Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
План
1. Літературно - драматургічна частина.
- Відбір драматургії
- Піар компанії
- Електронні ресурси
- Авторські права
2. Театральна агенція
- концепція
- учасники
- гастрольні проекти
3. Аналіз репертуару на лютий 2013 р
4. Щоденник репетицій
Літературно драматургічна частина театру займається головним чином відбором драматургії та рекламною діяльністю , але з появою сучасних інформаційних технологій літературно - драматургічна частина займається також оформленням сайту театру, та авторськими правами.
- Відбір драматургії відбувається за такими принципами як : потреба виявити того чи іншого актора, наприклад бенефіс або потреба відкривати нові імена , хрестоматійність репертуару та новітня драматургія. Репертуар повинен бути різноманітним, включати в себе вітчизняну та зарубіжну драматургію, різну за жанрами, та відповідну до сучасних театральних тенденцій.
- Рекламна діяльність , якою керує завідуючий цією частиною поділяється також на декілька відділів : розміщення анотацій та афіш в газетах, журналах, веб- сторінках( Parter.ua) , організація прес-конференцій для засобів масової інформації, контроль публікацій та медіа- активності акторів.
- Одним з найпопулярніших інформативних джерел двадцять першого століття-є інтернет. У кожного театру є свій сайт, на якому можна знайти всю важливу інформацію від історії створення до останнього відгуку з останньої премєри. Оформленням та наповненням цього сучасного ресурсу займається також літературно драматургічна частина, в обовязки котрої входить слідкувати за публікаціями відгуків та рецензій та поповнювати весь час сайт новинами театру. На сайті театру можна знайти будь якого актора ,режисера або художника, та прочитати про нього, продивитись роботи, фотографії, відео роліки, та інше. Молодий театр також створив свої персональні сторінки на найпопулярніших соціальних сітках, таких як vkontakte та fasebook, де кожний бажаючий може звернутись із запитанням до адміністраторів сторінки, подивитись фотографії робочого процесу, фотографії з вистав, та також за бажанням залишити коментар або відгук про виставу.
- Авторські права для театру- це запорука законної творчої діяльності , а для драматургів їх хліб, тож це питання не можна ігнорувати. Найчастіше це питання театр вирішує за допомогою ВААП( Вища Академія Авторського Права), яка займається звязком з автором або його нащадками , або ж видавництвом, яке присвоїла авторські права. Також можна звязатись з драматургом напряму, але це набагато складніше, якщо автор є не наприклад американським або європейським, мовний та територіальний барєр заважає створенню партнерських стосунків. Крім авторських прав драматургів, є також змішані права , в які входять музиканти та художники.
Проект «Театральний центр В.ROOM» організовано у грудні 2010 року мистецькою агенцією Time-Art та спеціальним проектом Платформа.
КОНЦЕПЦІЯ
УЧАСНИКИ ТЕАТРАЛЬНОГО ЦЕНТРУ B.ROOM
ГАСТРОЛЬНІ ПРОЕКТИ