Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

на тему яка задана умовами конкурсу що проходить під егідою Національного Проекту Відкритий світ компані

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.11.2024

 

Навіщо мені новий планшет

 

Доброго дня, шановне журі конкурсу!

На Ваш розсуд хочу презентувати свої думки на тему, яка задана умовами конкурсу, що проходить під егідою Національного Проекту «Відкритий світ», компанії Microsoft та за підтримки українського онлайн - видавництва «Читай онлайн».

Я, Руденко Юлія, учениця 8-А класу школи №28 м. Чернігова. Мені 13 років. Народилась я в перший рік XXІ століття, чому дуже рада. Бо на відміну від моїх батьків, завдяки інформаційним технологіям, що в наш час набули стрімкого розвитку, я маю більш широкі можливості для навчання, для отримання якісної освіти та майбутньої професії.

На початку XXІ століття нові інформаційні технології стали головною рушійною силою прогресу, засобом спілкування між державами, компаніями, університетами, новою формою торгівлі,  потужним засобом навчання.

Людство має безліч можливостей використання інформаційних технологій - від самостійного складання досить досконалих програм, створення своїх сторінок у просторі Internet, дистанційного навчання до занурення у світ найкращих музейних колекцій, бібліотек. А для багатьох дітлахів - ще й улюбленою іграшкою, яка дозволяє не тільки розважатись, але й розвивати свої здібності, спілкуватися з друзями, формувати світогляд, отримувати цікаву інформацію.

Зараз майже всі школярі України проходять у школах ази інформаційно-технологічної культури. Отже, діти і підлітки, їхні батьки в нашій країні мають доступ до комп’ютерів, і не лише в школі чи в офісі, а й удома. Такого не могли собі уявити наші батьки, які були самі учнями ще 20 років потому і для яких комп’ютер був чимось фантастичним.

Для  нас, підлітків, комп’ютер є робочим інструментом, дає можливість спілкуватися з друзями, поринути в віртуальний світ ігор та розваг.

Ми отримуємо інформацію завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємося між собою. Завдяки технічному прогресу виникли нові засоби комунікації, тобто засоби спілкування, а разом з ними - і нові цінності.

Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше - періодичні друковані видання, потім - телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, Internet. Сьогодні світ заполонили комп’ютери.

Комп’ютери почали активно застосовуватися після Другої світової війни. До 1960 року в усьому світі використовувалося не більше 7 тис. комп’ютерів.

У 1993 році настав історичний перелом, коли вперше обсяг виробництва персональних комп’ютерів перевищив обсяг виробництва легкових автомобілів і досяг 35,4 мільйона одиниць. 

Комп’ютер застосовується в різних установах, банках, школах, лікарнях, у побуті. Сучасний комп’ютер пише музику і вірші, малює, грає у шахи, розмовляє.

Наприкінці ХХ століття створено комп’ютери, які вміщуються на долоні і дуже прості в користуванні. Нині найрозумніший комп’ютер в світі називається «Стимулятор Землі». Його створили японські спеціалісти             з м. Йокогама. За його допомогою вчені моделюють процеси, які відбуваються на Землі, зокрема передбачають природні катастрофи.

Число користувачів Internet в Україні щомісячно збільшується на 200 тис. Адже Internet - це оперативність. Дані тут оновлюються кожні 5-15 хвилин, що неможливо ні в яких інших засобах інформації.

Сьогодні у багатьох країнах світу є можливою купівля-продаж за допомогою електронних засобів, не виходячи за поріг домівки. Стали реальністю освіта з дистанційним управлінням, комп’ютерна діагностика та хірургія, транспорт та зв’язок з миттєвим замовленням квитків тощо.

В Японії увійшли в моду домашні кішки-комп’ютери. Вони можуть муркотіти будь-які мелодії відповідно до настрою господаря, робити масаж лапками і лікувати. Кішка-робот сама поставить діагноз, замовить необхідні ліки, складе лікувальну дієту.

Знаємо ми також про існування електронних книг. У Франції створено книгу, зовні схожу на традиційну, але під її обкладинкою розміщено екран розміром 16х21см.

Електронну книгу можна покласти до сумки чи рюкзака, і працює вона на батарейках протягом 5 годин. Це водночас і книга, і бібліотека, і віртуальний книжковий магазин. Її пам’ять зберігає біля 30 книг по 500 сторінок кожна.

Маючи планшет або мобільний телефон, ми підключаємося до Internet і можемо гуляти по віртуальному магазину, вибирати і замовляти книги. Досить провести по екрану пальцем, щоб підібрати книгу чи газету, збільшити розмір букв, знайти незрозуміле слово у словнику.

Останнє досягнення комп’ютерних технологій - «жива» книга. За допомогою комп’ютера можна не лише читати текст і переглядати малюнки, а й чути голоси персонажів, «оживляти» ілюстрації, грати у цікаві ігри. Навіть є такі електронні книжки-ігри, які надають можливість не тільки познайомитися з авторським варіантом твору, а й самому вплинути на хід сюжету.

На сьогоднішній день для нас, школярів, основний принцип роботи з комп’ютером - самостійний пошук інформації. Позитивною є можливість самостійної праці. Ми навчаємось орієнтуватися в мережевому просторі, відбираємо потрібні документи з величезного інформаційного масиву.

Вміння знаходити інформацію за допомогою комп’ютера - це справжнє мистецтво. І ним потрібно навчитися володіти. Адже ми повинні відрізнити потрібну інформацію від непотрібної, глибоку від поверхневої, корисну від беззмістовної та шкідливої.

 

Як відомо, наші здібності розвиваються тим краще, чим більше у нас можливостей отримання різноманітного сенсорного досвіду, знайомства з кращими досягненнями світової культури. Усі ми досить добре знаємо, скільки втрачають обдаровані діти, коли вони не мають можливості користуватися бібліотеками, не ходять до музеїв, не бувають в опері, не навчаються за такими технологіями, які є кращим надбанням людства. І коли така дитина нарешті, наприклад, вступаючи до університету, потрапляє до великого міста, у культурне середовище, їй треба надолужувати ці втрати, іноді на це витрачається ціле життя. Втрачає не тільки конкретна обдарована людина, а й усе суспільство.

Отже, найбільшим надбанням людства від застосування інформаційних технологій є наближення найкращих досягнень світової культури до кожної пересічної людини. Існує багато комп’ютерних енциклопедій, ілюстрованих комп’ютерних книжок, досконалих навчаючих програм, ігор, що розвивають наші здібності.

Інформаційні технології надають величезні можливості в розширенні ерудиції. Якщо активно заохочувати дітей до подорожей музеями світу, бібліотеками, країнами, це не тільки сприяє розширенню знань дитини, а й підтримує її різноманітні здібності.  

Отже, ми визнаємо, що, мати ПК для сучасної людини - це потреба сьогодення.

Планшет, на відміну від ПК або ноутбука, є маленьким, зручним і мобільним пристроєм. Тож, планшети мають велике майбутнє. Епоха планшетів тільки розпочалася, і ми спостерігаємо за її еволюцією.

«Планшетоманія» буквально захлеснула світ. Але мало хто знає, що прообраз першого планшетного комп’ютера був оприлюднений ще в далекі шістдесяті. У це важко повірити, але це дійсно так. Серіал «Зоряний шлях» став першим, в якому показали прототип сьогоднішніх планшетів. Тоді це було за межами розуміння і виглядало дійсно чимось з області фантастики.

Після цього близько десятка компаній в різний час представляли на суд громадськості свої творіння. Еволюція портативних пристроїв дала нам в 2010 році перший iPad від Apple. І це можна вважати точкою відліку в епідемії, яка сьогодні охопила весь світ.

Навіщо ж потрібен планшет і що він може?

  1.  Перш за все, це робота в мережі Інтернет. Перегляд веб-сайтів, робота з електронною поштою, використання програм для спілкування (скайп, ICQ і т.п.).
  2.  Розвага - читання електронних книг, перегляд відео, прослуховування музики, перегляд фото, всілякі ігрові додатки - все це робить планшет неймовірно популярним пристроєм у самих різних вікових груп.
  3.  Робота з офісними документами, можливість їх редагувати і демонструвати результати своєї роботи колегам, однокласникам робить цей пристрій дуже привабливим для підприємців, учнів, викладачів.
  4.  Багато учнів та студентів використовують планшет як електронний замінник паперових підручників.
  5.  Наявність модуля GPS дозволяє застосовувати планшет в якості автомобільного навігатора водіям і пішоходам.

Час плине, і сьогодні сучасний планшет оснащений не гірше ноутбука, і при цьому має суттєві переваги: менша вага, ультра портативність,  розпізнавання рукописного тексту, широкі демонстраційні можливості, він займає небагато міста під час подорожей, дозволяє не втрачати зв’язок з близькими та друзями.

Планшети можуть застосовуватися у навчанні і мають великий потенціал до того аби стати розповсюдженими засобами дистанційного навчання. Вони зручні переважно тим, що дозволяють зробити навчальний процес географічно та ситуаційно незалежним, автономним.

Значною перевагою можна вважати і те, що навчання з використанням мобільних пристроїв не відокремлене від реального життя. Тобто, якщо учні сидять у класі і вчитель розповідає корисні для них речі, то потім, навіть якщо урок відклався в пам’яті, учні можуть у реальному житті не зуміти знайти паралель і не використати свої знання на практиці. Мобільне ж навчання дозволяє зруйнувати таку стіну між теорією й реальним життям.

Безумовно, сучасна техніка може суттєво вдосконалити процес здобуття знань, поглибити його, зробити на порядок ефективнішим. Серед позитивів використання персонального комп’ютерного пристрою в навчальному процесі є підвищення мотивації учнів до навчання, наявність великого обсягу інформації, що дає можливість кращого освоєння матеріалу, зменшення витрат на підручники та зменшення фізичного навантаження на учнів (нам не доведеться носити ранці, повні книжок).

Використання новітніх технологій на уроках допоможе зацікавити учнів. Так, наприклад, якщо в п’ятому класі на уроці географії вивчатимуть подорож Колумба в Америку і при цьому демонструватимуть художній фільм із цієї теми, який буде передаватись усім учням класу на їхні планшети, то це дітей зацікавить значно більше, ніж розповідь у книзі.

Учень матиме всю корисну інформацію з собою, а також вільний доступ до мережі Internet будь-якою секундою, а це дуже зручно.

За допомогою встановленої мережі вчитель може подавати на екран учнівських планшетів інформацію, яку він підготував для проведення уроків, що значно полегшує учбовий процес.

За допомогою планшетів учень може читати не тільки підручники, а і вести конспекти, що не буде зобов’язувати заводити багато зошитів. А контрольні відсилати вчителю електронним листом, таким чином і вчителю не прийдеться носити важкі пакети зошитів на перевірку.

 

Моє особисте знайомство з комп’ютером відбулось, коли мені було 6 років, саме тоді у мене вдома з’явився стаціонарний ПК - чудо з чудес!

Спочатку він давав мені можливість в зручний час дивитись мої улюблені фільми та мультфільми. Потім я навчилась грати в ігри, що розвивали мою уяву, смак та уважність. А цікавішим за все для мене було навчитись створювати власні малюнки.

Я зараз не уявляю свого життя і навчання без ПК та мережі Internet. Готую реферати, презентації з різних навчальних предметів. Вдосконалюю свою розмовну англійську мову завдяки спілкуванню через Skype з знайомими з інших країн - носіями англійської. Спілкуюсь через соціальні мережі з друзями, які далеко від мене.

Я ще точно не визначилась з майбутньою професію, але незалежно від мого вибору чітко знаю, що хочу бути корисною людям та мати змогу допомагати тим, хто цього потребує.

Я хочу, щоб наш світ став кращим, щоб люди пам’ятали, що лише любов та доброта врятують світ. Часто замислююсь над тим, що вже зараз я можу зробити для того, аби хтось відчув себе щасливішим. Особливо серце крається за дітей, що  потребують допомоги, і я не хочу залишатися в стороні від людської біди. Я хочу допомагати людям.

Коли дізналася про даний конкурс, то зрозуміла, що в мене з’явилась реальна нагода для доброї справи, для того, щоб зробити когось щасливішим.

Особливо актуально це зараз, напередодні світлих родинних свят: Нового року та Різдва Христового. Коли люди один одному дарують подарунки, коли дітки чекають на дива, коли повинні здійснюватись мрії і сподівання.

Особисто я - щаслива людина, бо в мене є гарна родина, вірні друзі, улюблена справа - народні танці, завдяки чому я побувала в інших  країнах. Мої батьки мають змогу радувати мене подарунками на свята.  І поки що в мене немає планшету, але я вірю, що в недалекому майбутньому він з’явиться.

Але багато дітей позбавлені таких можливостей через різні обставини, це мене турбує і не дає відчуття абсолютного мого особистого щастя.

Я  була б дуже щасливою від того, якби мала змогу подарувати такий дитинці подарунок, особливо якщо це планшет, бо знаю, як він багато значить для кожного з нас! Мати його - суцільна радість.

Я для цього обрала дівчинку з моєї школи, на 2 роки молодшу за себе - Катеринку Хоменко, що навчається в 6-Б класі. Я мало з нею знайома, але багато чула відгуків про неї від вчителів нашої школи. Мені дуже близька ця дівчинка своїм сумлінним відношенням до навчання, жагою до самовдосконалення. Я знаю, скільки треба витрачати сил, енергії та часу для отримання відмінних результатів в навчанні. І тут без новітніх технологій просто не обійтись!

Зростає Катруся в неповній родині, без батька. Виховують її мати та бабуся. Мати працює молодшим медичним працівником, а бабуся - пенсіонер. Фінансове становище в родині дуже важке. Не вистачає грошей ані на оздоровлення Катеринці, ані на розваги, ані на засоби для повноцінного освітнього процесу.

Але відрізняє Катрусю від інших дітей те, що вона дуже вихована, дисциплінована учениця. Вона вчиться відмінно в школі, є дуже привітною, охайною. В спілкуванні порядна, позитивна і доброзичлива. Така собі маленька світла людинка. Дуже старанно готується до кожного уроку. Читає всі позакласні твори. Користується Катя старенькими книжками, з охайно підклеєними пожовтілими сторінками, взятими з домашньої бабусиної бібліотеки. І дуже вражає, як серйозно вона ставиться до своїх учнівських обов’язків, завжди готова до кожного уроку. Не зважаючи на вік, в неї вже сформована мотивація до навчання.

Я дуже хочу допомогти цій дівчинці. Для мене буде великою радістю подарувати дитині планшет, зробити її трошечки щасливішою, аби полегшити їй процес навчання, те, до чого вона ставиться так по-дорослому, серйозно і відповідально. Це дасть змогу дитині подорожувати країнами, побувати в відомих музеях, нехай поки що і віртуально, але це збагатить її новими знаннями та відчуттями.

Вона зможе звернутись до енциклопедій за необхідною і цікавою інформацією, можливо, знайти нових друзів. А я, в свою чергу,  готова надати допомогу Катеринці в освоєнні планшета.

Тому я дуже хочу виграти в цьому конкурсі, аби отримати планшет і подарувати його Катрусі, маленькій трудівниці.

У разі моєї перемоги я обіцяю надіслати фото або відео - звіт.

Хочу виразити велику подяку організаторам конкурсу. Ви робите добру справу, спонукаєте нас до мотивації навчання, до добрих вчинків. Я вірю, що напередодні свят, цінні призи знайдуть своїх талановитих, працьовитих  дітей-переможців, які дійсно заслуговують на них.

Бажаю всім успіху.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 




1. Лекция 6. Теория портфеля Понятие и виды рисков Неопределенность будущего нестабильность тов
2.  Громадяни Риму
3. перезвоном хрустальных созвучий
4. Набаві або мечеть Пророка Медина Саудівська Аравія 2 Бойко Катя ме
5. Israel - Palestine Conflict
6. В неї входять- загальна теорія просто становлення розвиток зміни та функціонування соціальних спільностей
7. Московская государственная юридическая академия Кафедра финансового п
8. варианта контрольной работы Ф
9. Аэрокосмический Кафедра Гидравлика и гидропневмосистемы ОТЧЕТ по учебной п
10. Проблемы врожденного и приобретенного в поведении человека
11. Gamma Ray
12.  Економічний зміст доходів і витрат банків та їх класифікація
13. монголотатарского ига
14. Принятие христианства на Руси.html
15. 1d nsуровнях и составляют побочные IIIВ~VIIВ IВ IIВ подгруппы занимая промежуточное положение между типичными s.html
16. Reliztion NY- WWNorton Co 1950 СПб
17. Более чем полувековое существование южноазиатской подсистемы международных отношений было отмечено значи
18. на тему Расчет точки безубыточности работы Выполнил студент Мн101 Черняк Антон Проверил преподавате
19. Пол3.Числомесяц год рождения 4
20. МАКРОЕКОНОМІКА Розробник- викладач Данилевська Інна Миколаївна