Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Медична сестра повинна бути ввічливою, під час розмови по телефону, сестра повинна перш за все назвати відділення, свою посаду і прізвище. Наприклад: «Четверте терапевтичне відділення, медсестра Петрова». Відповіді типа «Так!», «Слухаю!» і так далі говорять про низьку культуру медичного персоналу.
Особливо обережно треба давати інформацію по телефону,рідним та близьким важко-хворого пацієнта, краще взагалі не повідомляти яких-небудь серйозних, особливо сумних відомостей, а попросити приїхати в лікарню і поговорити з лікарем особисто
Службовий телефон не призначений для ведення особистих тривалих розмов.
Якщо ви телефонуєте до установи або користуєтесь службовим телефоном, то будьте, по можливості, діловим співрозмовником, щоб не витрачати чужого часу і не займати більше, ніж треба, телефонну мережу. Розмовляти по телефону треба звичайним голосом. Під час передачі телефонограм, як правило, просять повторити переказаний текст. Доцільно тримати папір та ручку біля телефону.
Обовязком медичного персоналу біля телефону, є:
· приймати виклики, що надходять від населення по телефону чи при особистому зверненні, а також активні виклики додому від лікарів поліклініки і станції швидкої медичної допомоги;
· передавати по телефону екстрені повідомлення про інфекційного хворого в Службу екстрених ситуацій, дані в реєстратуру поліклініки про важких хворих для активного нагляду дільничними лікарями;
В разі загрози для життя люди викликати швидку допомогу по телефону , а медичному працівникові що приймає виклик слід запитати наступну інформацію:
- точне місце події (адреса, орієнтовні пункти);
- причину виклику;
- кому потрібна допомога;
- хто викликає швидку.
Також сімейний лікар, який обслуговує родину протягом тривалого часу, враховуючи особливості стану здоровя кожного з членів сімї, може консультувати своїх пацієнтів по телефону.
У ході телефонної розмови лікар визначає: чи достатньо пацієнту поради по телефону; чи потрібно йому звертатися на прийом до амбулаторії; чи потрібно забезпечити пацієнту візит лікаря, медсестри або соцпрацівника; можливо треба здійснити негайний огляд пацієнта вдома або забезпечити пацієнтові екстрену медичну допомогу, викликавши «швидку».