Поможем написать учебную работу
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
Если у вас возникли сложности с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой - мы готовы помочь.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
„ЗАТВЕРДЖУЮ”
Голова циклової комісії
спеціальних компютерних дисциплін
_____________ Л.М.Павліш
“____” “___________” 2013р.
Інструкція до лабораторної роботи №17
Робота з миттєвими повідомленнями. Поняття форуму. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях. Спілкування в чатах. Етикет інтерактивного спілкування.
з дисципліни " Інформатика"
для студентів спеціальності
5.05010201 “Обслуговування компютерних систем і мереж”
напряму підготовки 6.050102 “Компютерна інженерія”
Інструкцію розробила викладач
_____________ Н.Я.Капарник
Львів 2013
Тема роботи:
Робота з миттєвими повідомленнями. Поняття форуму. Реєстрація на форумі та участь в обговореннях. Спілкування в чатах. Етикет інтерактивного спілкування.
Мета роботи:
Здобувати навики ведення електронного спілкування на форумах (навчитися створювати і публікувати звичайні повідомлення, відповідати з цитуванням) та у чатах (навчитися створювати і публікувати повідомлення).
Короткі теоретичні відомості
Програми обміну миттєвими повідомленнями (MSN Messenger, ICQ, Skype тощо) дозволяють спілкуватися в режимі реального часу. Ви маєте вибрати особу, з якою бажаєте спілкуватися. Програма показує, хто з ваших друзів також знаходиться в онлайні, і ви можете запросити одного або декілька друзів для приватного спілкування. Ви також можете обмінюватися файлами (фотографіями, аудіо- та відеокліпами), разом грати в ігри, робити голосові або відеоголосові дзвінки.
Технологія обміну миттєвими повідомленнями несе ті самі ризики, що й електронна пошта та чат. Користувач може відкрити вкладений файл або посилання, що містить віруси, шпигунську програму або матеріал, який є не підходить для дітей. Якщо ви знаєте особу у «реальному житті», тоді спілкування з нею є більш безпечним.
Спілкування за допомогою обміну миттєвими повідомленнями завжди приватне, і ви можете контролювати, з ким розмовляєте та скільки часу хочете присвятити розмові.
Найбезпечнішим є спілкування з людьми, яких ви вже знаєте в реальному житті. Потенційно відправити повідомлення вашій дитині може будь-хто. Програми обміну миттєвими повідомленнями мають список контактів, у який можна додавати імена людей, з якими ви хочете спілкуватися. Щоб запобігти отримання дитиною повідомлень від незнайомих людей, скоригуйте настройки програми для блокування контактів будь з ким, хто не міститься в цьому списку.
Онлайнові діалоги можна зберігати. Коли інші особи у чаті побачать, що ви зберігаєте онлайнові діалоги своєї дитини, то це покращить її безпеку. Якщо люди спілкуються в онлайні і знають, що розмови зберігаються, це зазвичай робить їх обережними стосовно тем, які обговорюється в онлайні. Ви можете зберігати окремі розмови або настроїти програму так, щоб вона зберігала всі розмови автоматично.
Обмін миттєвими повідомленнями призначено не лише для дітей і молоді: багато компаній використовують його для спілкування всередині компанії. Наприклад, якщо дитина заходить в онлайн після уроків, коли ви працюєте, можете обмінюватися з нею миттєвими повідомленнями, заощаджуючи тим самим кошти на телефонних розмовах. Крім того, ви можете контролювати використання дитиною Інтернету, оскільки програма обміну миттєвими повідомленнями покаже вам, коли дитина до неї увійшла.
Етикет інтерактивного спілкування:
Хід роботи
12. Зареєструватися на форумі Жива книга (http: // my.som.org.ua/forum)
13. Налаштуйте підпис та аватар вашого облікового запису в Панелі керування форуму Жива книга.
14. Залиште повідомлення в одній із тем у категорії Форум молодіжного спілкування на форумі Жива книга як відповідь на одне з існуючих повідомлень. Уключіть до вашого повідомлення цитату з повідомлення, на яке ви відповідаєте.
15. Створіть власну тему в розділі «Парус» форум хобі категорії Форум молодіжного спілкування на форумі Жива книга, розповівши про своє захоплення.
16. Зберігайте усі кроки в документі за допомогою скріншотів.
17. Відправте кілька повідомлень друзям у деякій соціальній мережі.
18. Закінчіть роботу та здайте звіт.
Контрольні запитання: