Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів
Урок 37
Підтема: Улюблені страви.
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.
Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Розвивати здібності учнів до антиципації тексту. Повторити граматичний матеріал: часи дієслів. Удосконалювати техніку читання.
Виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з малюнками різних продуктів харчування, картки для індивідуальної роботи (НО).
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
Т: Hello, children! I'm very glad to see you! Ps: We are glad to see you, too!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to speak about food and ways of cooking it. By the end of t lesson you'll be able to tell one of your favourite recipes.
Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр, 2 (с. 34).
Учні спочатку читають репліки діалогу, які вони склали з поданих слів, а пот: двоє учнів читають діалог за ролями.
2) Впр. 4 (с. 65).
Кожний діалог відтворюють дві-три пари учнів.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення вірша «The Hamburger Chant».
Учитель роздає картки з віршем «The Hamburger Chant».
Він пояснює значення конструкцій So does he/she, so do we/they, а також повідомляє що veggie-burgers це вегетаріанські бургери. Учні хором читають вірш за вчителем потім учитель з учнями читають вірш у формі діалогу.
Т: І like hamburgers.
Ps: I do, too.
T: I like cheeseburgers.
Ps: I do, too.
T: I love veggie-burgers.
Ps: Not me.
T: I love hamburgers.
Ps: So does he.
T: He loves hamburgers.
Ps: So does she.
Т: She loves hamburgers.
Ps: So do we.
T: We love hamburgers.
Ps: So do they. They eat hamburgers every day.
Після цього читають вірш «The Hamburger Chant» у формі діалогу в парах. Учитель
викликає дві-три пари учнів відтворити вірш перед класом.
Learn the chant. THE HAMBURGER CHANT I like hamburgers. I do, too. I like cheeseburgers. I do, too, I love veggie-burgers. Not me. I love hamburgers. So does he. He loves hamburgers. So does she. She loves hamburgers. So do we. We love hamburgers. So do they. They eat hamburgers every day. |
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Аудіювання і говоріння.
T: Listen to the dialogue and tell what products Ann put into the cake.
Учні слухають діалог і дають відповідь на запитання. Потім у парах читають діалог за ролями. 2) Робота в парах. Учитель пише на дошці слова заготовки для складання діалогів. Russian salad potatoes carrots cucumbers meat eggs salt mayonnaise-Apple pie flour eggs apples sugar cream vanilla soda vinegar. Chicken soup chicken carrot potatoes onions parsley oil rice. Учні в парах складають діалоги, аналогічні діалогу впр. 1 (с. 66), потім відтворюють їх перед класом.
2. Активізація мовленнєвих зразків.
Гра «What Am I Cooking?».
Учитель бере малюнки, на яких зображено продукти харчування, необхідні для приготування якоїсь страви, та причіпляє їх на дошку або розкладає на столі так, щоб малюнки були на зворотньому боці. Учні ставлять учителеві загальні запитання про те, які продукти є в нього, та здогадуються, яку страву він готує. Наприклад, учитель готує млинці. На малюнках яйця, цукор, борошно, олія, молоко. Т: I'm cooking something very tasty and sweet. What is it? Pt: Is there any flour? . T: Yes, there is, P„: Are there any eggs?
Yes, there are. Are there any fruit? No, there is not. Is there any chocolate? No, there is not. Is there any oil? Yes, there is. Is there any milk? Yes, there is. Are you cooking a cake? No, I'm not.
Are you cooking pancakes? Yes, I am.
Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 66).
1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: Do your ever cook for your parents? What do you cook for them? How do you cook it? Do your parents like it when you cook?
2) Етап читання. T: Let's read the text in parts.
Учні читають текст жарту за ролями: один з учнів читає слова автора, другий слова маленької дівчинки, третій слова її татка.
3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: How did the girl want to help her father? Where was the girl's mother? What c:c the girl offer to cook? How did the father want his egg? How long should we boil >s egg to have it soft? Will it be soft outside or inside? How long had the girl boiled 11 -egg? Did she expect to be soft outside or inside?
Grammar Practice 4. Повторення граматичного матеріалу: часи дієслів. Впр. З (с. 87).
Учні працюють у парах. Один із них знаходить та називає якесь дієслово з тексті впр. 2 (с. 66), інший учень каже, в якій часовій формі стоїть це дієслово (див. зраз: І наведений у вправі).
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Написати рецепт улюбленої страви.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T>Р1>Р2>Р3.
Т: What have you learned to tell about at the lesson today? "Why is it important to | able to tell how to make different dishes? In which situations can you use this ability. What grammar rules have you revised today?
PAGE \* MERGEFORMAT 1