Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.net

з курсу Політологія- Структура роботи повинна містити наступне- титульний аркуш; зміст; перел

Работа добавлена на сайт samzan.net:

Поможем написать учебную работу

Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.

Предоплата всего

от 25%

Подписываем

договор

Выберите тип работы:

Скидка 25% при заказе до 25.11.2024

Вимоги до написання рефератів

Провести реферативне дослідження з політології яка найбільше зацікавила студента в процесі вивчення за бажанням.

Вимоги щодо написання реферативного дослідження з курсу «Політологія»:

Структура роботи повинна містити наступне:

  1.  титульний аркуш;
  2.  зміст;
  3.  перелік умовних позначок (за потребою);
  4.  вступ;
  5.  основну частину;
  6.  висновки до кожного розділу
  7.  загальний висновок;
  8.  список використаних джерел;
  9.  додатки (за необхідністю).

Вступ роботи повинен розкривати сутність і стан науково-практичної задачі, її актуальність, науково-практична цінність, підстави і вихідні дані для розробки теми, обґрунтування необхідності проведення дослідження. Висвітлення актуальності не повинно бути багатослівним. Досить кількома реченнями висловити головне - сутність проблеми. У вступі повинні бути сформульовані мета роботи та її задачі, які необхідно вирішити для досягнення поставленої мети, об'єкт і предмет дослідження, його методологічну основу, використані методи.

Мета і задачі дослідження. Метою дослідження в загальному випадку є розробка інструментарію вирішення визначеної проблеми.

  1.  Мета дослідження розкривається в задачах дослідження, що на теоретичному (методологічному, концептуальному), аналітико-прикладному (модельному, інструментальному) і практичному рівні розкривають її зміст.

Об'єкт і предмет дослідження.

Об'єкт дослідження - це процес або явище, що породжує проблемну ситуацію, яку обрано для вивчення.

Об'єкт і предмет дослідження як категорії наукового процесу співвідносяться між собою як загальне і часткове. Предмет дослідження визначає тему реферату.

Методологія дослідження. У вступі обов'язково визначається методологічна основа дослідження, подається перелік використаних методів дослідження для досягнення поставленої в роботі мети. Їхнє перерахування необхідно робити без відриву від змісту роботи, коротко і змістовно визначаючи, що саме досліджувалося тим чи іншим методом, і які результати дослідження при цьому отримані. Це дасть можливість переконатися в логічності і прийнятності вибору саме цих методів.

Основна частина роботи складається з розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів. Кожен розділ починають з нової сторінки. Основному тексту кожного розділу може передувати передмова з коротким описом обраного напрямку й обґрунтуванням застосованих методів досліджень. Наприкінці кожного розділу формулюють висновки з коротким викладом приведених у розділі наукових і практичних результатів.

У розділах основної частини приводяться:

  1.  огляд літератури з теми роботи і вибір напрямків досліджень;
  2.  виклад загальної методики й основних методів досліджень;
  3.  розробка прикладних результатів роботи;
  4.  проведені теоретичні і (чи) емпіричні дослідження;
  5.  аналіз     і     узагальнення     результатів     досліджень,     включаючи аналіз ефективності впровадження (можливого впровадження).

В огляді літератури студент окреслює основні етапи розвитку наукової думки по обраній проблематиці. Стисло, критично висвітлюючи роботи попередників, студент повинен назвати ті питання, що залишилися невирішеними і, таким чином, визначити місце свого дослідження в рішенні проблеми. Бажано завершити цей розділ коротким резюме щодо необхідності проведення досліджень у даній області. Загальний обсяг огляду літератури не повинний перевищувати 20 % обсягу основної частини роботи. При викладі загальної методики й основних методів досліджень студент повинний аргументовано представити методологію дослідження і теоретично обґрунтувати напрямок вирішення визначеної проблемної ситуації. Основним теоретичним результатом даної частини дослідження повинні стати метод, методика, чи алгоритм концепція, які б сприяли досягненню мети дослідження за умови застосування механізмів їхньої реалізації, що описано у прикладній частині.

В другому розділі, обґрунтовується вибір напрямку дослідження, наводяться методи вирішення задач і їх порівняльні оцінки, розробляється загальна методика проведення дослідження.

У третьому розділі, на підставі отриманих у попередньому розділі результатів, студент з вичерпною повнотою повинен викласти результати власних досліджень з висвітленням того нового, що він вносить у розробки визначених завдань. Студенту варто давати оцінку повноти рішення поставлених задач, оцінку вірогідності отриманих результатів, негативні результати, що обумовлюють необхідність припинення подальших досліджень.

У висновку до роботи з логіці приводяться найбільш важливі наукові й практичні результати, отримані в роботи; указують її значення для науки і практики. Далі формулюють висновки і рекомендації щодо наукового і практичного використання отриманих результатів.

На початку висновку доцільно коротко оцінити стан питання. Далі розкриваються методи рішення поставленої в модульній роботі науково-практичної задачі, їхній практичний аналіз, порівняння з відомими рішеннями. У висновку необхідно підкреслити одержання якісних і кількісних показників, отриманих результатів, обґрунтувати їхня вірогідність, викласти рекомендації щодо їхнього використання.

Після висновку у роботі необхідно надати список літературних джерел, які використано під час проведення дослідження.

У додатки доцільно включати допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття роботи:

  1.  схеми і таблиці;
  2.  ілюстрації допоміжного характеру.

Реферативну роботу друкують машинописним способом або за допомогою комп'ютера на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 (210x297 мм) через 1,5 міжрядкових інтервали. Рекомендується використовувати шрифт Times New Roman, що є   стандартним   шрифтом   MS   Ofice,   розміром   14   пт.   Обсяг   основного   тексту роботи повинен становити 30-25 сторінок друкарського тексту.

Текст реферату необхідно друкувати, залишаючи поля таких розмірів: лівий - не менш 20 мм, правий - не менш 10 мм, верхній - не менш 20 мм, нижній - не менш 20 мм.

Шрифт друку повинен бути чітким, стрічка - чорного кольору середньої жирності. Ілюстрації можуть бути як чорно-білого, так і кольорового зображення.

Відстань між заголовком (за винятком заголовка пункту) і текстом повинна дорівнювати 2-3 інтервалам (24-36 пт).

Кожен розділ необхідно починати з нової сторінки.

У загальний обсяг роботи не входять додатки, список використаних джерел, таблиці й рисунки, що цілком займають площу сторінки. Однак, усі сторінки зазначених елементів роботи підлягають нумерації на загальних підставах




1. Реферат- Развитие речи в раннем детстве
2. ТЕМА- МЕДИЦИНА ПЕРВОБЫТНОГО ОБЩЕСТВА Рекомендации к семинарским занятиям для студентов 1 к
3. ЖилРемСтрой За все время работы проявлял себя как ответственного и трудолюбивого работника1
4. Сходящиеся последовательности
5.  2003 г ОСНОВЫ КОНСТРУИРОВАНИЯ И ПРОЕКТИРОВАНИЯ Методические указания по курс
6. яку роботу коли люди виготовляють необхідні для життя продукти і предмети перевозять та продають їх прийнят
7. Центральных вопроса
8. на тему- ldquo; Планирование рыночной стратегии в системе маркетинга ldquo; План
9. Глава шестая ОТ КОРЕННОГО ПЕРЕЛОМА К ПОБЕДЕ Ноябрь 1942 сентябрь 1945 г.html
10. Сбербанк России
11. тема это система используемая для описания и характеристики Земли и прочих географических объектов для цел
12. задание для Александра Азбиля 4
13. Введение Искусство разведения по линиям состоит в умелом использовании племенных качеств выдающихся ма.html
14. 1611~37345 СУЧАСНІ ЛЕКСИЧНІ ЗАПОЗИЧЕННЯ- ПРАГМАТИКА СЕМАНТИКА СОЦІОЛІНГВІСТИКА 10
15. ВОПРОСЫ К ЭКЗАМЕНАМ ПО ФИЗИОЛОГИИ
16. Проблема внешнего долга России
17. Правоведение Очное отделение Теории возникновения государства
18. Через ЕМП здійснюється зв'язок електронної частини електрогідравлічного слідкую чого слідкую чо
19. Нравственный портрет современного менеджера
20. Самостоятельных частей речи ~ девять