Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема Приклади та задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання чисел 2 ~ 5 з переходом через розряд

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.11.2024

Урок № 15.                                                                        Дата _______________

Тема. Приклади та задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання чисел 2 – 5 з переходом через розряд. Розпізнавання геометричних фігур.

Мета: закріпити знання вивчених таблиць додавання і віднімання; розвивати вміння розв'язувати задачі; формувати вміння використовувати прийоми обчислень для розвитку навичок швидкої лічби; виховувати уважність.

Обладнання: таблиця для усних обчислень.

Хід уроку

  1.  ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
  2.  АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
  3.  Перевірка домашнього завдання (с. 24, завдання 127; 128)

Завдання 127

  1.  Прочитайте вирази з від'ємником 5.

Завдання 128

  1.  Скільки всього фруктів мама дала хлопчикові?
  2.  Усні обчислення за таблицею

а

10

21

9

45

72

8

16

94

13

3 + а

13

а- 1

9

  1.  Хвилинка каліграфії
  2.  Математичний диктант
  3.  До суми чисел 8 і 4 додати 13.
  4.  Число 9 збільшити на 4 і додати 70.
  5.  Число 11 зменшити на 3 і додати 31.

  1.  ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

— Сьогодні на уроці ми повторимо таблиці додавання і віднімання чисел 2-5 з переходом через десяток.

  1.  ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1.   Робота за підручником (і.24-25)

Завдання 129. Усне виконання завдання

Завдання 130

Учні за шкалою лінійки і зразком складають і записують рівності.

Завдання 131

Один учень біля дошки розв'язує і пояснює.

Завдання 132

Після колективного ознайомлення зі змістом задачі учні ставлять питання, креслять схему і розв'язують задачу.

Завдання 133*. Самостійне виконання завдання у зошиті

Учитель перевіряє.

Завдання 134

Учні обчислюють вирази і читають слово, розташувавши букви біля відповідей у порядку зростання. (Яблуко)

Завдання 135. Усне виконання завдання

  1.  Які фігури не є многокутниками? (№ 4; 6; 7, бо многокутник — це замкнена ламана.)
  2.  За якими ознаками многокутники поділяють на види: трикутники, чотирикутники, п'ятикутники?
  3.  Фізкультхвилинка

  1.  УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

  1.  Усні обчислення
  2.  Запишіть вирази, значенням яких є двоцифрове число.

8 + 5 10 + 5 14-5 9 + 5

7 + 5 5 + 5 10-5              9-5

  1.  Знаходження значень виразів зі змінною
  2.  Знайдіть значення виразу: 13 - а, якщо а = 4; 5; 10; в + 5, якщо в = 7; 8; 10.
  3.  Офтальмологічна пауза

  1.  ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ
  2.  Чого навчалися на уроці?
  3.  Як оцінюєте свою роботу?

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

С. 25, завдання 136; 137.




1. Тема учебного занятия- Моя любимая музыка Тип учебного занятия- комбинированный урок Дидактическая цел
2. Санитарно-гигиенические требования к транспортировке продовольственных товаров
3. Сущность и задачи логистики
4. Розташований на р
5. PR в средствах массовой информации как инструмент формирования повестки дня (на примере прессы Краснодарского края)
6. мышечные препараты лапок лягушек на медном крючке
7. Ребенка обобрали сделали больнымэпилепсия пил курил не глядя на все это я его забрал и вырастил нормальн
8. СУЩНОСТЬ СОВРЕМЕННОГО РУКОВОДИТЕЛЯ В СИСТЕМЕ УПРАВЛЕНИЯ ФИРМОЙ Основные методы и функции руководите
9. Элеутерококк колючий (свободноягодник
10. Роль трудовой деятельности в коррекции личности школьника с нарушением интеллекта
11. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук
12. Gglutintion is noun mening sticking together s with glue
13. Образ советского обывателя в песенной поэзии Александра Галича
14. А Камю Философские эссе
15. і ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ 2 Поняття та
16. Деятельность центральных банков развитых стран
17. НА ТЕМУ ldquo;Філософія~~
18. Реферат- Формирование оптимального ассортимента продукции
19. образовательных презентацийMicrosoft PowerPoint Мультимедийные презентации используются для того чтобы выступаю
20. Синкретизм