ТЕМА ЗАХОДУ Цілі і завдання що мають бути розв~язані в процесі підготовки і проведення виховного зах
Работа добавлена на сайт samzan.net:
Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Предоплата всего
от 25%
Подписываем
договор
СХЕМА АНАЛІЗУ
підготовки, проведення та результатів виховного заходу
ТЕМА ЗАХОДУ
- Цілі і завдання, що мають бути розвязані в процесі підготовки і проведення виховного заходу. Особливості контингенту. Вік учнів. наскільки враховані в змісті заходу потреби школярів, їхні інтереси і творча фантазія.
- Процес підготовки: спрямовуюча роль класного керівника у ході підготовки заходу, подання в тактовній формі допомоги учням; роль учнівських організацій, органів самоуправління в підготовці та проведенні заходу; позиція учнів у процесі підготовки цього заходу (розробка планів, контроль тощо); забезпечення дружної злагодженої роботи колективу, формування відносин співробітництва, взаємодопомоги, відповідальності; організація діяльності учнів: чітке визначення функціональних обовязків і повноважень кожного. конкретних строків виконання окремих завдань.
- Проведення заходу:
- Організація: готовність учнів до проведення заходу; оформлення приміщення. обладнання. наочність. використання технічних засобів; структурна схема заходу; чіткість, організованість, злагодженість у проведенні заходу; раціональність використання часу; участь представників громадськості у заході.
- Зміст: актуальність теми, змістовна спрямованість; логічність, послідовність, цілеспрямованість, раціональність у доборі фактів, їх осмислення, глибина висновків; звязок з життям класу, школи, села, міста, району; добір питань, що хвилюють школярів.
- Методика проведення: врахування вікових особливостей дітей; можливість відвертого обміну думками; характер діалогу. стимулювання учнів до дискусії. до вироблення єдиної думки.
- Психологічна обстановка: поведінка учнів їхня активність, зацікавленість, ставлення до заходу; поведінка вчителя. його тон, ставлення до учнів. педагогічний такт, повага до самостійних думок, пропозицій, рішень учасників.
- Результати: вирішення конкретних завдань виховання у процесі підготовки і проведення заходу; ставлення учнів до його змісту.
- Загальні висновки.
- Рекомендації.