Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
73) ТИЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БОЙОВИХ ДІЙ БАТАРЕЇ (МЕТА, ВИДИ, ОСНОВНІ ЗАХОДИ ТА ЇХ ЗМІСТ).
Тилове забезпечення підрозділу ППО організовується та здійснюється в усіх видах бою та у повсякденній діяльності з метою підтримання підрозділів у боєздатному стані та створення для них сприятливих умов щодо виконання поставлених завдань. Основним видом тилового забезпечення є матеріальне забезпечення.
Матеріальне забезпечення організовується з метою своєчасного та повного задоволення потреби підрозділу пальним, продуктами харчування, речовим майном та іншими матеріальними засобами.
У підрозділі створюються в установлених розмірах запаси матеріальних засобів, які утримуються та перевозяться в бойових та інших машинах.
Перед боєм (маршем) командир підрозділу зобовязаний прийняти заходи щодо забезпечення повного заправлення пальним та мастильними матеріалами бойової техніки.
Дозаправка БМ пальним та мастильними матеріалами проводиться:
1 на марші в районі відпочинку та після прибуття до призначеного району;
2 під час бою на стартових (вогневих, технічних) позиціях, позиціях радіолокаційних підрозділів ( у перервах між нальотами).
Приготування, видача та приймання їжі організовується, як правило, поза зонами зараження.
Медичне забезпечення в підрозділі у бойовій обстановці організовується з метою своєчасного надання першої медичної допомоги пораненим та хворим, збору, винесення з бою та підготовки до евакуації, а також з метою запобігання виникнення та розповсюдження у підрозділах хвороб.
74) В РОЛІ КОМАНДИРА ЗЕНІТНОЇ БАТАРЕЇ ВІДДАТИ ВКАЗІВКИ ПО ЗАХОДАМ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ НЕГАЙНО ПРИ ПІДГОТОВЦІ БАТАРЕЇ ДО БОЙОВИХ ДІЙ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ТАКТИЧНОГО ЗАВДАННЯ №2.
Після усвідомлення завдання командир батареї повинен визначити заходи, які необхідно провести негайно для як найшвидшої підготовки батареї до виконання отриманого завдання:
75) СПОСОБИ ПЕРЕСУВАННЯ БАТАРЕЇ, ЇХ КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА, ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ.
Підрозділи ППО завжди повинен бути готов до маршу та перевезення в умовах постійної загрози застосування противником зброї масового ураження, високоточної зброї та диверсійно-розвідувальних груп, радіоактивного, хімічного та біологічного зараження, руйнування доріг та переправ. Це потребує ретельної підготовки озброєння, техніки та особового складу до маршу та перевезення, вмілої їх організації, всебічного забезпечення та високого, особливо маршового вишколу підрозділів.
У залежності від завдань, які виконуються, і обставин, підрозділом ППО може здійснюватися пересування залізничним, водним та повітряним транспортом.
В будь-яких умовах підрозділ ППО повинен прибути в призначений район або на вказаний рубіж своєчасно, у повному складі і в готовності до виконання бойового завдання.
До завантаження (посадки) підрозділ знаходиться в районі очікування, а після завантаження (розвантаження) виходить в район збору. Район очікування та район збору з урахуванням умов місцевості призначається у 3-5 км від місця завантаження або розвантаження.
Район очікування може не призначатися, якщо район, в якому знаходиться підрозділ, розташований ближче 10 км від місця завантаження.
В район очікування підрозділ виводиться в ночі або в умовах обмеженої видимості. З району очікування підрозділ висувається в порядку та в терміни, які встановив командир полку (дивізіону), згідно з графіком, щоб після прибуття до місця посадки негайно приступити до виконання завдань.