Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Про аудиторську діяльність від 22

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 9.11.2024

19. Основні напрямки:

1. Розробка механізму практичного застосування Міжнародних стандартів

аудиту в Україні, створення до них коментарів у повному обсязі.

2. Внесення необхідних змін і доповнень до Закону України «Про

аудиторську діяльність» від 22.04.1993р. (зі змінами та доповнення) з

метою приведення його у відповідність до інших законодавчих актів

України, які прямо чи опосередковано впливають на регулювання

аудиторської діяльності для унормування взаємовідносин аудитора та

клієнта.

3. Досягнення узгодженості між нормативними документами, прийнятими

професійними організаціями, при дотриманні ієрархії, хоч вона досить

умовна, оскільки всі ці професійні організації незалежні по відношенню

одна до одної.

4. Розробка нових методик аудиторської перевірки фінансової звітності

підприємств у розрізі галузей їх діяльності, використовуючи узагальнений

практичний досвід роботи міжнародних і вітчизняних аудиторських фірм.

5. Внесення відповідних змін, доповнень та уточнень до структури системи

освіти аудиторів через створення єдиних вимог базової вищої освіти.

20. Нажаль, поки аудит в  Україні відстає за своїм рівнем розвитку від аудиту у високо розвинутих країнах, проте їх досвід та здобутки як вітчизняної так і міжнародної економічної науки сприяють розвитку даної форми економічного контролю. Враховуючи те, що над питанням аудиту працюють не лише вчені, а й держава, що своїми нормативними актами прагне до розвитку даної форми економічного контролю, можна стверджувати, що перспективи розвитку аудиту в Україні досить непогані. Використовуючи систему контролю. Побудовану з найефективніших елементів, запозичених з досвіду інших країн, можна забезпечити належний рівень послуг,  відповідність діяльності аудиторських організацій і індивідуальних аудиторів вимогам законодавства та створити передумови для здійснення аудиторської роботи відповідно Кодексу етики аудиторів.

21. Аудитори України мають право об'єднуватися в громадські організації за професійними ознаками, дотримуючись вимог Закону "Про аудиторську діяльність" та інших законів. 1.Рада спілки аудиторів України;2. Президент, голова Ради спілки аудиторів України; 3.Виконавчий комітет Спілки аудиторів України (САУ). Обираються також комісії САУ, які підпорядковуються Раді Спілки аудиторів України, а також Президенту, голові Ради Спіши аудиторів: Комісія з національних стандартів аудиту;4. Комісія з питань освіти та підвищення кваліфікації аудиторів;5. Комісія по зв'язках з громадськістю і міжнародних зв'язках;6. Комісія з контролю за дотриманням вимог національних стандартів аудиту та Кодексу етики професійних бухгалтерів;7. Правова комісія.

22. Стан внутрішнього аудиту в Україні супроводжується низкою проблемних аспектів, а саме: недостатня кількість методичних розробок з аудиторського контролю; недосконалість діючої нормативно-правової бази у сфері регулювання внутрішнього аудиту; брак достатнього досвіду аудиторської діяльності; недостатня кількість кваліфікованих аудиторських кадрів; відсутність типових форм документів з аудиту в цілому та внутрішнього аудиту зокрема. Така ситуація потребує негайного вирішення, адже унеможливлює  подальший розвиток внутрішнього аудиту. В цілому, запровадження внутрішнього аудиту на підприємстві характеризується такими перевагами: виявлення резервів засобів та джерел фінансування підприємства; розроблення рекомендацій щодо удосконалення системи обліку на підприємстві, що в кінцевому результаті призведе до економії витрат; ефективна система внутрішнього аудиту на підприємстві значно підвищує інтерес інвесторів до таких підприємств.

23. Нині з посиленням впливу глобалізації вітчизняна система бухгалтерського обліку поступово зникає і на її зміну приходить інша облікова система, яка є новою і не відповідає інтересам і потребам управління. В умовах глобалізації виникають і інші користувачі системи бухгалтерського обліку - глобальні. Враховуючи неминучий вплив глобалізації на розвиток як економіки країни, так і системи бухгалтерського обліку, яка існує в Україні, потрібно перш за все, враховувати та захищати потреби та інтереси національні, в іншому випадку розвиток національної системи бухгалтерського обліку буде відбуватися в протилежному напрямі. реформування контрольного середовища в Україні йде повільно і єдиною новацією останнього десятиріччя є впровадження у систему фінансового контролю незалежного аудиту. Однак впровадження нових форм контролю при наявності старих методологічних та організаційних підходів до його різних форм, дасть змогу розробити єдину уніфіковану методологію та організацію професійного аудиту в країні, як б відповідала викликам процесів глобалізації та інтеграції.

24. Важливим обов'язком управлінського персоналу є визначення і дотримання внутрішнього контролю на безперервній основі. Моніторинг заходів контролю з боку управлінського персоналу включає перевірку його функціонування згідно з визначеними завданнями і цілями і внесення належних змін до нього відповідно до змін в обставинах. Моніторинг заходів контролю може включати такі види діяльності, як перевірка управлінським персоналом вчасності узгодження рахунків із банком, оцінювання внутрішніми аудиторами дотримання персоналом з продажу політики суб'єкта господарювання щодо контрактів з продажу, і нагляд юридичного відділу за дотриманням норм професійної етики або практики ведення бізнесу суб'єкта господарювання. Моніторинг заходів контролю є процесом оцінювання якості процедур контролю за результатами їх реалізації. Він передбачає оцінювання структури та функціонування процедур контролю на своєчасній основі і вжиття необхідних виправних заходів. Моніторинг здійснюється задля забезпечення подальшої ефективності в реалізації заходів контролю. Наприклад, якщо не здійснювати моніторингу своєчасності та точності узгодження рахунків з банком, персонал, імовірно, припинить виконання цієї роботи. Моніторинг заходів контролю забезпечується безперервною діяльністю з моніторингу, окремими оцінками або ж поєднанням першого і другого підходів. Безперервна діяльність з моніторингу є невід'ємною складовою звичайної регулярної діяльності суб'єкта господарювання і включає регулярне управління та нагляд.

25. Завдання: 1.удосконалення законодавчого регулювання внутрішнього аудиту; 2.визначення на методичному рівні принципів внутрішнього аудиту; 3. подальша розробка і впровадження нормативів внутрішнього аудиту; 4.поліпшення методики та організації внутрішнього аудиту, його якості;5. ідентифікація і усунення «слабких» місць в системі управління;6. оцінка ефективності інформаційних систем підприємства;7. контроль за виконанням управлінських рішень та поточної діяльності окремих структурних підрозділів підприємства; 8. попередження шахрайств, помилок недоліків.

26. Український аудит має досить значні здобутки, зважаючи на порівняно короткий час його законодавчо закріпленого існування. Але в світі, саме в останні  роки, здійснюється робота пов'язана із укріпленням принципу незалежності в аудиті та забезпечення якості аудиторських послуг. Ці основоположні моменти як в практиці, так і в науці аудиту досягаються засобом вдосконалення його організації та методології.   Виділення організаційного та методологічного напряму досліджень викликано ще й тим, що ці питання мало досліджені, тому потребують поглиблення і структуризації.     З точки зору аудиторської діяльності, якість аудиторських послуг можна розглядати як їх здатність задовольняти  потреби замовника та суспільства в отриманні достатнього рівня впевненості у фінансовій інформації, що виступає предметом аудиту. Забезпечення якості аудиторських послуг можливе  через запровадження нормативних базових вимог та внутрішніх регламентів щодо формування і запровадження системи управління якістю в аудиторських фірмах. Вдосконалення базових регламентів необхідно здійснювати зважуючи на вимоги міжнародних стандартів та директив Європейського Союзу.

27. Система контролю якості аудиторських послуг ґрунтується на надбаннях світової аудиторської практики, проте важливо зауважувати й особливості процесу становлення аудиторської діяльності в Україні. Запровадження в нашій країні МСА, дотримання їх вимог та у зв'язку із суспільною значністю професії аудитора визначне значення набу­вають питання контролю якості роботи аудитора. Оцінюючи результати якості роботи аудиторів, треба враховувати особливості їх діяльності, результативність якої виявляється в досягнен­нях всього колективу зазвичай через певний час. Велике значення ма­ють також і показники індивідуальної результативності роботи. Від яко­сті роботи аудиторів залежить престиж фірми, імідж і всі показники роботи підприємства — прибуток, фонд заробітної плати, а також еко­номічний стан клієнтів аудиторського підприємства, престиж фірми. Якісна робота аудиторів — це робота, виконана на основі принци­пів аудиту відповідно до нормативних актів. Суттєве значення для якості контролю має наявність можливості у персоналу консультуватися зі спеціалістами, тому аудиторська фірма повинна брати на роботу не тільки аудиторів, а й спеціалістів іншого фаху (наприклад, з електронної обробки даних, оподаткування, юрис­тів), а також співпрацювати з незалежними спеціалістами і надавати працівникам вільний доступ до необхідної літератури.




1. Планета - Венера
2. Республиканский учебный центр Министерства архитектуры строительства и коммунального хозяйства Респуб
3. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук1
4. подхватывают инфекцию заражают других заболевают выздоравливают
5. по теме Как вести себя в общественных местах
6. варианте. После разгрома Империи революционная борьба не утихала во Франции
7. Производственные возможности экономики4 1
8. Палітычнае і сацыяльна-эканамічнае развіццё Беларусі ў складзе Расійскай імперыі ў канцы ХVІІІ-першай палове ХІХ ст
9. Поэтому сертификация воды является одним из самых скрупулезных и дотошных процессов
10. Технические средства информатизации
11. особому ребенку
12. 87 G0 СТРОИТЕЛЬНЫЕ НОРМЫ И ПРАВИЛА ИЗОЛЯЦИОННЫЕ И ОТДЕЛОЧНЫЕ ПОКРЫТИЯ Дата вве
13. Анализ Российского рынка печенья 2
14. Введение Нынешний мир невозможно представить себе без рынков а рынки в свою очередь невозможно представи
15. 6 а
16. Тамбовский государственный технический университет Кафедра Экономика Профиль Бухгалтерский учет
17. Теория потребительского выбора
18. Быкова рассказывается о двух партизанах которые попадают в плен к немцам во время второй мировой войны
19. расшифровку в тексты сценариев
20. Задание 1 Молекула данного вещества состоит из- одного атома химического элемента с электронной формулой