У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

документ що відбиває процес і результат роботи постійних та тимчасових колегіальних органів проведення зб

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 27.12.2024

Білет № 36

Протокол, витяг з протоколу

Протокол - документ, що відбиває процес і результат роботи постійних та тимчасових колегіальних органів, проведення зборів, засідань, нарад, конференцій, обговорень тощо.Протокол веде секретар або інша спеціально призначена особа, конспектуючи, стенографуючи або записуючи на диктофон виступи учасників засідання.За обсягом фіксованої інформації: стислі - записують порядок денний, прізвища доповідачів, назву питання, формулюють ухвалу; повні - крім порядку денного, ухвали, стисло фіксують виступи доповідачів, інших осіб, які беруть участь у роботі колегіального органу; стенографічні - весь хід засідання записують дослівно. Реквізити протоколу:1. Назва виду документа (Протокол).2. Індекс (номер).3. Дата.4. Місце засідання.5. Гриф затвердження (якщо протокол підлягає затвердженню).6. Заголовок до тексту.7. Текст.8. Підпис голови.9. Підпис секретаря.

Вимоги до оформлення протоколу: 1.Протокол оформлюють на загальних бланках формату А4. Датою протоколу є дата засідання.  Мають порядкову нумерацію з початку року= кількості  засідань. У тексті протоколу виділяють дві частини: вступна частина має постійну інформацію (голова, секретар, присутні) та змінну (ініціали та прізвища голови, секретаря, присутніх). Слова: Голова, Секретар, Присутні пишуть від лівого берега. Прізвища присутніх і запрошених подають за абеткою. Вступну частину протоколу закінчують порядком денним. Слова «Порядок денний «друкують від лівого берега, кожний пункт якого нумерують і записують з нового рядка. Питання формулюють у називному, а не у знахідному відмінку Протокол редагують, за наявності стенограми - розшифровують і друкують. Документ набуває чинності після підписання секретарем і головою або після затвердження відповідними установами чи посадовцями. Протокол засідань комісій підписують усі члени комісії.

Витяг з протоколу - це відтворення частини протоколу, яка стосується розгляду окремого питання. Його складають, надсилають (або передають) окремим особам чи підприємствам на їхню вимогу.Реквізити:1. Назва виду документа.2. Заголовок протоколу.3. Дата протоколу.4. Текст витягу.5. Дата складання витягу.6. Підпис секретаря або голови засідання.7. Печатка.Від протоколу витяг відрізняється тим, що в ньому подається ухвала лише з одного питання, тому порядок денний не зазначається. Витяг засвідчується підписами голови та секретаря зборів і скріплюється печаткою.У протоколі роблять помітку про витяг, а також зазначають, кому його вручено або надіслано.

Білет № 37

Звіт

Звіт - це письмове повідомлення про виконання певної роботи (завдань, доручень за певний проміжок часу).Звіти бувають статистичні (цифрові) й текстові. Статистичні звіти оформлюються на спеціально виготовлених друкарським способом бланках. Текстові звіти здебільшого виконуються довільно, але існують усталені вимоги до їх оформлення. Реквізити:1. Назва виду документа.2. Заголовок (вказують установу, напрям діяльності, звітний період).3. Текст, який має такі частини: вступ (вказують коло завдань, які були поставлені перед установою (особою) за звітний період); основна частина (опис та аналіз виконаної роботи); висновки (пропозиції, зауваження, плани на майбутнє).4. Підпис керівника установи або особи, відповідальної за складання звіту.5. Дата.6. Печатка. .Має  мати композиційну чіткість, логічну послідовність у викладі, обгрунтованість , стислість, точність. Звіти про виконання одноразових завдань і доручень не затверджуються й адресуються керівникові, від якого отримано завдання. Текст такого звіту починають словами: Відповідно до Вашого доручення від..., За Вашим завданням...).Печатка, штамп установи й підпис керівника мають бути лише у зовнішніх звітах.

 

Білет № 38

План роботи - це документ, що встановлює точний і чіткий перелік намічених заходів (робіт) для їхнього подальшого ви­конання. Він має такі складові: послідовність, обсяг, умови й забезпечення виконання, термін для кожного етапу й для всього обсягу, кошторис, керівників і конкретних виконавців (відпові­дальних за кожний пункт плану).плани можуть мати графіки, таблиці, схеми тощо.Групи планів: річні (календарний, фінансовий, навчальний); піврічні (семестрові); квартальні (четвертні); декадні; тижневі; добові.Реквізити1. Ґриф затвердження.2. Назва документа.3. Назва установи чи структурного підрозділу.4. Термін, на який укладено план.5. Порядковий номер.6.Термін виконання конкретного виду роботи (заходу). 7.Зміст роботи.8. Посада, прізвище та ініціали виконавця.9. Посада, прізвище та ініціали відповідального.10. Відмітка про місце, дату, факт та якість виконання (про­ведення) роботи.Службові плани робіт підписують посадові особи, які від­повідають за їх виконання, а індивідуальні - ті, хто їх укладає, із наступним затвердженням керівником.

Білет № 39

Оголошення,повідомлення про захід запрошення

Лист-запрошення- це різновид службового листа, у якому адресата запрошують взяти участь у певному заході.У листі-запрошенні обов'язково вказується, хто, кого, куди, коли і з якої нагоди запрошує. Все це має бути оформлено бездоганно грамотно й ретельно, що й засвідчить вашу повагу до адресата.Вимоги:1 зі смаком оформлені та якісні бланки, це-надійність вашої установи (фірми, компанії");2 конверт за своїм дизайном неодмінно повинен відповідати бланкові;3 оформлюючи листа, текст слід симетрично розмістити на аркуші.Найважливішу інформацію можна виокремити, скориставшись іншим шрифтом, великими літерами чи підкресленням. Запрошення на ділові заходи (з'їзди, конференції, форуми, симпозіуми, презентації) пишуть, здебільшого, на фірмових бланках, а з нагоди культурно-мистецьких заходів та різноманітних урочистостей виготовляють художньо оформлені, оздоблені бланки.

ОГОЛОШЕННЯ - це інформація про майбутній масовий захід. Реквізити:1) заголовок;2) дата;3) час та місце проведення заходу, його назва;4) порядок денний або короткий виклад змісту заходу

5) адреса та номери телефонів організації, яка проводить захід. 

За формою викладу: письмові, мальовані, друковані в газетах, журналах. До них належать афіші, що рекламують кінофільми, концерти, вистави велике значення має оформлення: написання слів різними шрифтами, добір кольорів, симетричність розміщення повідомлень, а по радіо і телебаченню - час повідомлень, чіткість вимови, оригінальність композиції тексту.Широко використовують у підприємницькій діяльності.Розрізняють організаційні та рекламні оголошення. Організаційні мають на меті лише повідомити про масовий захід. Рекламні оголошення закликають до активної участі чи співпраці. Тому з метою увиразнення пропонованих послуг у рекламних оголошеннях графічно виділяють дієслова в неозначеній формі (на -ти, -ть

Білет № 40

Договір, типи договорів

Договір трудовий - угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (далі власник), за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою з підпорядкуванням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник - виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором й угодою сторін.Під час укладення трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт  трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту . про стан здоров'я та інші документи.Трудовий договір укладається як в усній, так і письмовій формі.Письмова форма трудового договору в сучасних умовах є найбільш оптимальною. ВИДИ : 1.безстрокові тобто таким що укладається на невизначений термін;2. строковим, якщо трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи;3. може укладатися на час виконання певної роботи.Перед укладанням договору можливе випробуванняСтрок випробування під час прийняття на роботу, якщо інше не встановлено законодавством України, не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках, за погодженням з відповідним комітетом профспілки,- шести місяців. Для робітників строк випробування не може перевищувати одного місяця. Якщо працівник у період випробування був відсутній на роботі у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю або з інших поважних причин, строк випробування може бути продовжено на відповідну кількість днів, протягом яких він був відсутній.У випадку, коли протягом строку випробування встановлено невідповідність працівника роботі, на яку його прийнято, роботодавець має право розірвати трудовий договірПрипинення трудового договору - це юридичний факт, що є підставою для розірвання трудових правовідносин.Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників. Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.Особливою формою трудового договору є контракт, Реквізити:1. Назва виду документа.2. Дата й місце укладання.3. Текст.4. Юридичні адреси сторін.5. Підписи сторін - укладачів контракту 6. Печатка, що засвідчує підпис роботодавця.У тексті контракту зазначають орган, який наймає працівника; посада, прізвище, ім'я, по батькові, кого наймають; термін дії контракту; загальні положення; функції та обов'язки сторін; компетенція і права фахівця; матеріальне і соціально-побутове забезпечення працівника; відповідальність сторін, вирішення спорів; зміна і розірвання контракту.Контракт може укладатися як з ініціативи керівника підприємства, так і особи, яка наймається на роботу.Документ, укладений у двох примірниках (по одному для кожної сторони), набуває юридичної чинності з моменту його підписання; термін дії: до 5 років, але не менше ніж рік

 





1. лы Симпсона от методов прямоуг
2. вариант 1Вводный инструктаж проводят- А на рабочем месте Б при поступлении на работу В при изменен
3. Многие из нас мечтают оздоровить свои волосы оставляя много времени в салонах красоты и приобретая немы
4. Альфа имеет- автомобиль компьютер калькулятор стоимостью 1000руб
5. С ВАТОРОПИИ КМ ОЛЬХОВИКОВ Перспективы секуляризма и религии в эпоху постмодерна ОНС 2002 2 Знак и божест
6. Тема Сущность функции и принципы организации финансов на предприятиях Основные понятия по теме Финан
7. Индивидуальная социальная работа
8. тематических процессов контроллер прерываний контроллер прямого доступа к памяти контроллеры устр
9. рефератов и условия получения зачета по дисциплине
10. Словаря музейных терминов разработанного лабораторией музееведения Центрального музея революции СССР в
11. боец обычно ассоциируется с понятием человек сильной воли
12. Челябинский государственный университет при поддержке Российской коммуникативной ассоциации проводи
13. Текстовый процессор Word Вставка объектов рисунков, клипов, формул, диаграмм, организационных схем и т. д. Создание и редактирование иллюстраций средствами встроенного графического редактора Microsoft Office 2000
14. на тему- Загальна дисциплінарна відповідальність працівників Виконав студент групи ЮРД 25с Репета Юрій
15. Способы разрешения конфликтов
16. накопилось в хранилищах накопителях складах могильниках полигонах свалках и других объектах наблюдения
17. ЧЕЛЯБИНСКАЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ АГРОИНЖЕНЕРНАЯ АКАДЕМИЯ Кафедра Тракторы и автомоби
18. Финансовый анализ баланса ООО Стройдинамика
19. Граффити как проявление вандализма Социальная работа с граффистами
20. Особенности налогообложения физических лиц