У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

і. Вчитель ~ носій певних знань ~ передавав їх підростаючому поколінню нових людей аби воно було освіченим і.html

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-01-17

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 6.4.2025

   Як я використовую інноваційні технології у навчанні? Навіщо мені новий планшет?

Кажуть люди, що школа – це інститут суто консервативний. Віками й тисячоліттями був налагоджений навчальний процес, головними учасниками якого є вчитель та учні. Вчитель – носій певних знань – передавав їх підростаючому поколінню нових людей, аби воно було освіченим і обізнаним. Власне, інституція школи для того й існує, щоб надбаний попередніми поколіннями об’єм знань повністю передати поколінням майбутнім. І нічого тут ні додати, ні відняти. Вчитель розповідає, учні слухають (не всі). Вчитель диктує, учні записують. Все ясно, як день. Вчитель дає завдання для самостійної роботи вдома, учні неухильно виконують (також, на жаль, не всі). Є ще бібліотеки, де можна видобути додатковий навчальний матеріал. Хочеш знати більше – хто тобі не дає. Все це вірно, цілком зрозуміло, але …

З часом все змінюється, на зміну старому приходить щось нове. Нові технології, не тільки у виробничому процесі, але й у навчальному також.  Це моя мама пам’ятає діаскопічний прилад «Полюлюкс», який давав змогу усі пояснення робити без класної дошки, маленьку картиночку або малюнок збільшити до великих розмірів і показати усьому класу. Навчально-методичні кінопосібники різноманітної тематики. Але справжню революцію зробило у навчальному процесі 21 століття. Чи давно його чекали з нетерпінням, а ось вже друге десятиліття впевнено крокує поруч із нами. Новітніх засобів дуже багато. Наприклад, замість мовних словників, важких і величезних, тепер є електронні. Набрав потрібне слово на «клаві» - вмить на дисплеї переклад. А електронні книги? Оце диво! В маленькій, менше за стандартний книжковий формат, електронній «коробочці» можна «закачати» хоч усю районну бібліотеку. Самі бібліотеки враз стали просто архаїстичним явищем. Туди майже ніхто не ходить. А звідки закачати? Інтернет, всесвітня інформаційна мережа, де чого тільки нема. Будь-який матеріал за будь-якої тематики.

А мікрокалькулятори, завдяки яким можна обрахувати велику кількість обчислень за лічені хвилини? Вони давно вже стали невід`ємною частиною навчального процесу. Хоча й користуватися ними треба, знаючи міру. Адже навички усного рахування можна легко втратити.

Також на даний момент мене дуже вражає поява планшетів, які включають у себе портативність, компактність, зручність виконання лише одним дотиком до сенсорного екрану без використання клавіатури та миші. Хотілося б у найближчому майбутньому мати такого друга і помічника у моєму насиченому шкільному та студентському житті. Програми, реферати, фільми, ігри, книги, Інтернет - це все вміщує в себе планшет і мені це дуже важливо і пізнавально.

Одним словом, новітні засоби навчального процеси проторюють нам шлях у майбутнє.

Заява на участь у конкурсі

  1.  Рожкова Олена Олексіївна
  2.  17 років
  3.  м. Дніпропетровськ
  4.  КЗО «ССЗШ №141» ДМР
  5.  0994055306




1. История возникновения и развития коммуникации На самой ранней стадии развития общества человек примен
2. ОСНОВИ МЕНЕДЖМЕНТУ І МАРКЕТИНГУ для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки 6
3. Малювання схем в текстовому редакторі Word 2007
4. Введение 3Виды обязательного страхования
5. Несвятые святые и другие рассказы Открыто являясь тем кто ищет Его всем сердцем и скрываясь от т.html
6. тема криминалистики
7. западе и западе территория Финляндии омывается Балтийским морем и его Финским и Ботническими заливами на пр
8. по теме- Учение о Конституции
9. Электропривод пневматического транспортера кормов ТПК-15.html
10. Введение 2.История законодательства и основы обеспечения сохранности документов архива 3