Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
6. У післявоєнний період Остап Вишня створив великий цикл неперевершених за своєю майстерністю , тонкістю відчуття рідної природи « Мисливських усмішок» . Чудесні романтичні люди населяють всі «Мисливські усмішки» Остапа Вишні. Письменник розкриває їх думи , характери , смаки. Кожен з них - це завершений мистецький тип , привабливий образ , який чарує нас своєю простотою , закоханістю в рідну природу , звеселяє нас своїми дотепами і побрехеньками . Герої Остапа Вишні - люди високих і благородних поривів , чистої моралі та душевної краси . Вони вміють побачити і оцінити велич і красу природи
7. На реальних подіях основана й повість «Талант», що розкриває перед читачем цілий спектр проблем, які на той час не можна було вирішити. І головною з них можна назвати проблему занапащення таланту. У центрі повісті образ Тетяни енергійної, життєрадісної дівчини, вчительки молодших класів. Тетяна щедро обдарована від природи має схильність до науки, сама змогла стати вчителькою, але головне це її голос, яким милуються й заслуховуються всі мешканці села.
Тетяна мріє стати артисткою, вона окрилена цією мрією, проте дійсність була занадто жорстокою: мріям талановитої, але бідної дівчини не дано здійснитися, всі вони розбиваються об страшну реальність. Чашу терпіння переповнює заборона співати у церкві, де дівчина насмілилася показати свій голос. Отець Василь перериває Тетяну, і дівчина не винесла цієї останньої образи й покінчила життя самогубством.
8. Hе можливо уявити нашого наpоду, позбавленого поезій Малишка. В них - і любов до життя, до землі, до Батьківщини, до матеpі, до коханої, в них чістота душі і вічне добpо.
Відкpиваю збіpочку і відpазу поpинаю у дивний всесвіт батьківського кpаю письменника, закохуючись в нього з пеpших pядків. Hасампеpед ваблять пpості, й водночас сповнені найглибшого змісту обpази pідної землі."Ромашки сяйво" золотить pядки поезії "Балада пpо колосок". Обpаз pідної землі безпосеpедньо наpоджується у цьому твоpі. Ліpичний пеpсонаж виpушаючи на війну, беpе з собою "суху гpудочку землі, обпалену снаpядом"Обpаз землі безмежний. Вона, мов скаpбниця невмиpаючих істин, дивних, неpозгаданих чаp-пpивоpотів, що пpимушують людину веpтати до pідного поpога. Ось чому А.Малишко називає її "дивною і вічно молодою". Земля-ненька, що не має віку, не знає смеpті. А pідний дім оселяється в сеpці кожної людини, щоб жити там кpихіткою теплих і pадісних споминів.
Батьківська земля бpинить у найніжніші хвилини кохання чаpівною мелодією з п'янким тpунком замpіяних вечіpніх лугів
9.________________
10. Лірика Франка це вияв громадсько-політичних ідеалів, зброя проти закріпачення народу. Основним мотивом його лірики є мотив активної боротьби. Він є наскрізним у більшості творів громадянської лірики І. Франка. Отже, основними мотивами громадянської лірики І. Франка є боротьба, віра у необхідність цієї боротьби та краще майбутнє життя. Герой його громадянської лірики потребує тільки сили для цієї боротьби, у щасливому завершенні якої він абсолютно впевнений.