У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- 3 родиною та друзями Підтема- Пишемо оповідання

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-06-09

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 31.1.2025

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 7-х класів

Урок 19

Тема: 3 родиною та друзями

Підтема: Пишемо оповідання.

Мета: Ознайомити учнів із загальними правилами написання оповідань. Навчати учнів писати оповідання. Продовжувати вдосконалювати техніку читання. Практикувати учнів у письмі.

Навчати учнів послідовно та зв'язно будувати сюжет творів. Розвивати творчі здібності учнів.

Виховувати спостережливість та увагу під час виконання завдань.

Обладнання:  Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО).

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, pupils. Nice to see you today.

Ps: Good morning, teacher. Nice to see you.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to have hard but interesting work. We are going to learn to write a story. First you are going to learn some rules about writing a story, then practise these rules and at the end of our lesson you will create your own stories. I hope you'll enjoy the work today.

Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 17).

Один з учнів записує на дошці назви домашніх приладів.

2) РЗ, впр. 2 (с. 17).

Двоє-троє учнів читають речення, які вони склали.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: At our last lesson we read the text about the girl Molly who would like to have a robot to do household chores. Now I would like you to write your ideas about the kind of work the robot could do about the house and couldn't do. You should explain your ideas. Учні самостійно у зошитах мають записати три види хатньої роботи, які робот, міг би виконати, і три види, які б не міг. По закінченні підготовки четверо-п'ятеро учнів повідомляють свої ідеї класу, обґрунтовуючи їх.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading 1. Подання тексту для читання.

1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

Т: At the lessons of Literature you have already learnt how many parts any story should have. So who can answer this question? That's right. Any story should have three parts: an introduction, the main body and conclusions. What kind of information should every part of a story contain?

Учні за допомогою вчителя відповідають на запитання.

Т: Now let's put the parts of the story in the correct order and find out which part is the introduction, which part is the main body and which part is the conclusions.

2) Reading. Етап читання.

Учні отримують набори карток для самостійної роботи, самостійно впорядковують їх так, щоб вийшов текст, і визначають його композиційні складові. Той, хто першим впорався із завданням, читає текст вголос.

НО:

Order the parts and make a story.

Now our parents think that we are smart and practical children. Why do they have

such an opinion? This story will explain you everything.

My name is Mike and I'm thirteen. I have got a younger sister Bessy. She is a very naughty girl and she often gets into trouble. My parents have always taught me to be a caring brother. So, knowing Bessy's luck I wasn't happy to stay with her while our parents were out for some business for a couple of days.

Before going on a business trip our mum cooked us some food, gave me some money and a lot of instructions. As soon as our parents left, Bessy cried out with joy and ran to the kitchen. She opened the fridge, took out the sausages (she liked them very much) and started eating. At that moment the phone rang and Bessy went to the hall to answer it.

While she was talking to оце of her friends, our cat Pirate felt the smell of the sausages and jumped onto the table. When Bessy returned into the kitchen, Pirate was eating the last sausage. Bess made a horrible cry. Pirate jumped on the curtain, broke the flowerpot, then onto the table, turned over the saucepan with our soup and ran to the balcony. He jumped out and disappeared in the street.

The situation was really terrible: the kitchen was a mess; we were without dinner and the cat. So I gave Bessy the money our mother had left and sent her to the supermarket to buy some sausages and a loaf of bread and started cleaning the kitchen. Bessy returned very happy. She spent all the money for ice-cream! I was furious. I took my mother's book of recipes and started cooking dinner. It was the first dinner I cooked myself and it was so tasty!

When our parents returned home they were very pleased. The kitchen looked clean and beautiful. A hot dinner was on the table. The fridge was full of ice-cream. Since then our parents consider us to be very practical and self-depended children.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учні за допомогою вчителя визначають композиційні складові тексту.

Presenting the Writing Rules 2. Подання правил написання оповідання (с. 39).

Один з учнів читає правила і перекладає їх рідною мовою. Учитель коментує та пояснює правила (у разі необхідності), потім просить учнів знайти приклади у тексті (HO1), які їх підтверджують. Учні ланцюжком відповідають.

Practice 3. Виконання тренувальних вправ.

1)РЗ, впр. 1 (с. 17).

Учні самостійно читають і доповнюють текст вправи. По закінченні роботи вони ланцюжком читають уголос по одному абзацу тексту.

2) РЗ, впр. 2 (с. 18).

Учні самостійно підбирають назви до кожного абзацу тексту. По закінченні роботи один з учнів зачитує їх.

Writing Practice  4. Написання оповідання.

1) Етап підготовки до написання оповідання. Впр. 6 (с. 40).

Учні у групах по четверо обговорюють завдання вправи протягом 5 хвилин. По закінченні роботи представники від кожної групи повідомляють свої ідеї класу.

2) Етап написання оповідання. Впр. 7 (с. 40).

Учні самостійно пишуть невеличке оповідання за завданням вправи.

3) Етап перевірки написаного твору.

Двоє-троє учнів читають свої оповідання перед класом.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework   1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. З (с. 18), письмово.

Summarizing  2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Today we have learned to write a story. Did you like our lesson? What was the most interesting/difficult part of it? What new things have you learned today?

Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.




1. Товароведческая характеристика парфюмерно-косметических товаров
2. задание- В чьих интересах правил Николай Первый Приведите доказательства недовольства каждого из сословий
3. Рыночный механизм ценообразования
4. Тема- Лидерство и руководство в организации
5. УТВЕРЖДАЮ Проректор по учебной и воспитательной работе Г
6. на тему- Прогнозирование использования земельных ресурсов в Хвалынском муниципальном районе Саратовской
7. Інформаційна модель кімнати в графічному вигляді
8. Древнегреческая мифология в истории ее становления
9. из первых рук- они основаны на данных многолетних исследований руководимой И
10. Национальный исследовательский Томский политехнический университет Институт природных ресурсов