Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Що таке - міжнародна торгівля?
Коли Гондурас експортує банани до Швейцарії вони можуть використовувати гроші, які вони заробляють, щоб імпортувати Швейцарський шоколад, - або, щоб заплатити за Кувейську нафту або канікули на Гавайях. Основна ідея міжнародної торгівлі і інвестиції проста: кожна країна виготовляє товари або послуги, які можуть бути використані дома, або експортуватися до інших країн.
Головна різниця між внутрішньою торгівлею і міжнародною торгівлею використання іноземних валют, щоб заплатити за товари і послуги, що перетинають міжнародні межі. Не дивлячись на те, що глобальна торгівля часто складається в доларах США, торгівля безпосередньо залучає різні валюти. З а японські відеокасетні реєстратори заплачено і роблять їх по-німецьки в Берліні, і за німецькі автомобілі платять в доларах США в Бостоні. Індійський чай, бразильська кава і американські фільми продають у всьому світі у валютах, так же різноманітних, як турецькі ліри та мексиканські песо.
Кожного разу, коли країна імпортує або експортує товари та послуги є результатуючий потік фондів: гроші повертаються до експортуючої нації, по двосторонній вулиці, і з мінімумом торгових обмежень, міжнародної торгівлі та інвестицій зазвичай робить кожного більш забезпеченим.
У глобальній економіці, споживачу надається можливість купувати кращі вироби за кращими цінами. Відкриваючи ринки, уряд дозволяє свої громадянам виробляти та експортувати ті речі, які їм найбільш подобаються, і імпортувати інше, вибираючи з того, що світ пропонує.
Деякі торгові барєри буду завжди існувати так довго, як дві країни мають ріні набори законів. Проте, коли країна вирішує захистити свою економіку, встановлюючи штучні торгові барєри, результат часто руйнівний для кожного, зокрема людям чиї барєри були призначені щоб захистити.
Велика Депресія 1930-х, наприклад, розповсюджується по всьому світі, коли Сполучені Штати Америки вирішили встановити торгові барєри, щоб захистити місцевих виробників. Оскільки інші країни прийняли відповідні міри, торгівля призупинилася, робочі місця були втрачені і світ вступиву довгий період економічного зниження.