Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

Подписываем
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
Подписываем
( 5 та частина наскрізної практики )
1. Загальні положення , мета і завдання практики.
Переддипломна виробнича практика є заключною ступеню наскрізної системи безперервної практики. Вона покликана виявити особливу схильність студента до певного виду професійної діяльності в області хореографії , підтвердити правильність вибору функціональної спеціалізації в рамках професії : балетмейстер ; викладач фахових дисциплін ; артист ансамблю народного танцю . Крім цього , завдання виробничої практики визначені з позиції закріплення молодого фахівця у новому колективі , адаптації його к умовам закладу культури , школи мистецтв , училища культури , тощо.
Практика триває 8 тижнів.
Переддипломна виробнича практика організується в цілому на місцях майбутньої роботи студента. Але проходження переддипломної практики в місцях майбутньої роботи допускається тільки при умові , що зацікавлені заклади гарантують проходження практикантами переддипломної виробничої практики.
Базами практики є кращі соціокультурні , дозвілеві , навчальні , мистецькі заклади , які обслуговують різні групи населення м. Миколаїва , Миколаївської області , Півдня України.
2 Організація практики.
Відповідально до навчального плану переддипломну виробничу практику студенти проходять у 10 навчальному семестрі з відривом від навчальних занять в університеті індивідуально на протязі 8-ти тижнів ( останній тиждень січня початок квітня ).
Для загального керівництва переддипломною виробничою практикою студента наказом директора призначається викладач випускаючої кафедри - ( хореографії ). Відповідальність за організацію , проведення і контроль практики покладається на викладачів кафедри хореографії . Безпосереднє керівництво діяльністю практиканта здійснює керівник бази практики або інша , призначена ним особа .
Режим роботи студента практиканта під час практики підпорядковується графіку роботи відповідного закладу культури і мистецтва. Загальна тривалість шестиденного робочого дня 40 годин . В індивідуальних планах треба передбачити і вихідні дні.
Кожний студент забовязаний :
Викладачі кафедри надають необхідну консультативну допомогу стосовно виконання завдань по практиці і здійснюють контроль за ходом практики. Підсумки практики (1 етап ) підводяться безпосередньо на базах практики . де в протоколі захисту дипломного концерту ставиться оцінка. Другий етап захисту проходить на кафедрі при комісії . призначеною завідувачем кафедри. Оцінка за виробничу практику вноситься в заліково екзаменаційну відомість і в залікову книжку студента.
Кафедрою розробляється низка завдань теоретичного і практичного характеру , тобто завдання розподіляються на 2 частини :
1 частина аналітична , яка передбачає аналіз певного
закладу культури і мистецтва;
2 частина практична. Передбачає практичну роботу
за обраною функціональною спеціалізацією в певному
закладі культури і мистецтва.
Зміст завдань.
творчому колективі ; закладі культури і мистецтва ; навчальному закладі , відділу культури , тощо .
закладу , тощо.
приміщення для занять , музичних інструментів . звукової
апаратури , сценічних костюмів , тренувальної форми і т. п. ).
5. Знайомство з принципами організації творчого , педагогічного ,
виховного процесу ( календарний план , навчальна програма ).
6. Скласти план навчально виховної та репетиційної роботи на
час практики . ( Планування роботи колективу під час практики ,
проводиться на основі даних проведеного аналізу і плану роботи
певного закладу культури і мистецтва ).
7. Організувати учбовий процес , використовуючи основні методи
хореографічної педагогіки ( практичний показ , методи усного
та наукового пояснення ).
вимогам і напрямку роботи колективу.
А) при хореографічних номера “ малої форми “
Б) двох хореографічних номерів “ великої форми “.
Одна з хореографічних композицій повинна обовязково бути
сюжетною.
лекцію , чи інший захід , який був би спрямований на розвиток інтересу до хореографічного жанру ; провести в рамках профорієнтаційної роботи бесіду про ВП МФ КНУКіМ і спеціальність “ Балетмейстер ; викладач фахових дисциплін , артист ансамблю народного танцю “ . Підготувати одного , двох абітурієнтів до вступу в ВП МФ КНУКіМ на хореографічну спеціальність.
програму концертних номерів з репертуару діючих колективів даного закладу. Програма дипломного концерту повинна бути з художньою радою базового закладу і затверджена керівником практики.
Примітка :
А) хореографічний номер “ малої форми “
вважається постановка . в якій приймають
участь менше восьми виконавців ;
Б) хореографічний номер “ великої форми “-
вважається постановка , в якій приймають участь
ні менш 8 виконавців.
4. Облік та звітність по практиці.
Щодня студенти , виконуючи певну роботу , фіксують її у щоденнику , який заповнюється по формі :
Дата , години
|
Зміст роботи практиканта |
Аналіз власної роботи |
Спостереження , вказівки , відгуки керівника базового закладу. |
1 |
2 |
3 |
4 |
Практикант повинен вести щоденник щодня . В кінці практики правильність записів у щоденнику посвідчується підписом та печаткою керівника закладу бази .
Студент , який не пройшов переддипломну виробничу практику або одержав незадовільну оцінку , вважається боржником і питання про його подальше навчання вирішується адміністрацією філіалу.
Після закінчення практики протягом 3 х днів студент повинен подати на кафедру матеріали по практиці :
Документи і матеріали переддипломної виробничої практики відповідним чином повинні бути оформлені і покладені в індивідуальну папку , яка оформлюється за встановленим зразком . На титульному листі папки зазначається :
Миколаївський філіал
Київського національного університету культури і
Мистецтв
Факультет музичного і образотворчого мистецтва
Кафедра хореографії
Звіт
з переддипломної практики
студента 5 курсу групи ХН , П. І. Б.
База практики :
Керівник практики базового закладу :
П. І. Б. , посада , яку займає .
Керівник практики від університету :
П. І. Б. , посада , яку займає.
Строки проходження практики.
Дата складання звіту.
На зворотній стороні титульного листа папки розміщується перелік документів і матеріалів , які надаються до звіту. Звітні матеріали робляться на окремих стандартних листах у друкованому вигляді . Студенти , які не здали звіт по практиці до захисту не допускаються.