Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Спорт Підтема- Олімпійські ігри

Работа добавлена на сайт samzan.net:


План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів

УРОК 61

Тема: Спорт

Підтема: Олімпійські ігри.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Продовжувати формувати навички аудіювання. Розвивати ерудицію учнів.

Прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (НО1), (Н02).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on? Ps: We are very well, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about the Olympic Games again and learn some new informative about them, besides you'll revise the vocabulary on the topic «Sport».

Warming up  3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Виконання завдання на картках.

Учитель роздає учням картки, на яких частини речень за темою «Олімпійські ігри». Учні повинні поєднати початок речень із їхнім закінченням. Потім по черзі читають цілі речення.

НО:

1) Each Olympic year, runners carry a flame from Olympia, Greece,

2) The Summer Olympics include

3) The Winter Olympics include

4) Australian swimmer Ian Thorpe won five medals in Sydney and

5) In 1976, the women's gymnastic team from the Soviet Union

  1.  four more at the 2004 Olympic Games in Athens, Greece.
  2.  won the team gold medal.
  3.  to the place of the Olympic Games.
  4.  swimming, gymnastics, track-and-field events, and other sports.
  5.  skiing, ice skating, hockey, and other sports.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 58). Учні ланцюжком читають твердження, які вони записали про Олімпійські ігри.

Клас слухає та виправляє можливі помилки.

2. Розвиток умінь усного мовлення.

1) Впр. 4 (с. 107).

Учні в парах читають діалог за ролями. Потім відповідають на запитання вчителя.

Т: Give some examples of the games. Give some examples of the sports which are not games. How many teams or sides are usually there in a game? What does the word «sport» mean?

2) Гра «Olympic Rings».

Учитель малює на дошці п'ять олімпійських кол, у кожному з яких пише слово або словосполучення за темою «Олімпійські ігри»: athletes, olive wreath, compete, champion, Olympic city. Клас розподіляється на групи по четверо-п'ятеро учнів. Кожна група повинна якомога швидше скласти речення з кожним словом у колі. Перемагає команда, яка швидше і правильніше виконає завдання.

3. Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с. 107).

Учні самостійно в зошитах складають речення, спираючись на інформацію, подану в таблиці, та зразок вправи. Учитель просить п'ятьох учнів прочитати свої речення, а наприкінці уроку збирає зошити на перевірку.

4. Аудіювання. Учитель читає текст двічі. Учні слухають, виконують завдання на картках і по черзі

читають текст.

Т: Listen to the text about an Olympic champion Babe Didrikson Zaharias and do the task on your cards.

A FUTURE CHAMPION

Babe Didrikson Zaharias was one of the most extraordinary athletes of all times. She was a champion in basketball, track and field, and golf. She also swam, boxed, played baseball, and many other sports. In 1950 she was named the greatest woman athlete of the first half of the 20th century.

This story happened with Babe when she was a child.

She liked to play ball very much. One day, when she was in elementary school, her mother sent her to the shops to buy meat for dinner. On the way home, Babe met some boys playing baseball. She put her bag with meat under the tree and joined the game. An hour later, her angry mother came up, looking for the meat. Babe pointed to where she'd left it. A dog was happily eating up the last of the meat!

The mother was very angry — she didn't know yet that her daughter was a future champion!

Listen to the text and complete the sentences.

Babe Didrikson Zaharias was one of the most extraordinary

of all time. She was a ; in basketball,

, and golf. She also swam, boxed, played

, and many other sports. In , she was

named the greatest woman athlete of the first half of the 20th century.

This story happened with Babe when she     .

She liked to play very much.

One day, when she was in elementary school, her mother sent her to the shop to buy

for dinner. On the way home, Babe met some boys

playing . She put her bag with meat

and joined the game. An hour later, her angry mother came

up, the meat. Babe pointed to

where she'd left it. A dog was happily

up the last of the meat!

The mother was very angry — she didn't know yet that her daughter was a future

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Письмово в зошитах скласти 4 запитання до вікторини за темою «Олімпійські ігри».

Summarizing     2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T—> Р1—> Р2—> Р3.

Т: What was the topic of our lesson today? What have you learned to speak about?

About what sportsman did you listen to the text? Учні ланцюжком дають відповіді на запитання.

PAGE   \* MERGEFORMAT 1




1. Премудрости чувственной любви
2. Chet tkins2 Folsom Prison Blues Johnny Csh3 Words of Love Buddy Holly4 Johnny B Goode Chuck Berry5 Rumble Link Wry6 Summertime Blues Eddie Cochrn 7 Pipeline The Chntys 8 Miserlou Dick D
3. А~онаев [] МО~уезов [] ~
4. лекция медицинских рефератов историй болезни литературы обучающих программ тестов
5. Денежно кредитная политика банка РФ на 2000 год.html
6. Основные этапы оптимизации фармакотерапии эндогенных депрессий
7. Устройство ВАТ
8. Практикум пропонується студентам КНТЕУ за напрямами 0501
9. пособие подготовлено на основе типовой учебной программы по курсу философии для вузов утвержденной Министе
10. Понятие детонационной стойкости и октанового числа. Риформинг. Крекинг
11. 19000 рiPhone 5S 32Gb 21000 р
12. Размышления о гуманной педагогике
13. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук
14. три урока физкультуры в неделю в школе
15. Начинать надо с главного
16. Kinder von leppo. Zeitschrift Bild
17. Владимира Иннокентьевича Бабецкого (3 семестр)
18. Философия для студентов 2 курса специальности Производственный менеджмент на предприятиях высокотехноло
19. Назови предметы Цель- закрепить знания о предметах необходимых для работы врача
20. Понятие статистики