У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

мова розмітки гіпертексту

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-10

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

HTML (від англ. HyperText Markup Language - "мова розмітки гіпертексту";) - стандартна мова розмітки документів у Всесвітній павутині. Більшість веб-сторінок створюються за допомогою мови HTML (або XHTML). Мова HTML інтерпретується браузерами і відображається у вигляді документа в зручній для людини формі.

Мова HTML був розроблений британським вченим Тімом Бернерс - Лі приблизно в 1986-1991 роках у стінах Європейського Центру ядерних досліджень в Женеві ( Швейцарія ) . HTML створювався як мова для обміну науковою і технічною документацією , придатний для використання людьми , які не є фахівцями в області верстки . HTML успішно справлявся з проблемою складності SGML шляхом визначення невеликого набору структурних і семантичних елементів - дескрипторів . Дескриптори також часто називають « тегами ». За допомогою HTML можна легко створити відносно простий , але красиво оформлений документ . Крім спрощення структури документа , в HTML внесена підтримка гіпертексту . Мультимедійні можливості були додані пізніше

HTML - тегів мова розмітки документів . Будь-який документ на мові HTML являє собою набір елементів , причому початок і кінець кожного елемента позначається спеціальними позначками - тегами . Елементи можуть бути порожніми , тобто не містять ніякого тексту та інших даних (наприклад , тег перекладу рядка <br> ) . У цьому випадку зазвичай не вказується закриває тег . Крім того , елементи можуть мати атрибути , що визначають будь-які їх властивості (наприклад , розмір шрифту для елемента font ) . Атрибути вказуються в відкриваючому тезі . Ось приклади фрагментів HTML - документа:

<strong> Текст між двома тегами - відкриває і закриває . </ strong >

<a href="http://www.example.com"> Тут елемент містить атрибут href , тобто гіперпосилання. </ a >

А ось приклад порожнього елемента : <br>

Регістр , в якому набрано ім'я елемента та імена атрибутів , в HTML значення не має (на відміну від XHTML ) . Елементи можуть бути вкладеними . Наприклад , наступний код:

<b>

  Цей текст буде напівжирним ,

  <i> а цей - ще й курсивним </ i >

</ b >

дасть такий результат:

Цей текст буде напівжирним , а цей - ще й курсивним

Крім елементів , в HTML- документах є і сутності ( англ. entities ) - « спеціальні символи ». Сутності починаються з символу амперсанда і мають вигляд & ім'я ; або & # NNNN ; , де NNNN - код символу в Юникоде в десяткового системі числення .

Наприклад , © - знак авторського права ( © ) . Як правило , сутності використовуються для представлення символів , відсутніх в кодуванні документа , або ж для представлення «спеціальних» символів : & - амперсанда ( & ) , < - символу «менше» (<) і > - символу « більше» ( > ) , які некоректно записувати «звичайним» чином , через їх особливого значення в HTML.




1. дякуючи праці таких науковців як О
2.  Судейский корпус судейское сообщество и статус судей- понятие и общая характеристика Судейским корпу
3. Общей теории занятости процента и денег
4. Укладіть термінологічний словник не менше 30 одиниць за своїм фахом
5. тема та повноваження органів управління зовнішньополітичною діяльністю.
6. Оборотные средства на предприятии ОАО Электровыпрямитель
7. Системи автоматизованого електроприводу з двигунами постійного струму.html
8. маски 3 Ты делаешь меня лучше 4
9. 0902 Ю.html
10. .Что такое понятие ПОНЯТИЕЭТО НАИБОЛЕЕ ПРОСТАЯ ФОРМА МЫШЛЕНИЯ выделяютпонятиесужденияумозаключени