Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Урок з образотвор-
чого мистецтва
на тему «Заспівай
мені , райська пташ-
ка!»
провела :вчитель 4 класу
Шиліна Н. Л.
2013 н.р.
Мета уроку:поглиблювати знання учнів щодо жанрів образотворчого мистецт-
ва;закріплювати знання про анімалізм та засоби
передавання характерних
форм птахів, розуміння по-
няття «композиція»; нав-
чати спостерігати за кра-
сою навколишнього світу;
дотримуватися в зобра-
женні пропорцій , розмірів,
розвивати комбінаторні
здібності, навички та вмін-
ня передавати в образот-
ворчому мистецтві рухи
птахів.
Хід уроку.
I.Організація класу.
II.Актуалізація опорних знань і вмінь.
Учитель проводить опитування у
формі вільної бесіди з метою вия-
вити знання учнів про жанри обра-
зотворчого мистецтва.
Діти розповідають , виходячи до дош-
ки.
III.Вивчення нового матеріалу.
1.Учениця підготувала розповідь про
анімалізм.
Анімалізм зображення тварин у жи-
вописі , скульптурі ,графіці.
2.Вчитель ставить перед учнями
завдання: прослухати спів пташок і
сказати , яка пташка співає.
3.Презентація про птахів.
Вчитель показує презентацію і розпо-
відає про пташок.
4.Розповідь учнів.
Діти читають вірші про пташок ,
які підготували раніше.
5. Визначення ознак синички.
Відгадують загадки.Потім порівню-
ють чим синичка відрізняється від
ворони . Після цього визначають
послідовність малювання синички.
Фізкультхвилинка
IV.Закріплення вивченого матеріалу.
синички.
Схема висить на дошці, вчитель ма-
лює поетапно, учні повторюють за
ним.
2.Допомога слабшим учням.
Вчитель допомагає тим , у кого ви-
никають проблеми під час уроку.
V.Підсумок уроку.
Виставка робіт , визначення кращих.
Оцінювання учнів.