У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

методичні рекомендації до виконання оформлення та захисту курсової роботи для студентів денної форми на

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-13

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 5.4.2025

Київський університет туризму,

економіки і права

Факультет міжнародних економічних

відносин і менеджменту

Кафедра маркетингу, економіки та фінансів

туристичної індустрії

МАРКЕТИНГ

методичні рекомендації до виконання,

оформлення та захисту курсової роботи

для студентів денної форми навчання

спеціальності 6.030507 «Маркетинг»

(кредитно-модульна система організації навчального процесу)

КИЇВ 2013


Маркетинг: Методичні рекомендації до виконання, оформлення та захисту курсової роботи для студентів денної форми навчання спеціальності 6.030507 «Маркетинг» (кредитно-модульна система організації навчального процесу). – К.: КУТЕП, 2010. – 34 с.

Укладач:

Марченко А.З., к.е.н., доцент кафедри маркетингу, економіки та. фінансів туристичної індустрії

Рецензент:

Гаврилюк С.П., к.е.н., доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу КНТЕУ

 

 Розглянуто та затверджено на засіданні кафедри маркетингу, економіки та фінансів туристичної індустрії КУТЕП протокол від 04 листопада 2010 р. № 3

Затверджено та рекомендовано до друку навчально-методичною комісією факультету міжнародних економічних відносин і менеджменту від __________ 2010 р., протокол № ___.


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Успішний фахівець це перш за все отримання якісних знань, які мають складовий характер комплексу дисциплін засвоєних на студентській лаві. Вміння використати набір сучасних засобів впливу на економічну ситуацію залежить від розуміння їх призначення. Світова економіка сьогодні це хвиля інноваційних змін в короткому періоді часу. Вміння реагувати на ці зміни і є важливим інструментом запобігання кризовим явищам та рецесіям в економіці.

Україна потребує сучасних спеціалістів, які могли б формувати не тільки політику підприємства на мікрорівні, а й впливати на загальний стан економічних процесів в країні. Національна економіка потребує більш активного використання сучасного інструментарію в діяльності економічних суб’єктів. Таким ефективним важелем, посилаючись на світовий досвід, якраз і є комплекс маркетингу.

Предметом вивчення дисципліни «Маркетинг» є взаємовідносини основних суб’єктів економічного і суспільного життя країни, які мають одну мету – задоволення потреб споживача.

ІІ. МЕТА І ЗАДАЧІ КУРСОВОЇ РОБОТИ

У відповідності із навчальним планом дисципліни «Маркетинг» студенти здійснюють виконання курсової роботи по даній дисципліні,  виконання якої сприяє розвитку наукового мислення, логічного викладу матеріалу, виробленню вмінь та навичок самостійної творчої роботи.

Її виконання є формою закріплення здобутих в процесі викладання лекцій та проведення семінарських занять знань, а також дозволяє їх систематизувати, поглибити, творчо застосувати, розвинути навички самостійної роботи. Її метою є закріплення на практиці майбутніми спеціалістами основ знань, необхідних для успішної кар’єри та ефективного просування підприємства на ринку. На основі цього визначаються такі задачі курсової роботи:

  •  поглибити, систематизувати та закріпити теоретико-методологічні аспекти маркетингової діяльності;
  •  використовувати на практиці отримані знання;
  •  відпрацювати навички самостійної творчої роботи;
  •  виробити вміння узагальнювати, аналізувати, порівнювати теоретичні положення;
  •  працювати із спеціальною літературою, довідковими виданнями;
  •  розвинути навички формулювання власних висновків, аргументів, обґрунтовувань, пропозицій щодо удосконалення певних процесів та явищ.

ІІІ. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ ТА ЗАХИСТУ РОБОТИ

Із запропонованого переліку рекомендованих тем курсових робіт (Розділ 6.) студент обирає або йому призначається певна тема. Можливо, по узгодженню із науковим керівником, тема формулюється студентом самостійно, але в рамках дисциплін „Маркетинг”. Кожному студенту призначається науковий керівник із викладачів кафедри, який проводить індивідуальні консультації зі студентом, допомагає йому скласти план роботи, підібрати літературу.

Курсова робота виконується і подається на кафедру менеджменту підприємств туристичної індустрії у передбачений графіком навчального процесу термін. Вона повинна відповідати вимогам, які пред’являються до її структури, змісту і оформлення. У випадку порушення чи невідповідності цим вимогам, робота або не допускається до захисту, або повертається на доопрацювання. Зовнішній вигляд та якість оформлення курсової роботи є одним із показників професіоналізму майбутнього фахівця, тому приймається до уваги при її оцінюванні. Захист курсових робіт проводиться у передбачений термін перед комісією, яка формується із викладачів кафедри.

Оцінюється робота за чотирибальною системою. При оцінюванні враховується відповідність вимогам, повнота розкриття теми дослідження, якість оформлення, обґрунтованість і правильність відповідей на поставлені членами комісії запитання та вчасність подання і захисту роботи.

ІV. СТРУКТУРА І ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Курсова робота повинна містити:

  1.  Титульний аркуш (додаток А)
  2.  Зміст (додаток Б)
  3.  Вступ (додаток В)
  4.  Основна частина
  5.  Висновки
  6.  Список використаних джерел
  7.  Додатки (при необхідності)

У вступі обґрунтовують актуальність теми роботи, вказують її мету, зміст поставлених задач, формулюють об’єкт та предмет, зазначають теоретичну основу дослідження і структуру та зміст.

Розкриваючи актуальність теми, вказують її своєчасність, соціальне і економічне значення, а також формулюють проблему, вирішення якої є метою даної роботи. У вступі звертають увагу на рівень вивчення даної проблеми у вітчизняній та зарубіжній науці, виділяють дискусійні питання та невирішені проблеми. На основі поставленої мети зазначають задачі, які ставляться та вирішуються в процесі дослідження для її досягнення (задачі логічно формулювати у відповідності із пунктами основної частини роботи).

Об’єктом курсової роботи є підприємство туристичної сфери, а предмет визначає тему роботи. В об’єкті виділяється та його частина, що є предметом дослідження. Далі у вступі зазначають теоретичну базу дослідження. Це можуть бути дослідження видатних вчених, практиків управління взагалі, та управління в сфері туризму, зокрема, на яких базується робота. В кінці вступу зазначають структуру та обсяг курсової роботи, виділяючи кількість сторінок основної частини, вступу, висновків, списку використаної літератури, зазначаючи і кількість літературних джерел. Вказують кількість та обсяг таблиць, рисунків, при наявності, і додатків.

Рекомендований обсяг вступу 2-3 сторінки.

Основна частина курсової роботи повинна складатись із трьох розділів, кожен з яких бажано поділити на два підпункти.

В першому розділі  (теоретичному) розкривають сутність предмету дослідження, його значення та особливості, підходи до вивчення. Крім того, в основній частині подають огляд літератури за темою роботи, де вказують етапи розвитку наукової думки за даною проблемою, підходи до її вирішення. Висловлюють власні переконання з даного питання, проводять узагальнення результатів. По можливості, вказують методику дослідження, зазначаючи методи, які варто використовувати в дослідженнях такого роду.

Рекомендований обсяг 7-10 сторінок.

В другому  розділі (аналітичному) дається загальна характеристика діяльності певного підприємства сфери туризму (яке є об’єктом дослідження), зокрема характеризується мета, напрями його діяльності, матеріально-технічна база, організаційна структура, кадрове забезпечення, особлива увага звертається на аналіз фінансово-економічних показників діяльності (за формами бухгалтерської звітності – Форма №1 «Баланс», форма №2 «Звіт про фінансові результати») тощо. Аналіз показників господарської діяльності об’єкта дослідження проводиться не менше як за два поточні роки

В даному розділі також обов’язково розглядають особливості предмету дослідження на обраному підприємстві.

Рекомендований обсяг 10 – 15 сторінок.

У третьому розділі (рекомендаційному) пропонуються та розробляються конкретні пропозиції і механізми щодо удосконалення чи вирішення наявних проблем щодо предмету дослідження на обраному підприємстві, проводиться оцінка результатів дослідження з точки зору відповідності меті курсової роботи.

Рекомендований обсяг 7 – 10 сторінок.

Заключною частиною роботи є висновки. В них викладаються найважливіші наукові та практичні результати даної роботи, підводяться підсумки. Рекомендований обсяг висновків 3 – 4 сторінки.  

Обов’язковою частиною курсової роботи є список використаної літератури, який включає перелік джерел, що були використані при її написанні. Їх можна розміщувати за мірою згадування в тексті, або в алфавітному порядку у такій послідовності: Закони України, Постанови Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, нормативні документи органів державної влади, далі – книги, брошури, статті, які надруковані українською мовою, потім – російською та іншими іноземними мовами.

За потребою в роботі розміщують додатки.

V. ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

 Курсову роботу подають у вигляді спеціально підготовленого рукопису, що надрукований машинописним способом або на комп’ютері з одного боку аркуша паперу формату А4 (210 х 297 мм) (до 30 рядків на сторінці), з використанням шрифту Times New Roman розміру 14, через півтора міжрядкових інтервали. Поля повинні бути таких розмірів: верхнє, нижнє та ліве – 20 мм, праве  – 10 мм.

Обсяг курсової роботи повинен становити 35 – 40 сторінок без переліку літературних джерел та додатків.

Кожну структурну частину роботи (титул, зміст, вступ, розділи  основної частини, висновки, список використаної літератури, додатки) починають із нової сторінки. Крапка наприкінці заголовка не ставиться, але якщо він складається із двох речень, то вони розділяються крапкою. Пункти розділів основної частини послідовно нумеруються. “Зміст”, “Вступ”, “Висновки”, “Список використаних джерел”, “Додатки” не нумеруються. Відстань між заголовком  та текстом повинна бути до 2 мм.

Нумерацію сторінок подають арабськими літерами без знаку №  в правому нижньому куті сторінки. Першою сторінкою роботи є титул, який включають до загальної нумарації, але його не нумерують.

Титульний аркуш містить (додаток А):

  •  назву навчального закладу;
  •  назву кафедри, де виконана робота;
  •  назву роботи, дисципліну в рамках якої вона виконана;
  •  тему курсової роботи;
  •  прізвище, ініціали автора роботи, номер його групи і спеціальність, по який він навчається;
  •  науковий ступінь, вчене звання, прізвище та ініціали керівника;
  •  місто і рік.

Зміст подають на початку роботи. В ньому вказують назви та номери початкових сторінок розділів і пунктів, а також вступу, висновків, списку використаної літератури і додатків.

При потребі, в роботі використовують додатки, які розміщують після списку літератури. Додатками можуть бути окремі частини тексту, таблиці, графіки, розрахунки, діаграми, які великі за обсягом (більші 1 сторінки) які мають самостійне значення. Додатки оформлюються як продовження роботи за мірою їх згадування в тексті, кожен з яких повинен починатися із окремої сторінки. таким чином: у верхньому правому куті вказують слово “Додаток” та велику літеру за українським алфавітом за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь (наприклад: Додаток А, Додаток Б).

Усі ілюстрації (схеми, діаграми, графіки) іменуються рисунками, які нумеруються послідовно арабськими цифрами. Рисунки розміщуються відразу після їх згадування в тексті. Знизу, під рисунком, вказується його порядковий номер і назва.

Цифровий матеріал курсової роботи, при можливості, оформлюється у вигляді таблиць. У правому верхньому куті розміщують напис “Таблиця” та вказують її порядковий номер (без позначки №), в наступній стрічці по центру – її назва.

В тексті обов’язково повинні бути посилання на джерела з яких була запозичена певна інформація. Після наведеної цитати проставляються квадратні дужки в яких вказується порядковий номер джерела у списку літератури, з якого запозичена інформація та вказується сторінка (наприклад: [32, с.15]).

Список використаної літератури оформлюється у відповідності до стандартів. В монографіях  обов’язково зазначають прізвище та ініціали автора (авторів), назву та вид роботи (підручник, навчальний посібник), при наявності вказується редактор, далі - місто  (Київ, Москва та Санкт-Петербург позначаються відповідно К., М., С-Пб) і назву видавництва, рік видання, кількість сторінок, розмежовуючи ці позначення відповідними розділовими знаками, наприклад:

Кузьмін О.Є., Мельник О.Г. Основи менеджменту: Підручник .- К.: Академвидав, 2003.- 414 с.

Якщо авторів роботи п’ять та більше, джерело оформлюється так:

История менеджмента: Уч. пособ. /А.Г. Поршнев, Д.В. Валовой, А.А.Беляев и др.- М.: Союз, 1997.- 564 с.

Для періодичних видань, складових частин книги, збірника вказується назва видання, рік та номер і початкову та кінцеву сторінку:

Окландер М. Концепция логистики в управлении персоналом // Персонал.- 1998.- №6.- С.73 -75.

VІ.  ЯКІСНІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

Структурна одиниця та вид роботи

При перевірці викладач звертає увагу на:

Вступ

  •  обґрунтування актуальності теми та її значимості;
  •  визначення об'єкта та предмета дослідження;
  •  визначення мети та завдань курсової роботи;
  •  наявність загальної характеристики структури курсової роботи.

Теоретична

частина, її повнота, грамотність

  •  всебічність і повноту викладення теоретичного матеріалу;
  •  глибину викладу;
  •  розгляд дискусійних питань.

Сучасний стан

об'єкта дослід-ження

  •  використання сучасних даних, недопустимо проводити дослідження на основі "застарілих даних";
  •  наявність аналізу фактичних  даних, динаміки, структури, встановлення причинно-наслідкових зв’язків;
  •  наявність таблиць, і рисунків, їх аналіз;
  •  наведені   дані мають бути пов'язані із змістом тексту.

Проблема-тика, шляхи вирішення

  •  чіткість постановки проблеми, її актуальність;
  •  аналіз причин проблеми;
  •  визначення шляхів вирішення проблем;
  •  конкретність та аргументованість пропозицій;
  •  наявність обгрунтованої власної точки зору автора.

Висновки

  •  безпосередній зв’язок висновків із результатами дослідження;
  •  підбиття підсумків із усіх висвітлених розділів відповідно до плану роботи;
  •  визначення шляхів і напрямів вирішення виявлених проблем.

Література

  •  наявність чинних законодавчих актів відповідно до теми роботи;
  •  достатність інформаційної бази: підручників, монографій, широкого кола періодичних публікацій;
  •  недопустимо, якщо курсова робота базується на застарілих періодичних публікаціях;
  •  правильність оформлення.

Логіка, послідов-ність викладу

  •  логічну впорядкованість тексту, перехід від більш важливого до менш важливого;
  •  зв'язок між окремими частинами матеріалу, відсутність повторів;
  •  наявність безпосереднього зв'язку та єдиних підходів до теоретичної частини - дослідження практики  -  аналізу проблем;
  •  недопустимою є компіляція матеріалів.

Науковий стиль, критичний погляд

  •  науковий стиль, відсутність "газетного", емоційного викладення матеріалу;
  •  ступінь систематизації, узагальненні інформації;
  •  у тексті має бути критичний погляд автора на ті чи інші питання, сам лише описовий характер викладення тексту свідчить про низький рівень дослідження.

Оформ-лення роботи

  •  значні відхилення від встановлених обсягів текстової частини роботи (більше 5 стор.);
  •  відповідність шрифту та міжрядкового інтервалу встановленим вимогам;
  •  нумерацію сторінок;
  •  структуризацію викладу матеріалу, наявність заголовків розділів;
  •  правильність оформлення цифрового та графічного  матеріалу:
  •  наявність посилань на джерела використаної інформації.

Критерії оцінювання рукопису та захисту курсової роботи

Курсова робота оцінюється за 100-бальною шкалою шляхом сумування балів.


Критерії оцінювання

Кількість балів

І. Оцінювання рукопису курсової роботи

65

  •  Вступ

5

  •  Теоретична частина, її повнота, грамотність

10

  •  Сучасний стан об'єкта дослідження

10

  •  Проблематика, шляхи вирішення

10

  •  Висновки, література

5

  •  Логіка, послідовність викладу

10

  •  Науковий стиль, критичний погляд

10

  •  Оформлення роботи

5

ІІ. Захист курсової роботи

35

  •  Теоретичні знання

10

  •  Знання сучасного стану об’єкта дослідження

10

  •  Проблеми та шляхи їх вирішення

15

Викладач не приймає курсову роботу на перевірку в таких випадках:

  •  курсова робота не зареєстрована на кафедрі;
  •  курсова робота не зшита;
  •  кожен лист роботи в окремому файлі;
  •  робота роздрукована з невідповідним шрифтом та інтервалом;
  •  обсяги роботи значно відрізняються від встановлених для курсових робіт.

Захист курсової роботи

Процедура  захисту  є обов’язковою для  усіх  студентів. Вона підтверджує самостійну роботу студента та набутий ним рівень знань. На захисті в ході усної співбесіди студент має підтвердити:

  •  набутий у процесі дослідження рівень знань про об’єкт дослідження;
  •  розуміння основних теоретичних і практичних закономірностей;
  •  знання  про сучасний стан  об'єкта  дослідження,  тенденції його розвитку,  їх причини та можливі наслідки;
  •  знання та розуміння актуальних проблем і можливі шляхи їх вирішення.

У ході захисту, якщо студент демонструє рівень знань вищий або нижчий, ніж у тексті курсової роботи, можлива зміна балів у бік відповідно їх підвищення чи зниження.

Переведення даних 100-бальної шкали оцінювання у чотирибальну та шкалу ECTS

За шкалою ЕСТS

За 4-бальною шкалою

За шкалою навчального закладу

А

Відмінно

90-100

В

Добре

85-89

С

75-84

D

Задовільно

70-74

E

60-69

FX

Незадовільно

35-59

F

1-34

Шкала ЕСТS – оцінок:

А  -   відмінно – відмінна робота з однією незначною помилкою;

В  -   дуже добре – вище за середнє, але з декількома помилками;

С  -   добре – звичайна робота з декількома значними помилками;

D  -   задовільно - посередньо, зі значними недоліками;

E  - достатньо – виконання задовольняє мінімум критеріїв оцінки;

FX - незадовільно - з можливістю повторного складання, необхідно виконати певну додаткову роботу для успішного складання 

F - незадовільно - з обов’язковим повторним курсом, повторне вивчення дисципліни


VII
. ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА КУРСОВИХ РОБІТ

  1.  Передумови виникнення та процес становлення сучасного маркетингу як філософії бізнесу.
  2.  Процес еволюції концепції маркетингу.
  3.  Зовнішнє середовище маркетингу як основний фактор впливу на діяльність підприємства.
  4.  Структурно-логічна схема основних понять маркетингу в розумінні його сутності.
  5.  Формування та еволюція основних елементів комплексу маркетингу.
  6.  Порівняльна характеристика споживчого та промислового маркетингу.
  7.  Особливості маркетингу в сфері надання послуг та гостинності.
  8.  Становлення внутрішнього маркетингу в Україні.
  9.  Міжнародний маркетинг як складова зовнішньоекономічної діяльності держави.
  10.  Сутність та використання в діяльності підприємства стратегічного та тактичного маркетингу.
  11.  Егомаркетинг та соціальний види маркетингу як сучасні засоби задоволення попиту.
  12.  Планування та проведення політики макро- та мікромаркетингу підприємством.
  13.  Сучасні форми маркетингу за видами попиту.
  14.  Функції сучасного маркетингу.
  15.  Фактори макросередовища маркетингу в комплексному дослідженні ринку.
  16.  Фактори мікросередовища маркетингу в комплексному дослідженні ринку.
  17.  Вивчення та прогнозування конюктури ринку в маркетинговому дослідженні.
  18.  Етапи процесу сучасного маркетингового дослідження.
  19.  Методи маркетингових досліджень залежно від того, якими методами збирається інформація.
  20.  Методи маркетингових досліджень залежно від того, для кого проводиться дослідження.
  21.  Методи маркетингових досліджень залежно від того, якого типу дані слід отримати.
  22.  Розробка сучасних форм для проведення маркетингових досліджень.
  23.  Генеральна сукупність та методи формування вибірки в маркетинговому дослідженні.
  24.  Сучасні методи аналізу маркетингової інформації в процесі дослідження.
  25.  Прогнозування розвитку ринку та його методи як етап маркетингового дослідження.
  26.  Етапи процесу сегментування ринку та позиціювання товару в маркетинговому дослідженні.
  27.  Сутність та етапи процесу стратегічного маркетингового планування.
  28.  Моделі прийняття стратегічних рішень при розробці стратегії маркетингу.
  29.  Види маркетингових стратегій та прийняття рішень про вибір маркетингової стратегії.
  30.  Структура маркетингової політики та сучасне визначення товару з позиції маркетингу.
  31.  Сутність, процес оцінювання та показники конкурентоспроможності товару.
  32.  Новий товар в розумінні маркетингу та етапи процесу розробки нових товарів.
  33.  Характеристика і цілі маркетингу на різних етапах життєвого циклу товару та їх види.
  34.  Розробка та маркетинг конкурентоспроможних послуг.
  35.  Управління товаром та сучасні товарні маркетингові стратегії фірми.
  36.  Сутність маркетингової цінової політики та види цін.
  37.  Фактори ціноутворення в маркетингу та ціноутворення на різних типах ринків.
  38.  Етапи ціноутворення в маркетингу та визначення еластичності попиту.
  39.  Методи ціноутворення в маркетинговій ціновій політиці підприємства.
  40.  Маркетингові цінові стратегії в процесі ціноутворення.
  41.  Функції каналів розподілу в політиці розподілу підприємства.
  42.  Етапи процесу вибору та управління каналами розподілу.
  43.  Товарорух та його етапи як сучасний процес маркетинг-логістики.
  44.  Основні та синтетичні елементи комплексу просування в маркетинговій комунікаційній політиці.
  45.  Сучасні форми процесу маркетингової комунікації.
  46.  Процес вибору комплексу просування товару в маркетинговій комунікаційній політиці підприємства.
  47.  Етапи процесу планування реклами як основного елемента маркетингової комунікації.
  48.  Етапи підготовки та проведення заходів стимулювання збуту в маркетинговій комунікаційній політиці підприємства.
  49.  Принципи та форми організації маркетингової діяльності на підприємстві.
  50.  Етапи та напрями процесу контролю маркетингової діяльності.

VІІІ. РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

8.1. Видання, що містяться в бібліотеці КУТЕП

  1.  Державна програма розвитку туризму на 2002-2010 роки / Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 року, №583.
  2.  Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про туризм” №1282 від 18 листопада 2003 р. // Урядовий кур’єр. – 2003. – № 244. – 25грудня. – С. 15–22.
  3.  Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної програми розвитку туризму на 2002–2010 роки” № 583 від 29 квітня 2002 р. // Офіційний вісник України. – 2002. – № 18. – Ст. 935. – С. 143–154.
  4.  Указ Президента України “Про основні напрями розвитку туризму в Україні до 2010 року” № 973 від 10 серпня 1999 р. // Урядовий кур’єр. – 1999. – № 182. – 29 вересня. – С. 4–6.
  5.  Балабанова, Л.В.  Цінова політика торговельного підприємства в умовах маркетингової орієнтації: Навч. посіб./ Л.В. Балабанова, О.В. Сардак. - К.: Професіонал, 2004. - 156 с.
  6.  Банько В.Г. Туристська логістика: Навч. посіб./ В.Г. Банько. - К.: ДАКОР, 2008. - 204 с
  7.  Бєлявцев, М.І.  Інфраструктура товарного ринку/ М.І. Бєлявцев, Л.В. Шестопалова. - К.: Центр навчальної літератури, 2005. - 416 с.
  8.  Бриггс, Сьюзен. Маркетинг в туризме: Пособие/ Сьюзен. Бриггс. - Пер. 2-го англ. изд./ М.Ю.Зарицкая. - К.: "Знання-Прес", 2005. - 358 с.
  9.  Вачевський, М.В.  Промисловий маркетинг. Основи теорії і практики: Навч. посібник/ М.В. Вачевський, В.Г. Скотний, О.М. Вачевський. - К.: Центр навчальної літератури, 2004. - 256 с.
  10.  Войчак, А.В.  Маркетинговий менеджмент: Навч.-метод. посiбник для самост. вивч. дисц./ А.В. Войчак. - К.: КНЕУ, 2000. - 100 с.
  11.  Войчак, А.В.  Маркетингові дослідження: Підручник/ А.В. Войчак, А.В. Федорченко; За наук. ред. А.В. Вочака. - К.: КНЕУ, 2007. - 402 с.
  12.  Гвозденко А.А. Логистика в туризме: Учеб. пособие/ А.А. Гвозденко. - М.: Финансы и статистика, 2004. - 272 с.:
  13.  Дурович, А.П. Маркетинг в туризме: Учеб. пособие/ А.П. Дурович. - 3-е изд., стереотип. - Мн.: ООО "Новое знание", 2003. - 496 с.
  14.  Ильина Е.Н. Туроперейтинг: организацтя деятельности: Ученик.- М.: Финансы и статистика, 2000.- 256 с.
  15.  Інфраструктура товарного ринку: Навч. посібник/ За ред. І.В. Сороки. - К.: НМЦВО МОіН України, Студцентр, 2002. - 608 с.
  16.  Кардаш, В.Я.  Маркетингова товарна полiтика: Навч.-метод. посiбник для самост. вивч. дисц./ В.Я. Кардаш. - К.: КНЕУ, 2000. - 124 с.
  17.  Ковалев, Д.А.  Мировая индустрия владения отдыхом: Учеб. пособие/ Д.А. Ковалев. - М.: Университетская книга, 2003. - 608 с.
  18.  Коварш  І.С.  Маркетингові дослідження поведінки споживачів на ринку продовольчих товарів: Автореф. дис. ... канд. екон. наук: (08.00.04)/ І.С. Коварш ; МОН України, ПВНЗ Європейський ун-т. - К., 2008. - 20  (162а) с
  19.  Котлер Ф., Боен Дж., Мейкенз Дж. Маркетинг: гостеприимство и туризм.- М.: Наука, 1998.- 342 с.
  20.  Котлер, Ф.  Маркетинг. Гостеприимство. Туризм: Учебник/ Ф. Котлер, Дж. Боуэн, Дж. Мейкенз. - М.: ЮНИТИ-ДАНА, 2002. - 1064 с.
  21.  Лук’янова Л.Г., Мініч І.М., Дорошенко Т.Т. Уніфіковані технології готельних послуг: Навч.пос.- К.: Вища школа, 2001.- 237 с.
  22.  Лук'янець, Т.I. Маркетингова полiтика комунiкацiй: Навч. посiбник/ Т.I. Лук'янець. - 2-ге вид., перероб. і доп. - К.: КНЕУ, 2004. - 524 с.
  23.  Любіцева О.О. Ринок туристичних послуг (геопросторові аспекти) К.: Альтерпрес, 2002.- 436 с.
  24.  Малхотра, Нареш. Маркетинговые исследования и эффективный анализ статистических данных/ Нареш. Малхотра; Пер. с англ. - К.: ООО "ТИД "ДС", 2002. - 768 с.
  25.  Папирян Г.А. Менеджмент в индустрии гостеприимства.- М.:Инфра, 2000.- 251 с.
  26.  Пилипчук, В.П.  Промисловий маркетинг: Навч. посібник/ В.П. Пилипчук, О.Ф. Оснач, Л.П. Коваленко. - К.: Центр навчальної літератури, 2005. - 264 с.
  27.  Полторак, В.А.  Маркетингові дослідження: Навч. посібник/ В.А. Полторак. - К.: Центр навчальної літератури, 2003. - 387 с.
  28.  Правове регулювання туристичної діяльності в Україні: збірник норм.-прав.актів / під заг ред.. В.К.Федорченка.- К.: Юрінком Інтер, 2002.- 639 с.
  29.  Примак, Т.О.  Маркетингові комунікації: Навч. посіб./ Т.О. Примак. - К.: Ельга; Ніка-Центр, 2003. - 280 с.
  30.  Промисловий маркетинг: Навч. посібник/ За ред. О.О. Шубіна. - К.: НМЦВО МОіН України, Студцентр, 2002. - 432 с.
  31.  Регіонологія туризму: Навч.-метод.видання / за ред.. Д.М.Стеченка.- К.: КУТЕП, 2004.- 220 с.
  32.  Уокер Д. Введение в гостеприимство: Пер.  С англ – М.: Изд. Об-ние „ЮНИТИ”, 1999.
  33.  Федорченко В.К., Дьорова Т.А. Історія туризму в Україні: Навч. пос.- К.: Вища школа, 2002.- 195 с.
  34.  Федорченко В.К., Мініч І.М. Туристський словник-довідник.- К.: Днипро, 2000.- 160 с.
  35.  Черчилль, Гилберт А. Маркетинговые исследования/ Гилберт А. Черчилль; Пер. с англ. - СПб.: Питер, 2002. - 752 с.
  36.  Шканова, О.М. Інфраструктура товарного ринку: Навч. посібник/ О.М. Шканова. - К.: Центр навчальної літератури, 2006. - 320 с.

8.2. Видання, що містяться в КУТЕП та інших бібліотеках

Агафонова Л.Г., Агафонова О.Є. Туризм, готельний та ресторанний бізнес: ціноутворення, конкуренція, державне регулювання. - К.: Знання України, 2002.

Владимирська А., Владимирський П. Реклама: Навчальний посібник. - К.: Кондор, 2006. - 334 с.

Войчак А.В. Маркетинговий менеджмент: Підручник - К., КНЕУ, 1998.

Гаркавенко С.С. Маркетинг: Підручник. – 7-ме вид. - К.: Лібра, 2010. – 720 с.

Герасимчук В.Г. Маркетинг: Теорія і практика: Навч. посібник для вузів. - К.: Вища шк., Головне вид-во, 1994.

Голубков Е.П. Маркетинговые исследования: теория, методология и практика. - М.: Финиресс, 1998.

Дурович А.П. Маркетинг в предпринимательской деятельности. - Мн.: НПЖ "Финансы, учет, аудит", 1997.

Дурович А.П. Маркетинговые исследования в туризме: Учебное пособие. - СПб.: Питер, 2008. - 384 с.

Завьялов П.С. Маркетинг в схемах, рисунках таблицах: Учебное пособие. - М: ИНФРА-М, 2000.

10. Кардаш В.Я.  Маркетингова товарна політика:  Навч. посібник, -К.:КНЕУ, 1997.

Котлер Ф. Основы маркетинга / Пер. с англ. - М.: «Прогресс», 1994.

Маркетинг: Підручник / За ред. Азаряна О.М., К.: НМЦВО МОіН України, Студцентр, 2003.

Маркетинг: принципи і функції: Навч. пос. / За ред. Азаряна. - Харків: Студцентр, 2002.

Майдебура Е.В. Маркетинг услуг. - К.: ВИРА-Р, 2001.П 1997.

Маркетинг: Учебник / А.Н. Романов, Ю.Ю. Корлюгов, С.А. Красильников и др.; Под ред. А.Н. Романова. - М.: Банки и биржи, ЮНИТИ, 1996.

Новітній маркетинг: Навч. посіб. / Є.В.Савельєв, С.І.Чоботар, Д.А.Штефанич та ін.; За ред. Є.В.Савельєва. -К.: Знання, 2008.-420 с.

Павленко А.Ф., Войчак А.В. Маркетинг: Підручник. -К.: КНЕУ, 2003.

Песоцкая Е.В. Маркетинг услуг. - СПб.: Издательство «Питер», 2000.

Полторак В.А. Маркетингові дослідження: методи та технології. -Дніпропетровськ: Арт-Прес, 1998.

Прауде В.Р., Білий О.Б. Маркетинг: Навч. посібник. -К.: Вища шк., Головне вид-во, 1994.

Примак Т.А. Основы маркетинга: Конспект лекций. -К.: МАУП, 2000.

Ревинский И.А., Романова Л.С. Поведение фирмы на рынке услуг.- Туризм и путешествия: Учебное пособие. -Новосибирск: Сиб. унив. изд-во, 2001.

23. Старостіна А.О. Маркетинг: Навч. Пос. / СтаростінаА.О., Черваньов Д.М., Зозульок О.В. - К.: Знання-прес, 2002. ;

Стеченко Д.М. Управління регіональним розвитком: Навчальний посібник. - К.: Вища школа, 2000.

Чубасов Г.Н. Стратегия ценообразования в маркетинговой политике предприятия. - М.: ИНФРА, 1996.

Шарков Ф.И. Управление маркетинговими коммуникациями (интегрированнй подход). - М.: Академический Проект, Трикста, 2006. - 256 с.

Шканова О.М. Маркетинг послуг: Навч. Посібник. - К.: Кондор, 2003.

Шульгіна Л. М. Аналіз маркетингового середовища діяльності підприємства / Консп. лекції. - К.: КДТЕУ, -1998.

Янкевич В.С., Безрукова Н.Л. Маркетинг в гостиничной индустрий и туризме: российский и международньїй опыт / Под ред. В.СЯнкевича. - М.: Финансы и статистика, 2002. -416 с.


ІХ. ДОДАТКИ

Додаток А

Київський університет туризму, економіки і права

Кафедра обліку і аудиту та маркетингу

КУРСОВА РОБОТА

з дисципліни «Маркетинг»

на тему: «Контроль прибутковості в системі контролю результатів маркетингової діяльності».

                                                               Студента 3 курсу 31 групи

денної (заочної) форми навчання

факультету МЕВ і менеджменту

спеціальності «Маркетинг»

Сахно О.В.

Науковий керівник:

к.е.н., доцент Бурко А.П.

Київ-2013


Додаток Б

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

1.1. Сутність та цілі сучасного контролю маркетингової діяльності

1.2. Види та форми забезпечення організації системи контролю маркетингової діяльності на підприємстві

РОЗДІЛ ІІ. АНАЛІЗ КОНТРОЛЮ ПОКАЗНИКІВ ПРИБУТКОВОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТУРИСТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САМ»

2.1. Загальна характеристика діяльності туристичного підприємства на ринку України

2.2.Структура та основні показники маркетингової діяльності функціональних служб туристичного підприємства

2.3. Оцінка контролю показників прибутковості маркетингової діяльності туристичного підприємства

РОЗДІЛ ІІІ. НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТУРИСТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА «САМ»

3.1. Сучасні прогресивні технології в організації системи контролю маркетингової діяльності

3.2. Удосконалення системи контролю маркетингової діяльності на туристичних підприємствах України.

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ДОДАТКИ

3

6

6

10

15

15

20

25

25

28

32

34

36




1. Баллистический Крутильный Маятник
2. Казанский национальный исследовательский технологический университет НХТИ ФГБОУ ВПО КНИТУ
3. фия гносеология этика Канта 3
4. КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ СПЕЦІАЛЬНІ ТА КОМБІНОВАНІ МЕТОДИ ЗБАГАЧЕННЯ Для студентів спеціа
5. САНКТПЕТЕРБУРГСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ТОРГОВОЭКОНОМИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ Кафедра философии и социальны
6. Контрольная работа- Сотрудничесто дошкольного учреждения с семьями воспитанников по вопросам здоровья
7. арендовать сдавать в наем
8. Одним из важнейших силовых факторов является тангенциальное усилие Т действующее на палец кривошипа
9. 40см высота 40см 250 руб.html
10. Вплив інтернету на формування громадської думки.html