У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і. Розробка стратегії здійснюється у ході стратегічного планування яке являє собою управлінський процес ств

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 28.12.2024

Стратегічне маркетингове планування

Під стратегією розуміють загальну модель дій, які необхідні для досягнення поставлених цілей шляхом координації та розподілу ресурсів підприємства. Стратегія встановлює набір правил для прийняття рішень, якими організація керується у своїй діяльності. Розробка стратегії здійснюється у ході стратегічного планування, яке являє собою управлінський процес створення та підтримки відповідності між цілями та можливостями підприємства, з одного боку, та змінними ринковими можливостями, з другого боку [38].

П.Друкер пояснює сутність стратегії ще таким чином [26]. Кожна організація діє на засадах своєї теорії бізнесу, іншими словами, на підставі ряду уявлень про те, що являє її бізнес, які її цілі, як визначаються результати, хто є її споживачами, що ці споживачі цінують та за що сплачують. Стратегія є способом реалізації теорії бізнесу у практичній діяльності, ціллю якої є надати організації можливість досягти бажаних результатів у неконтрольованому середовищу. Стратегія дозволяє організації свідомо шукати та використовувати собі на користь будь-які сприятливі обставини. Тільки стратегія дозволяє міркувати про те, що є “сприятливою можливістю”. Якщо немає стратегії, то немає й способу визначення, які дії та рішення організації сприяють досягненню бажаних результатів, а які ведуть у неправильному напрямку і тільки розпорошують ресурси.

У загальному випадку стратегія розроблюється на чотирьох рівнях: корпоративному (для диверсифікованого підприємства з урахуванням усіх його можливих стратегічних сфер діяльності), діловому (для окремої сфери діяльності, окремої стратегічної бізнес-одиниці), функціональному (для маркетингу, НДДКР виробництва, фінансів, персоналу тощо), операційному (для структурних елементів стратегічних бізнес-одиниць або функціональних підрозділів) [1,22,23,38-45].

Стратегічне планування спрямовується на розробку стратегії для підприємства у цілому (корпоративної – для диверсифікованого або ділової – для вузько профільного підприємства). Але для забезпечення реалізує мості та ефективності стратегія підприємства повинна бути підкріпленою та з’ясованою з стратегіями підрозділів усіх організаційних рівнів підприємства. Тому стратегічне планування розгортається на усіх вказаних рівнях та передбачає взаємо погодження стратегій, які розробляються на суміжних рівнях. Плани вищих рівнів повинні визначати цілі та стратегії більш низьких рівнів управління підприємством [38-49].

Центральною ланкою корпоративної стратегії є портфельна стратегія, яка спрямована на створення та управління господарським портфелем організації. Портфельна стратегія визначає такі стратегічні сфери бізнесу, у яких компанія буде працювати у майбутньому, зв’язки між цими сферами бізнесу, а також інвестиційні пріоритети, у відповідності з якими будуть розподіляться ресурси компанії між різними сферами бізнесу.

До складу портфельної стратегії І.Ансофф пропонує включати також стратегії досягнення конкурентних переваг у окремих стратегічних сферах бізнесу.




1. овладение всей системой социальных ролей взрослого человека- учебных гражданских профессиональ
2. Політичне лідерство
3. Культурология- Курс лекций. Лысенко Н.Н
4. прежнему на месте.
5. особые языковые способности ошибочно.html
6. арт; миксология К участию в конкурсе допускаются мужчины и женщины достигшие возраста 18 лет
7. Реферат- Теория массового обслуживания с ожиданием Теория массового обслуживания с ожиданием Соде
8. Модель нарушителя информационной безопасности
9. на тему- Международная трудовая миграция Тула2008
10. протосоціологічний триває починаючи з часів Стародавнього світу до середини XIX ст
11. Гражданско-правовая охрана жизни и здоровья
12. История вычислительной техники- четвертое поколение
13. ТЕМА.ТОТАЛИТАРНЫЙ РЕЖИМ
14. Дипломная работа- Теория и практика организации социальной защиты
15. Особливості експертизи якості шоколаду, дослідження асортименту, класифікація за УКТ ЗЕД та оформлення при переміщенні через митний кордон України.html
16. Анализ финансовой устойчивости предприятия и пути его повышения
17. а своему банку о переводе определенной суммы на счет получателя средств открытый в этом или другом банке
18. антониевский Крест.html
19. и др Книги четырех и более авторов Когда более трех авторов описание делается следующим образом- Рацио
20. Вариант 1 Вопр 1