У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

на тему- Історія мережі Internet У 1961 році Defence dvnced Reserch gensy DRP за завданням міністерства оборони С

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 29.12.2024

Реферат

на тему:

Історія мережі Internet


У 1961 році Defence Advanced Research Agensy (DARPA) за завданням міністерства оборони  США приступило до проекту по створенню експериментальної мережі передачі пакетів. Ця мережа, названа ARPANET, призначалася спочатку для вивчення методів забезпечення надійного зв'язку між комп'ютерами різних типів. Багато методів передачі даних через модеми були розроблені в ARPANET. Тоді ж були розроблені і протоколи передачі даних у мережі - TCP/IP. TCP/IP - це безліч комунікаційних протоколів, що визначають, як комп'ютери різних типів можуть спілкуватися між собою.

Експеримент із ARPANET був настільки успішний, що багато організацій захотіли ввійти в неї, з метою використання для щоденної передачі даних. И в 1975 році ARPANET перетворилася з експериментальної мережі в робочу мережу. Відповідальність за адміністрування мережі взяло на себе Defence Communication Agency (DCA), у даний час називане Defence Information Systems Agency (DISA). Але розвиток ARPANET на цьому не зупинилися; Протоколи TCP/IP продовжували розвиватися й удосконалюватися.

У 1983 році вийшов перший стандарт для протоколів TCP/IP, що ввійшов у Military Standarts (MIL STD), тобто у військові стандарти, і усі, хто працював у мережі, зобов'язані були перейти до цих нових протоколів. Для полегшення цього переходу DARPA звернулася з пропозицією до керівників фірми Berkley Software Design - упровадити протоколи TCP/IP у Berkeley(BSD) UNIX. З цього і почався союз UNIX і TCP/IP.

Через деякий час TCP/IP був адаптований у звичайний, тобто в загальнодоступний стандарт, і термін Internet увійшов у загальне вживання.  У 1983 році з ARPANET виділилася MILNET, що стала відноситися до Defence Data Network (DDN) міністерства оборони США. Термін Internet став використовуватися для позначення єдиної мережі: MILNET плюс ARPANET. І хоча в 1991 році ARPANET припинила своє існування, мережу Internet існують, її розміри набагато перевищують первісні, тому що вона об'єднала безліч мереж в усьому світі. Діаграма  ілюструє ріст числа хостів, підключених до мережі Internet з 4 комп'ютерів у 1969 році до 8,3 мільйонів у 1994. Хостом у мережі Internet називаються комп'ютери, що працюють у многозадачній  операційній системі (Unix, VMS), що підтримують протоколи TCP\IP  і мережні  послуги надають, що користувачам які-небудь,.

Діаграма

Діаграма.   Кількість хостів, підключених до Internet .

Основне, що відрізняє Internet від інших мереж - це її протоколи - TCP/IP. Узагалі, термін TCP/IP звичайно означає усе, що зв'язано з протоколами взаємодії між комп'ютерами в Internet. Він охоплює ціле сімейство протоколів, прикладні програми, і навіть саму мережу. TCP/IP - це технологія міжмережевої взаємодії, технологія internet. Мережа, що використовує технологію internet, називається "internet". Якщо мова йде про глобальну мережу, що поєднує безліч мереж з технологією internet, то неї називають Internet.

Своя назва протокол TCP/IP одержав від двох комунікаційних протоколів (чи протоколів зв'язку). Це Transmission Control Protocol (TCP) і Internet Protocol (IP). Незважаючи на те, що в мережі Internet використовується велике число інших протоколів, мережа Internet часто називають TCP/IP-мережею, тому що ці два протоколи, безумовно, є найважливішими.

Як і у всякій іншій мережі в Internet існує 7 рівнів взаємодії між комп'ютерами: фізичний,  логічний, мережний, транспортний, рівень сеансів зв'язку, представницький і прикладний рівень. Відповідно кожному рівню взаємодії відповідає набір протоколів (тобто правил взаємодії).

Протоколи фізичного рівня визначають вид і характеристики ліній зв'язку між комп'ютерами. У Internet використовуються практично усі відомі в даний час способи зв'язку від простого проводу (вита пари) до волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ).

Для кожного типу ліній зв'язку розроблений відповідний протокол логічного рівня, що займається керуванням передачею інформації з каналу. До протоколів логічного рівня для телефонних ліній відносяться протоколи SLIP (Serial Line Interface Protocol) і PPP (Point to Point Protocol). Для зв'язку по кабелі локальної мережі - це пакетні драйвери плат ЛВС.

Протоколи мережного рівня відповідають за передачу даних між пристроями в різних мережах, тобто займаються маршрутизацією пакетів у мережі. До протоколів мережного рівня належать IP (Internet Protocol) і ARP (Address Resolution Protocol).

Протоколи транспортного рівня керують передачею даних з однієї програми в іншу. До протоколів транспортного рівня належать TCP (Transmission Control Protocol) і UDP (User Datagram Protocol).

Протоколи рівня сеансів зв'язку відповідають за установку, підтримку і знищення відповідних каналів. У Internet цим займаються вже згадані TCP і UDP протоколи, а також протокол UUCP (Unix to Unix Copy Protocol).

Протоколи представницького рівня займаються обслуговуванням прикладних програм. До програм представницького рівня належать програми, що запускаються, приміром, на Unix-сервері, для надання різних послуг абонентам. До таких програм відносяться: telnet-сервер, FTP-сервер, Gopher-сервер, NFS-сервер, NNTP (Net News Transfer Protocol), SMTP (Simple Mail Transfer Protocol), POP2 і POP3 (Post Office Protocol) і т.д.

До протоколів прикладного рівня відносяться мережні послуги і програми їхнього надання.




1. Тема 16- Смысл человеческого бытия
2. тематике Синтетическая работа созерцания Пространство и время как априорные формы чувственного созерцания
3. Учет расчетов с дебиторами в бюджетном учреждени
4. 1989 его книги о животных известны во всем мире и хорошо знакомы нашим читателям
5. тематикаГруппа- Пробн
6. А Факультеткурс группа Ф
7. Тема 2. Специфика социального познания Критическая установка в философии нового времени И
8. Раскол среди стран Европы на тех кто принял участие в войне и тех кто не послал свои войска в Ирак казалось
9. Танцевально-двигательная терапия
10. Я просто хочу быть счастливым
11. Етнополітика незалежної України
12. Ниже приведена классификация ОС по нескольким наиболее основным признакам
13. Стилистические возможности морфологии и синтаксиса
14. в Российской Федерации признаются и защищаются равным образом частная государственная муниципальная и ин
15. Теоретичні відомості Спектральна ефективність різних видів кодування Перетворення повідом
16. Сортировка карточек- полное описание метода
17. Экологический тур в Чехию
18. Технологія виробництва сільськогосподарської культури та обґрунтування засобів механізації для студ
19. Про охорону праці вперше чітко визначив політику держави у сфері захисту інтересів як найманих працівникі
20. ВВЕДЕНИЕ Шоколад ~ это кондитерское изделие изготовленное из какао продуктов и сахара