У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема уроку- Їжа та напої Мета уроку- Навчальна- ознайомити учнів з назвами фруктів та овочів vegetbles fruit cucumbe

Работа добавлена на сайт samzan.net: 2016-03-30

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 2.7.2025

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ К.Д.УШИНСЬКОГО

 

 

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ

ДЛЯ УЧНІВ 5 КЛАСУ

НА ТЕМУ: «КЛАС. ШКОЛА»

підготував

студент 4 курсу

інституту психології

Кучерявого Олексія

Одеса

2010


Тема уроку: Їжа та напої

Мета уроку:

Навчальна: ознайомити учнів з назвами фруктів та овочів (vegetables, fruit, cucumber, cabbage, carrot, onion, tomato, apple, banana, lemon, orange),розвивати фонематичний та інтонаційний слух учнів;

Практична: формувати навички діалогічного мовлення на базі діалогу-зразка «В магазині».

Розвиваюча: вдосконалювати роботу пам’яті: збільшувати обсяг довготривалої пам’яті.

Виховна: прищеплювати повагу до іншомовної культури; виховувати ввічливість у стосунках із людьми.

 Засоби навчання: підручник з англійської мови для 3 класу під редакцією О. Карп`юк; тематичні картки із зображенням фруктів та овочів; презентація PowerPoint.

 

Хід уроку

1. Організаційний момент

Вчитель входить до класу й вітає учнів.

T: Good morning, boys and girls!

P: Good morning, teacher!

2. Мовленнєва зарядка

Вчитель пропонує згадати римування

Учні повторюють за вчителем слова римування

Т: Nice to see you,George!

Nice to meet you, Sue!

How are you getting on?

How are the things with you?

Учитель пояснює незнайомі слова. Учні хором повторюють вірш за вчителем;потім вірш по черзі розповідають три-чотири учні.

Вірш «Apples are sour»

Apples are sour,

Apples are sweet

Apples are juicy

And nice to eat!

3. Повідомлення теми та мети уроку

T: Сьогодні ми з вами вивчимо назви деяких овочів та фруктів та навчимося вести бесіду із застосуванням цих слів.

4.Актуалізація опорних знань

РОЗПИСАТИ ЯКИМ ЧИНОМ І НА ЯКОМУ МАТЕРІАЛІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕННОГО РАНІШЕ

4. Перевірка домашнього завдання.

РОЗПИСАТИ ЯКИМ ЧИНОМ І НА ЯКОМУ МАТЕРІАЛІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕННОГО РАНІШЕ

ЩО ГОВОРИТЬ ВЧИТЕЛЬ та  ФОРМУ РАБОТУ (ІНДИВІДУАЛЬНА або ФРОНТАЛЬНА)

Ex. 6 on page 132.

5.Введення нового матеріалу

а) надання лексичних знань

Ознайомлення учнів з назвами фруктів та овочів (vegetables, fruit, cucumber, cabbage, carrot, onion, tomato, apple, banana, lemon, orange)

T: Сьогодні вранці під своїми дверима я знайшла подарунок. Look at the blackboard, please. (слайд 1) Ми бачимо кошик, у якому зібрані різні фрукти та овочі. Його мені передали наші англійські друзі.

T: Ці овочі та фрукти вам знайомі, але тепер нам треба вивчити їх назву англійською мовою. (слайди 2-10) Repeat after me: cucumber, cabbage, carrot, onion, tomato, apple, banana, lemon, orange.

 Учні хором повторюють слова за вчителем.

Запис нових слів у транскрипції. (транскрипція нової лексики на дошці)

T: Відкрийте свої словнички і запишіть нові слова з транскрипцією та перекладом.

Учні переписують у словнички слова з дошки.

б) формування лексичних навичок

T: А тепер я буду називати слова. Якщо почуєте назву фрукта або овоча, ви маєте плеснути у долоні: pupil, desk, cucumber, school, cabbage, box, children, carrot, onion, family, tomato, mother, sister, apple, cat, dog, banana, book, lemon, orange.

Учні виконують.

T: Look at the blackboard, please. (слайд 11) За описом ви маєте відгадати, про який фрукт чи овоч йдеться мова:

Teacher: 1. It is a vegetable. It is green and long.

Pupils: Cucumber.

Teacher: 2. It is a vegetable. It is round and green.

Pupils: Cabbage.

Teacher: 3. It is a fruit. It is round, sweet and red.

Pupils: Apple.

Teacher: 4. It is a fruit. It is sour and yellow.

Pupils: Lemon.

Teacher: 5. It is a vegetable. It is long and orange.

Pupils: Carrot.

Teacher: Well done! Look at the blackboard, please. (слайд 12) Розташуйте букви у вірній послідовності та прочитайте слова. А в цьому вам допоможуть малюнки.

6. Систематизація вивченого

а) контроль сформованості лексичних навичок

Вчитель пропонує пограти в гру

Гра «What fruits / vegetables do you like?».

T: Now tell me please, what fruits / vegetables do you like?

P1: I like apples. And I liki bananas.

T (звертаючись до іншого учня): What fruits / vegetables does he/she like?

P2: He /she likes apples. And I like bananas.

P3: He/she likes bananas. And I like tomatoes. І т. д..

б) розвиток навичок діалогічного мовлення

Організація діалогічного мовлення учнів на базі діалогу-зразка «В магазині».

Teacher: Look at the blackboard, please. (слайд 13) Я впевнена, що ви всі впізнали цього героя з улюбленого мультфільму. Ви помітили, що він дуже сумний, бо не знає, як купити в магазині фруктів та овочів, які дуже полюбляє. Ми маємо допомогти чебурашкі зробити покупки. Спочатку ми ознайомимося з розмовою, яка відбулася в магазині. (слайд 14)

Учні слухають діалог у виконанні вчителя, перекладають, повторюють за вчителем кожну репліку діалогу-зразка. Учитель дає спонукальні репліки, а учні – реактивні; учні дають спонукальні репліки, вчитель – реактивні.

ПРИВЕСТИ ПРИКЛАД

Teacher: А зараз, використовуючи підстановчі слова на дошці (слайд 15), складіть та розіграйте діалоги. Не забувайте бути ввічливими один з одним при розмові.

Розігрування сценки «В магазині» за змістом діалогу-зразка з використанням виучуваної лексики..

Teacher: Уявіть, що ви знаходитесь у магазині. Вам потрібно купити фруктів та овочів. Один учень буде продавцем, а його сусід по парті – покупцем.

7. Підбиття підсумків уроку.

T: Чого нового вм сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які завдання були найскладнішими?

8. Пояснення домашнього завдання.

Teacher: На наступний урок ви маєте вивчити слова, які ми записали сьогодні у словнички.




1. Задание Источник где найти ответ Форма выполнения Ответить на
2.  Let~s tlk bout friendship Wht role do friends ply in your life s we live in society we meet lot of people during our lives
3. Рецепт ’ 16 R p.html
4. реферату- Екліптика
5. реферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Ха
6.  народ граф пишу- часть исторической науки изучающая народы этносы их происхождение этногенез состав к
7. Медицинское образование специальности 060109
8. і. Що ж таке ці режими Коли ви встановлюєте той чи інший режим ви задаєте особливості простору моделювання.
9. практикума Лабораторный практикум выполняется при изучении курса
10. Конечно же будем праздновать Рождество как всегда сказал папа утром в сочельник