за винятком Німеччини, країни з високим рівнем заборгованості прикладуть зусилля, щоб зменшити рівень боргу в найближчі роки.

Великобританія, де уряд зробив багато для зниження рівнів боргу, нині побачить край співвідношення боргу до 100% від ВВП.

Однією з причин цього є нездатність урядів перейти від щорічного дефіциту до профіциту. Іншими словами, нездатність жити в рамках їхніх коштів.

За оцінками МВФ, тільки Австралії та Китай з 12 найбільших економік світу будуть рухатися до профіциту до 2018 року, в той час як Німеччина збільшить свій профіцит у подальшому. Росія, на його думку, буде рухатися від надлишку до дефіциту.

Тим не менше, очікується, що найбільші економіки зроблять значний прогрес в скороченні свого дефіциту.




1. ктура сознания- познавательная эмоциональная и мотивационноволевая сферы
2. Логика жизни и логика как наука т
3. тема льготы инвестиционный климат на федеральном и региональном уровнях наличие заинтересованных в иннова
4. Российская молодежная политическая культура Тенденции
5. задание 2
6. Развитие некоторых идей Сократа и Платона в теософии XX века
7. Чертов палец к уникальному природному и древнему историческому памятнику 5
8. Феодальное право в древнерусском государстве
9. ознакомительную практику я проходила в Инспекции Федеральной налоговой службы по Тракторозаводскому райо
10. Людський фактор трудової діяльності і система управління людськими ресурсами в суспільстві та організації