Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Моя сім~я Мета- тренувати учнів у вживанні лексики теми практикувати уміння учнів працювати в парах

Работа добавлена на сайт samzan.net:


Тема: Моя сімя.

Мета: тренувати учнів у вживанні лексики теми, практикувати уміння учнів працювати в парах, учити учнів інсценувати діалогічний текст; розвивати навички аудіювання та усного мовлення, сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.

Обладнання: ТЗН, картки.

         Хід уроку

1.Введення в мовне середовище.

1.1.Привітання.

- Guten Tag! ( Добрий день! )

- Guten Tag! ( Добрий день! )

- Setz euch! ( Сідайте! )

- Ich setze mich! ( Я сідаю! )

1.2.Повідомлення теми та мети.

Thema unserer Stunde ist « Meine Familie ». ( Тема нашого уроку « Моя сім’я»).

Wir werden heute über unsere Familie sprechen, lessen und auf die Fragen antworten.

( Ми будемо сьогодні про нашу сім’ю говорити, читати і відповідати на запитання).

1.3. Мовна розминка.

Hört zu, sprecht nach.

( Послухайте, повторіть )

    Ene, bene, substabene,

    Divi, davi, Domino

    Eck, Speck, Fleck

    Du must weg!

2. Основна частина.

2.1. Kontrolle der Hausaufgabe. ( Перевірка домашнього завдання )

Wir kontrollieren die Hausaufgabe. ( Ми перевіряємо домашнє завдання )

Wir wiederholen die Wörter zum Thema «Meine Familie».  ( Ми повторюємо слова по темі « Моя сімя»)

Мама  - die Mutter

Тато – der Vater

бабуся – die Oma

дідусь – der Opa

сестра – die Schwester

брат – der Bruder

2.2. Aктуалізація лексики.

Fragt und antwortet. ( Запитайте і дайте відповідь )

-  Wer ist das? ( Хто є це? )

-  Das ist mein(e)…( Це є мій(моя)…

2.3. Закріплення лексичних одиниць.

Hört zu, sprecht nach und lernt. ( Послухайте, повторіть і вивчіть )

  

Meine Vater heißt Franz

( Мого тата звати Франц )

Mein Opa heißt Hans

( Мого дідуся звати Ганс )

Meine Mutter heißt Renate

( Мою маму звати Рената )

Meine Schwester heißt Beate

( Мою Сестру звати Беата )

Meine Oma heißt Otilie

( Мою бабусю звати Отилія )

Das ist meine Familie

( Це є моя сім’я )

Ich heiße Fritz

( Мене звати Фрітц  )

Und meine Hund heißt Spitz.

( А мою собаку звати Шпітц )

2.4. Розвиток навичок вимови .

Schaut das Bild an, hört zu und sprecht nach. ( Розгляньте малюнок, послухайте і повторіть)

Das ist ein Familienfoto. Hier sind der Vater, die Mutter, die Oma, der Opa, die Schwester, der Bruder und der Hund.

2.5. Робота з реченнями ( з виведенням на комунікацію )

Fragt und antwortet.

( Запитайте і дайте відповідь )

  1.  Sag mal, wer steht da in der Mitte?

( Скажи, хто стоїть в центрі?)

  1.  Das ist meine Oma.
  2.  Und wer ist daneben?

( А хто є поряд?)

  1.  Das ist mein Opa.
  2.  Ist da rechts dein Vater?

( Праворуч твій тато? )

  1.  Ja, genau.
  2.  Und wer ist daneben?

( А хто є поруч? )

  1.  Meine Mutti.
  2.  Und wer steht da links von dir?

( А хто стоїть ліворуч від тебе? )

  1.  Das ist meine Schwester.
  2.  Wie heißt dein Opa?

( Як звати твого дідуся? )

  1.  Er  heißt Viktor.
  2.  Und wie heißt deine Mutti?

( А як звати твою маму? )

  1.  Sie  heißt Nina.
  2.  Und wie alt ist deine Schwester?

( А скільки років твоїй сестрі?)

  1.  Sie ist 10.
  2.  Wie findest du meine Schwester?

( Якою вважаєш ти свою сестру? )

  1.  Sie ist sehr nett.
  2.  Und wie ist dein Opa?

( А яким є твій дідусь? )

  1.  Er ist auch sehr nett.
  2.  Wo ist dein Bruder?

( Д е є твій брат? )

- Er steht rechts.

2.6. Робота в парах.

Frag deine Freundin:

( Запитай свою подружку )

  1.  Wie heißt dein Vater?
  2.  Mein Vater heißt…

- Und wie…?

2.7. Ігрова форма.

Гра для закріплення вживання лексики.

2.8. Sportpause. ( Фізхвилинка )

Hände nach oben!

Hände nach unten!

Hände nach links!

Hände nach rechts!

Hände nach vormärts!

Hände nach rückwärts!

Hände nach seitswärts!

Hände nach abwärts!

2.9. Виконання тренувально-граматичних вправ.

Розучування вірша.

Sprich nach und lerne. ( Повтори і вивчи )

1, 2, 3

Vater isst Ei,

3,2,1

Mutter isst keins.

3. Заключна частина.

3.1. Hausaufgaben. Bringt deine Familienfotos mit.

( Принеси свої родинні фотографії )

3.2. Sie haben heute sehr gut gearbeitet.

( Ви сьогодні дуже добре попрацювали )

Die Stunde ist zu Ende.

( Урок завершено )

  1.  Auf Wiedersehen. ( До побачення )
  2.  Auf Wiedersehen. ( До побачення )




1. Статья- Ветхий Завет как неотъемлемая составляющая христианского Священного Писания- основные определения и реалии
2. Вода
3. Лабораторная работа 8 Тема- Работа с простейшими базами данных EXCEL
4. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН У ПОЛЬЩІ Програма нормативної навчальної дисципліни
5. Реферат- Комплексная автоматизация проектов разработки ПО в условиях кризиса
6. Тема 1 Вопросы- Финансы как экономическая категория Роль и значение финансов в экономике Фун
7. Состав и строение мантии земли
8. Финансовая устойчивость коммерческих банков
9. Форум 2014 10й день
10. Методические рекомендации для студентов, в том числе для самостоятельной аудиторной и внеаудиторной работы
11. Лекции по курсу СОЗДАНИЕ И ЗАЩИТЕ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОЙ СОБСТВЕННОСТИ Составитель- д
12. Александру и Федерико за их любовь и поддержку а также Эйрин Виктории и Шарлотте Шелдону Винсенту и Елене
13. Тема 12. Антикризове фінансове управління підприємством12.
14. Тематика и распределение часов Тема Лекции Практика
15. Общие положения 1
16. Тема- Демографический кризис в России Выполнила студентка 2 курса 206 группы Гуманитарнопедагогичес
17. энцефалопатия У многих особенно у тех кто страдает гипертонией сахарным диабетом у тех кому уже за 50 лет
18. Професійне самовизначення учнів педагогічного ліцею технологічного профілю
19. самый важный выходной день в США и Великобритании и имеет место 25ого декабря
20. Позакласна та позашкільна виховна робота у школі Вчителькласовод- Момот А