Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Lb Запустити MpInfo Вибрати Open Tble відкрити дані

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 24.11.2024

  1.  Завантажити надіслані файли даних в окрему папку наприклад «Lab»
  2.  Запустити MapInfo
  3.  Вибрати «Open Table»  - «відкрити дані». Тип файлів  «*.tab» - Preferred view: «New Mapper» .
  4.  Вивчаємо «Шари» карти. В головній панелі інструментів (або в меню «Map») знаходимо і натискаємо «Layer Control». Забираючи або вмикаючи пташку вмикаємо або вимикаємо шари. Стрілками вибираємо розташування шару. Шар розташований зверху таблиці знаходиться поверх інших, внизу – відповідно під усіма зазначеними шарами. (як у Фотошопі: уявіть карти надруковані на кальках, які можна міняти місцями). Назви шарів: cities – міста, rivers- річки, latlong-широта-довгота, world30-океан, lakes- озера, country-країни.
  5.  Надаємо карті традиційного вигляду. Натискаємо на символ-зірочку біля cities і вибираємо у вкладці символ традиційний кружечок (1D). ОК і зірочки змінюються на кружечки. Натискаємо на параметр символів rivers і задаємо бажаний колір річки у вкладці color. Присвоюємо колір океанів на шарі WORLD30 у вкладці foreground. Самостійно змінюємо колір озер – lakes. Зверніть увагу Border контролює тип і параметри контуру озер. Натискаємо ОК.
  6.  Деяких шарів на карті не видно. Знову вмикаємо Layer Control і стрілочками «вверх-вниз» (вверху панелі) добиваємося традиційного вигляду карти. Країни на фоні океану – все решта зверху.
  7.  Відкриває дані карти. Menu: Window>New Browser Window – зазначивши один з шарів, наприклад cities. В у меню Window – можна відкрити таблицю cities BROWSER З СПИСКОМ УСІХ МІСТ. Міста мають позиції країна, кількість населення та параметр: столиця, не-столиця. Відкрийте таблиці з іншими даними озерами, ріками, країнами. Повертаємося до карти через меню Window.
  8.  Спробуємо графічно порівняти кількість населення міст. Виділяємо за допомогою прямокутника «стрілочка у прямокутнику» (main toolbar>marquee select) міста Європи – не менше 10. Йдемо в меню Map>Create Thematic Map, створити тематичну карту. Вибираємо тип карти – TypeGraduated (градуйований), тип даних (Template Name) – Population / Населення. Натискаємо наступне / Next. У вікні яке з’явилося, залишаємо все як є Table: Selection from cities, field: population (виділені міста + населення). Ставимо пташку Ignore Zeroes or Blanks (ігнорувати нульові та порожні дані). Тиснемо наступний / Next. У Layer Control виключаємо міста cities. Зверніть увагу – утворився новий шар GRADUATED BY POPULATION, автоматично утворений генератором тематичної карти. На карті залишаються чоловічки різного розміру – тільки тих міст, які ви виділяли. Знову заходимо у  Layer Control – подвійний клік на GRADUATED BY POPULATION. У попередньому перегляді міста поділяються на 14, 7, і 1 мільйон населення. Заходимо у легенду Legend і у правій частині змінюємо тільки додатні величини, на бажані, наприклад 2000000,1000000, 100000. Тиснемо ОК і спостерігаємо зміни. Якщо вигляд діаграми не підходить - модифікуємо карту спочатку.
  9.  Тепер за допомогою тематичного картографування, спробуємо «розмалювати» країни. Map>Create Thematic Map. TypeIndividual. Нас цікавить шаблон для регіонів – вибираємо будь-який що починається з Region – наприклад Region IndValue Qulitative Pastel. Крок 2: вибираємо tableCOUNTRIES – країни, NEXT-OK все за замовчуванням. Країни розмалювались на кшталт політичної карти Світу. Добиваємося контрастної карти змінюючи колір океану.
  10.  Зберігаємо карту у папці з усіма шарами. File>Save Work Space називаючи файл – ЛАБ1-група-прізвище. Висилаєте вміст всієї папки на мою адресу.



1. Дипломная работа- Роль и функции царя в раннеантичном обществе
2. Доклад- Атипичные нейролептики в психиатрии
3. Контрольная работа- Економіко-математична модель оптимізації раціону годівлі великої рогатої худоби
4. Потребность в питательных веществах крупного рогатого скот
5. . Значение мотивации 6 Глава 2
6. Средняя Рогатка 544 школы Московского Района города Санкт Петербурга Милостивые государи Сегодня мы
7. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук Київ ~ 2002 Дисертац
8. Монголо-татары
9. Предметы маркетингового анализа
10. Конвертируемость национальных валют, её типы
11. Лекция Стратегии развития фирмы
12. Приобретенные знания еще не гарантируют то что вы будете расти и развиваться главное ' умение их применить.
13. Что бы разум и сердце произвести ни захотели тебе оно о сочувственник мой посвящено да будет
14. реферату- Біографія Остапа ВишніРозділ- Література українська Біографія Остапа Вишні ОСТАП ВИШНЯ 1889 19.html
15. Новосибирский государственный медицинский университет Министерства здравоохранения и социального разв.html
16.  Объектом муниципальной экономики являются- А
17. Эзопов язык в баснях Крылова
18. вариант В Михала Обзор Проективная методика исследования личности
19. Системность и целостность
20. Докладному розгляду проблема дійсності міжнародних договорів була піддана в доповідях англійського юриста