Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

Тема- Харчування Підтема- Час обіду

Работа добавлена на сайт samzan.net:


План-конспект уроку з англійської мови для учнів 6-х класів

Урок 35

Тема: Харчування

Підтема: Час обіду.

Мета: Повторити назви продуктів харчування.

Ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом. Удосконалювати техніку читання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Виховувати усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи (Н0г), для роботи в парах (Н02).

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue talking about food and drinks. You'll read a text about cooking with a grandpa, learn a rhyme about pizza and you'll also discuss some questions connected with meals.

Check on Homework 3. Перевірка домашнього завдання.

1) Впр. 6 (с. 63).

Учитель просить чотирьох-п'ятьох учнів прочитати свої розповіді. Клас слухає та готується ставити запитання.

2) РЗ, впр. 2 (с. 33).

Учні по черзі читають твердження під малюнками та виправляють їх.

3) РЗ, впр. З (с. 33).

Учні говорять, яке слово вони визначили як «зайве» і пояснюють чому.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «Pizza».

Учитель роздає картки з віршем «Pizza», в якому пропущено строфи. Завдання учнів заповнити пропуски поданими реченнями. Учитель читає вірш. Учні слухають і виконують завдання, потім хором читають вірш за вчителем, а троє-четверо учнів, за бажанням, декламують його.

PIZZA

Pizza, pizza, pizza pie.

My friend likes pizza.

So do I.

Pizza with tomatoes, ham and cheese.

I'd like a slice of pizza, please.

Pizza with meatballs, sausage, too.

I'd like a large one.

How about you?

Pineapple pizza?

That's OK.

My friend eats pizza every day.

Pizza, pizza, pizza pie.

My friend likes pizza.

So do I.

Complete the rhyme with the lines.

a) I'd like a large one.

b) I'd like a slice of pizza, please.

c) Pizza, pizza, pizza pie.

d) That's OK.

PIZZA

Pizza, pizza, pizza pie.

My friend likes pizza.

So do I.

Pizza with tomatoes, ham and cheese.

Pizza with meatballs, sausage, too.

How about you? Pineapple pizza?

My friend eats pizza every day.

My friend likes pizza. So do I.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 64)

Учні працюють у групах. Читають висловлені у вправі точки зору, коментують та обговорюють їх з іншими учнями своєї групи.

Reading 2. Подання тексту для читання, Впр. 2 (с. 64).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда за малюнком у підручнику.

Т: Look at the picture on page 64. Who can we see there? Where are they? What season is it? What are the man and the boy doing? How can we tell that?

б) Презентація нового лексичного матеріалу.

Т: In the text «A Day with Grandpa» there are a lot of new words. You can easily fine them as they are of blue colour. Use the text to match the words on the cards with their translation.

Учитель роздає картки, на яких в одному стовпчику нові слова тексту, а в іншому

їхній переклад. Учні повинні, спираючись на контекст розповіді, дібрати переклад нових слів. По виконанні завдання учні по черзі читають слова та їхній переклад.

НО,

Match the words

with their translation.

1) shed

a)

посуд

2) stream

b)

зовні

3) iron pots

c)

родзинки

4) utensils

d)

курінь

5) uncooked

e)

заглиблення, яма

6) outside

f)

металеві миски

7) to place

g)

казан

8) separate

h)

джерело

9) hole

i)

нестача

10) shortening

J)

гладенький

11) raisins

k)

неприготовлений, сирий

12) skillet

1)

окремий

13) smooth

m)

помістити, покласти

Т: Now write these words down into your vocabularies.

Учитель просить учнів записати нові слова з перекладом у словничок.

2) Етап читання.

а) Читання тексту,

Т: Let's read the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

б) Пошукове читання.

Т: Find in the text the sentences which describe how to cook biscuits.

Учні знаходять у тексті речення, що описують процес приготування печива.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.  

а) Впр. З (с. 65).

Учні по черзі читають речення і обирають правильний варіант відповіді.

б) Робота в групах.

Діти в групах по троє-четверо складають по п'ять запитань до тексту і ставлять і запитання учням інших груп. Представники груп по черзі відповідають.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

  1.  РЗ, впр. 1 (с. 33), письмово.
  2.  РЗ, впр. З (с. 34), письмово.

Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T—>Р1—>Р2—>Р3.

Т: What did we do at the lesson today? Which of the tasks do you like? Which tasks didn't you like very much? Why?

Let's remember the words we have learned today.

Учні пригадують нові слова, які вони вивчили, вчитель записує ці слова на дошці.

PAGE   \* MERGEFORMAT 1




1. ru Все книги автора Эта же книга в других форматах Приятного чтения Мишель Фуко История безумия
2. д Социальные нормы представляют собой те основные формы и средства с помощью которых осуществляется регу
3. лучевой и лазерной сварки
4. СЕВЕРООСЕТИНСКАЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ МЕДИЦИНСКАЯ АКАДЕМИЯ ФЕДЕРАЛЬНОГО АГЕНТСТВА ПО ЗДРАВООХРАНЕНИЮ И СОЦИ
5. по теме- НОВОЕ ИНФОРМАЦИОННОЕ ОБЩЕСТВО
6. на тему- Основные законы диалектики
7. Нетрадиционные источники энергии
8. Модели развития демократии в России
9. а имеет свои характеристики или свойства- Качество ~ потребительские свойства товара степень его поле
10. Системная красная волчанка
11. Ничто так не вредит делу как нерешительность и трусость а тем более нерешительность и трусость мужчины
12. ~леуметтік нары~ экономикасы атты кітабында X
13. це соціальнодемографічна група яка займає певне місце в соціальній структурі суспільства характеризуєть
14. на тему- Формирование единого российского государства
15. Пушкин по справедливой оценке В
16. N 12 О СУДЕБНОЙ ПРАКТИКЕ РАССМОТРЕНИЯ УГОЛОВНЫХ ДЕЛ ОБ ОРГАНИЗАЦИИ ПРЕСТУПНОГО СООБЩЕСТВА ПРЕСТУПНОЙ
17.  Судебноветеринарная экспертиза повреждений механического происхождения
18. Международное движение капиталов
19. ТЕМА ТЕСТОВ ПО ОЦЕНКЕ ПРИЗНАКОВ БАНКРОТСТВА ПРЕДПРИЯТИЙ И ОРГАНИЗАЦИЙ
20. Поскольку эта пластическая деформация должна быть связана с движением дислокаций правомерно считать что м