У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і Був одиним із засновників АРІУ голова Харківського центрального бюро мистецтв

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2015-07-05

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 4.4.2025

Бурачек Микола Григорович - Український живописець, сценограф, актор, педагог, письменник та історик мистецтва ,автор багатьох мистецтвознавчих статей і монографій.
Варто також згадати, що Бурачек Микола Григорович є представниками українського імпресіонізму. Бурачек був членом Товариства київських художників і членом Товариства українських художників, один із засновників Української Академії Мистецтва у 1918 році ставши її президентом. З 1925 року Бурачек працював у Харкові. Був одиним із засновників АРІУ, голова Харківського центрального бюро мистецтв.
Деякий час (у період з 1925 по 1927 рік) Бурачек викладав у Харківському художньому технікумі та Харківському художньому інституті (у вчасно 1925 по 1931 рік, де з 1927 викладав як професор).
Заслужений художник Української Радянської Соціалістичної Республіки з 1936 року і вже з 1941 року заслужений діяч мистецтв УРСР.
Діяльність Миколи Бурачека 

Відомий головним чином як актор, публіцист, мистецтвознавець, театральний декоратор і особливо як талановитий пейзажист.
Треба відзначити, що в період своєї акторської діяльності він як декоратора оформив постановки багатьох п'єс, в їх числі "Влада темряви" Л. Н. Толстого, "Ліс" А.Н. Островського.
Микола Григорович Бурачек був учасником численних мистецьких виставок. Його пейзажі "Ранок на Дніпрі", "Квітуча яблуня" та ін відзначалися яскравістю і разом з тим м'якістю фарб.
На жаль, велика частина його живописних полотен і етюдів згоріла на початку Великої Вітчизняної війни, при перевезенні їх у вагоні на чергову виставку.
Будучи керівником творчих майстерень художніх навчальних закладів Києва та Харкова, він виховав кілька поколінь молодих художників і йому було присвоєно звання заслуженого діяча мистецтв Української Радянської Соціалістичної Республіки. Підсумком його багаторічних досліджень в галузі творчості Тараса Григоровича Шевченка з'явився капітальна праця "Великий народний художник", виданий в 1939 році в місті Києві.
Багато часу під час свого життя Микола Григорович приділяв і літературній праці. Його оповідання, нариси та рецензії друкувалися в багатьох газетах і журналах. а в 1937 році в Києві вийшла його автобіографічна книга "Моє життя".




1. . pssport; 2. couple; 3. purpose; 4
2. Лабораторная работа 4 1 час Диаграммы классов
3. Курсовая работа- Мотивация и стимулирование труда
4. модульної системи Навчальнометодичний комплекс розробив розробили Лавриненко С
5. тема которая держит информацию в уме активной для выполнения вербальных и невербальных задач и делает ее дос
6. Вариант 1 1 Какого вида археологический материал дает главную информацию о материальной и духовной культу
7. темам Все звенья ЛЦ Логистическая цепь должны работать как единый слаженный механизм
8. Особенности жизненного цикла клеток различных видов тканей
9. А г Тольятти
10. Социологические проблемы образования.html